15 موسیقی برتر دنیای گیم از نظر من

حالا به نظر شما موسیقی کدوم عنوان بهتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    444

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
بهترین و ماندگارترین موسیقی ها برای من به ترتیب اینا بودن:
The Elder Scrolls: Skyrim
سری بازی های Wolfenstein از Wolf3D تا نسخه ی 2009 ، هر سه نسخه
بازی Mafia 1
بازی Quake 2
بازی F.E.A.R 1

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دم همه دوستان بابت نظرات گرم!;)
اگه حمایت زیاد کنید مطمئن باشید سراغ Top 15 های دیگه ای هم میرم
ممنون بابت شرکت در نظر سنجی ولی هنوزم تعداد رای های Journey غیر قابل مفهومه برام!من اگه سونی فن بودم به Journey رای میدادم چون انصافاً OST خدایی داره

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
سید جان تشکر دوباره !
در کل لیست 15 تایی خیلی حساب شده و خوبی بود!
موسیقی های جورنی که با روح و روان آدم بازی می کرد ولی آخرین ما رو رای من بود :d
البته باید بگم اسکایریم هم موسیقی های بی نظیری داشت و خیلی وقتها که به این بازی سر می زنم و تو دنیای وسیعش غرق می شم بیشتر به خاطر موسیقی هاشه!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
سید جان تشکر دوباره !
در کل لیست 15 تایی خیلی حساب شده و خوبی بود!
موسیقی های جورنی که با روح و روان آدم بازی می کرد ولی آخرین ما رو رای من بود :d
البته باید بگم اسکایریم هم موسیقی های بی نظیری داشت و خیلی وقتها که به این بازی سر می زنم و تو دنیای وسیعش غرق می شم بیشتر به خاطر موسیقی هاشه!
جورنی رو موافقم ولی خودم نظرم کلّاً با افسانه زلدا است!ترک هاش واقعاً Match ان با بازی و آدم رو توش غرق می کنند
اسکایریم هم دقیقاً همین طوره اصلاً من میرفتم تو جو همیشه!حتّی بین لودینگ ها هم موسیقی اش وحشتناک آرامش بخش و حماسی بود!
الآن رفتم تو کار 15 شخصیّت بد تاریخ بازی های کامپیوتری!!نظری داری بگو تا قبل این که کامل همه چی رو بدم و بره!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
جورنی رو موافقم ولی خودم نظرم کلّاً با افسانه زلدا است!ترک هاش واقعاً Match ان با بازی و آدم رو توش غرق می کنند
اسکایریم هم دقیقاً همین طوره اصلاً من میرفتم تو جو همیشه!حتّی بین لودینگ ها هم موسیقی اش وحشتناک آرامش بخش و حماسی بود!
الآن رفتم تو کار 15 شخصیّت بد تاریخ بازی های کامپیوتری!!نظری داری بگو تا قبل این که کامل همه چی رو بدم و بره!
در مورد 15 شخصیت منفی هم نظر خاصی ندارم هر چی انتخاب کنی ماقبولش میکنیم...ولی خب پیشنهادم این هست که اگه15 شخصیت منفی و مثبت رو در مقابل هم قرار بدی بهتره!...مثلا جوکر و بتمن.....وسکر و کریس....و.... بازم خودت بهتر میدونی این فقط یک پیشنهاد بود :d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تخصصی نظر بدید.انگاری گفتن بهترین بازی یا طرفدار کدوم بازی اید!!!!!!!!!!!!!

من Journey :|
اگه به فن بازی بود که سونیک رو میوردم جزو 5 تای برتر!خواهشاً تا چیزی رو تجربه نکردید نظر ندید!(بنده Heavy Rain رو برا همین تو لیست نذاشتم چون به غیر از تجربه Journey ,و Tlou هیچ بازی ای رو رو PS3 بازی نکردم)بعدم اگه مشکلت رتبه اوّله!من با با OST چندین نسخه این سری بی نهایت حال کردم و موسیقی Dragon Roost Island رو با هیچ ترکی قابل مقایسه نمیدونم بعدش هم Journey چون اصلاً یه چیز دیگه بود لامصّب موسیقی اش!
و در آخر همون طور که گفتم این نظر منه!نظرسنجی واسه همین رو تاپیک ـه دیگه!بی احترامی نکنید لطفاً

- - -ویرایش - - -

در مورد 15 شخصیت منفی هم نظر خاصی ندارم هر چی انتخاب کنی ماقبولش میکنیم...ولی خب پیشنهادم این هست که اگه15 شخصیت منفی و مثبت رو در مقابل هم قرار بدی بهتره!...مثلا جوکر و بتمن.....وسکر و کریس....و.... بازم خودت بهتر میدونی این فقط یک پیشنهاد بود :d
نه!!چون من فقط میخوام در مورد 15 شخصیّت بد بذارم وگرنه قهرمان ها رو که رفیق خوبمون حسین بروسلی داره زحمتشو می کشه!سری سری 15 تا 15 تا میذاره!من اصلاً این 15 تا رو برای پر کردن اون مقاله آماده می کنم!دیگه هم هر کسی میدونه صدّ قهرمانی مثل وسکر دقیقاً ضدّ چه قهرمانیه(با این حال من تو مطلب بهش اشاره می کنم ولی فقط اشاره).بازم پیشنهاد بده!ما هم بررسی می کنیم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
قابل توجّه دوستان لینک دانلود OST برخی نسخه های Super Mario و Final Fantasy قرار گرفت.
در صورت خرابی لینک ها حتماً به بنده اطّلاع داده شه
اگه کسی لینک دانلود برای OST نسخه های
Silent Hill و Sonic the Hedgehog و Max payne سراغ داره از اطّلاع دادنش در این تاپیک دریغ نکنه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
به جان خودم وقتی دیدم نویسنده ی مطلب تویی از همون اول فهمیدم که زلدا اول میشه :D
و همینطور مطمئنم توی این جدیده که داری ضد قهرمان هارو بررسی میکنی بازم یکی از زلدا اول میشه =))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
به جان خودم وقتی دیدم نویسنده ی مطلب تویی از همون اول فهمیدم که زلدا اول میشه :D
و همینطور مطمئنم توی این جدیده که داری ضد قهرمان هارو بررسی میکنی بازم یکی از زلدا اول میشه =))
تو این یکی قبول دارم یک کم فن بازی در آوردم:d(به هر حال موسیقی زلدا رو از لحاظ فنّی هم حساب کنی از رده سوّم بالاتر نمی رفت)
امّا تو 15 ضدّ قهرمان همین جا بهت قول میدم Gonondorf(شخصیّت بد اصلی افسانه زلدا) تو 3 تای اوّل نیست برو و به نظاره بشین|-)البته رتبه اش رو حالا حالاها اسپویل نمیکنم

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
حالا این شاید تقلید به حساب بیاد ولی به شخصه از کل آهنگ هایه سری Lord of the rings battle for middle earth 2 نهایت لذت رو بردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر