15 موسیقی برتر دنیای گیم از نظر من

حالا به نظر شما موسیقی کدوم عنوان بهتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    444

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
به جان خودم وقتی دیدم نویسنده ی مطلب تویی از همون اول فهمیدم که زلدا اول میشه :D
و همینطور مطمئنم توی این جدیده که داری ضد قهرمان هارو بررسی میکنی بازم یکی از زلدا اول میشه =))
پس چی فکر کردی
z-fan رو سرشو بزنی زلداشو نمیتونی بزنی بعدشم تو نظر سنجی هم گذاشته اول :>
الان خدا رو شکر میکنم که هیچ وقت زلدا رو بازی نکردم
بعدشم میاره تو ردیف اول ( البته نظر خودشه):D
به خدا آشغاله زلدا:-&

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
پس چی فکر کردی
z-fan رو سرشو بزنی زلداشو نمیتونی بزنی بعدشم تو نظر سنجی هم گذاشته اول :>
الان خدا رو شکر میکنم که هیچ وقت زلدا رو بازی نکردم
بعدشم میاره تو ردیف اول ( البته نظر خودشه):D
به خدا آشغاله زلدا:-&
چـــــــــــــــی بگم؟هیتر رده اوّل یه چیزی رو ندیده بودیم که دیدیم:d
الآن من Journey رو بیارم اوّل ساکت میشی؟:-$
بعدم سر آشغال بودن چیزی به خدا قسم بخور که به صورت فکت شاهکار نباشه:d(اگه مردشی نقضش کن>:))

- - -ویرایش - - -

خیلی خوب بود ولی

بازی MosTW4nT3s 2 رو جا انداختی جون تو :D
جون خودم نفهمیدم چی نوشتی! Most Wantes 2؟؟؟ من که همچین چیزی نمی شناسم!
البته بعد از اندکی متوجّه شدم که شاهکاری به نام Civilsation رو جا انداختم!:d

sonic20

کاربر سایت
Apr 11, 2013
37
نام
رضامهدیان
من تمام موزیک های سونیک رو دارم.بنظرم از آهنگاش Reach for the Stars بهترینه.
هرکی آهنگی سونیکی بخواد درخدمتیم.راستی بعد از آهنگ های سونیکwelcom to bostonتو اساسین3بهترینه.

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
تقریبا با همه ی رتبه ها موافقم به جز رتبه ی اول!
من خودم قبول دارم که اهنگ های The Legend Of Zelda عالی هستند ولی نه به عنوان رتبه ی اول

تو این لیست جای اهنگ های سری Persona خالی هست:d
اهنگ های این سری واقعا عالی هستند خصوصا Battle for Everyone souls,I'll Face Myself,EX Final Battle!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من تمام موزیک های سونیک رو دارم.بنظرم از آهنگاش Reach for the Stars بهترینه.
هرکی آهنگی سونیکی بخواد درخدمتیم.راستی بعد از آهنگ های سونیکwelcom to bostonتو اساسین3بهترینه.
خب مسلمون تو که در خدمتی،یه چند تا لینک دانلود OST نسخه های سونیک رو بده تا من و دوستان مستفیض شیم:d(احتیاج داریم،شدیداً)

- - -ویرایش - - -

تقریبا با همه ی رتبه ها موافقم به جز رتبه ی اول!
من خودم قبول دارم که اهنگ های The Legend Of Zelda عالی هستند ولی نه به عنوان رتبه ی اول

تو این لیست جای اهنگ های سری Persona خالی هست:d
اهنگ های این سری واقعا عالی هستند خصوصا Battle for Everyone souls,I'll Face Myself,EX Final Battle!
بازم خوبه قبول داری موسیقی هاش عالی اند:dبا این حال فکر نکنم بتونم عوضش کنم.به قولی شدیم Only Zelda:xامّا قبول دارم که یک کم فن بازی شده این وسط ولی چی میشه کرد؟
سری پرسونا هم بازی نکردم ولی با توجّه به اون چه که من گشتم کسی رو هم ندیدم که از موسیقی این عنوان تعریف کنه.البته قبول دارم به کل سری مظلومیه پرسونا ولی با تعاریف شما واجب شد تا یه OST شو گوش بدیم،خب مسلمون تو هم لینک بده مستفیض شیم:d

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
بازم خوبه قبول داری موسیقی هاش عالی اند:dبا این حال فکر نکنم بتونم عوضش کنم.به قولی شدیم Only Zelda:xامّا قبول دارم که یک کم فن بازی شده این وسط ولی چی میشه کرد؟
سری پرسونا هم بازی نکردم ولی با توجّه به اون چه که من گشتم کسی رو هم ندیدم که از موسیقی این عنوان تعریف کنه.البته قبول دارم به کل سری مظلومیه پرسونا ولی با تعاریف شما واجب شد تا یه OST شو گوش بدیم،خب مسلمون تو هم لینک بده مستفیض شیم:d

شما اگه Persona 4 Arena رو گرفته باشید میتونید برید در بخش Gallery و اهنگ هایی مثل همین Battle for Everyone souls و I'll Face Myself رو گوش کنید:d
اگه هم این بازی رو نگرفتید به لینک زیر برید و از اون جا اهنگ Battle for Everoyone Souls رو دانلود کنید:d
2-19 the battle for everyone's souls.mp3 MP3 - Persona 3 Original Soundtrack OST - Download Persona 3 Original Soundtrack Soundtracks for FREE!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
شما اگه Persona 4 Arena رو گرفته باشید میتونید برید در بخش Gallery و اهنگ هایی مثل همین Battle for Everyone souls و I'll Face Myself رو گوش کنید:d
اگه هم این بازی رو نگرفتید به لینک زیر برید و از اون جا اهنگ Battle for Everoyone Souls رو دانلود کنید:d
2-19 the battle for everyone's souls.mp3 MP3 - Persona 3 Original Soundtrack OST - Download Persona 3 Original Soundtrack Soundtracks for FREE!

اتفاقا من از آهنگ های J-Rock اون بازی بیشتر خوشم اومد! مخصوصا آلبوم میکسش که ترکونده بود!
کارهاش به شدت منو یاد کار های Daisuke Ishiwatari انداخت.

تو این نظر سنجی هم اگه سری BlazBlue بود من بهش رای می دادم ولی بین این هایی که هستن سری متال گیر و اسکایریم از بقیه بهترن...

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
چـــــــــــــــی بگم؟هیتر رده اوّل یه چیزی رو ندیده بودیم که دیدیم:d
الآن من Journey رو بیارم اوّل ساکت میشی؟:-$
بعدم سر آشغال بودن چیزی به خدا قسم بخور که به صورت فکت شاهکار نباشه:d(اگه مردشی نقضش کن>:))
به خدا آشغال ترین بازی تاریخ هست :-&
اگه من این بازی رو بازی میکردم خودم رو از سه طبقه مینداختم پایین اصلا من به عنوان یه بازی حسابشم نمیکنم
هر کی هم بازی میکنه .... داره ( اشاره به ...)

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
اتفاقا من از آهنگ های J-Rock اون بازی بیشتر خوشم اومد! مخصوصا آلبوم میکسش که ترکونده بود!
کارهاش به شدت منو یاد کار های Daisuke Ishiwatari انداخت.

تو این نظر سنجی هم اگه سری BlazBlue بود من بهش رای می دادم ولی بین این هایی که هستن سری متال گیر و اسکایریم از بقیه بهترن...
اهنگ های J-Rock این سری مثل Reach out to the truth,Wiping all out,Mass Destruction,Fog هم واقعا عالی بودند ولی اون سه تایی که گفته بودم برای اخرین Boss Fight این سری استفاده شده بودند و خدایی یک چیزه دیگه هستند:d
البته اهنگ I'll Face Myself که من دربارش حرف میزنم با اون I'll Face Myself که در Persona 4,Persona 4 Arena هست خیلی فرق میکنه
اون I'll Face Myself که من دربارش حرف میزنم یک Mix هست.اگه اون رو گوش کنید میفهمید که چرا بهش میگم که یکی از بهترین اهنگ های سری Persona هست:d

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
جا داره یادی هم از کنسول های سگا و نینتندو کنیم که با اون سخت افزار بسیار ضعیفشون اهنگ های بسیار بسیار زیبای برای بازهاشون ساخته میشد
مثل کنترا (رامبو) / فوتبالیستها / سه گانه شورش مخصوصا یک و دوش / سونیک و خیلی از بازیهای دیگه اسمشون یادم رفته

خدایش 50-60 درصد لذت بازهای میکرو و سگا به اهنگ های بازیهاش بود

sonic20

کاربر سایت
Apr 11, 2013
37
نام
رضامهدیان
خب شما چه آهنگی میخوای بگو تو آپلود بوی آپلود کنم.پیکو فایلم جا نداره!
اینم از اولین آهنگی که آپلود کردم(نام کاربریمsonicdlهستش):
(Dreams Of An Absolution [Lee Brotherton] - Sonic The Hedgehog (2006

- - -ویرایش - - -

خیلی حیفه که سونیک انقدر کم رای آورده.یعنی هیچ کی به آهنگ های سونیک گوش نداده؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
به خدا آشغال ترین بازی تاریخ هست :-&
اگه من این بازی رو بازی میکردم خودم رو از سه طبقه مینداختم پایین اصلا من به عنوان یه بازی حسابشم نمیکنم
هر کی هم بازی میکنه .... داره ( اشاره به ...)
چـــــرا فکت صادر می کنی برا خودت؟.اگه تو جزو اون 5 درصدی هستی که با زلدا حال نمی کنی دلیل نیست که به کلّ ملّت دنیا که باهاش حال می کنن گیر بدی.
تازه برو اوّل بازی کن بعد خودتو از سه طبقه پرت کن پایین (تا از شرّت راحت شم:p)آخه بازی ای که قربانی پرتاب از ارتفاع سه طبقه میده این طوری شناخته شده و معروف میشه؟
واسیا بینم منظورت از .... چیه؟/:)تازه هم الآن با این دلایل واضح و روشن ات میلیون ها فن زلدا از خشتک های خودشون هم گذشتن.شما به راه راست هدایت نمی شید دوست من،Jack Daw جان!!!
البته اینا همش شوخیه وگرنه من میدونم به غیر از بخش زلدا هیتر تون شما چه آقای خوبی هستید:-*

- - -ویرایش - - -

خب شما چه آهنگی میخوای بگو تو آپلود بوی آپلود کنم.پیکو فایلم جا نداره!
اینم از اولین آهنگی که آپلود کردم(نام کاربریمsonicdlهستش):
(Dreams Of An Absolution [Lee Brotherton] - Sonic The Hedgehog (2006

- - -ویرایش - - -

خیلی حیفه که سونیک انقدر کم رای آورده.یعنی هیچ کی به آهنگ های سونیک گوش نداده؟
هه هه!!!منظور ما از آهنگ OST کلّ یه نسخه بود!:dواسه همین بود که گفتم دنبال لینک دانلود از سایت های دیگه باشید چون من که خودم پیدا نکدم(چند تا سایت مرتبط با سونیک رفتم)ولی این آهنگ ـه هم کلّی قشنگ بود
بعدم درسته انگار غیر از من و تو کسی به این آهنگ ها گوش نکرده!ارزش این OST ها خیلی بالاست مخصوصاً OST بازی Sonic Generations

- - -ویرایش - - -

جا داره یادی هم از کنسول های سگا و نینتندو کنیم که با اون سخت افزار بسیار ضعیفشون اهنگ های بسیار بسیار زیبای برای بازهاشون ساخته میشد
مثل کنترا (رامبو) / فوتبالیستها / سه گانه شورش مخصوصا یک و دوش / سونیک و خیلی از بازیهای دیگه اسمشون یادم رفته

خدایش 50-60 درصد لذت بازهای میکرو و سگا به اهنگ های بازیهاش بود
پـ الآن فکر می کنی Zelda و Mario و Sonic که تو لیست گذاشتم فقط برای آهنگ های جدیدشون بوده؟!همین ترک Overworld زلدا(واسه اوّلین نسخه زلدا رو میکروئه)واسه بودنش تو لیست کافی بود.در مورد کنترا و شورش در شهر قبول دارم آهنگ های قشنگی داشتند ولی به دیگر بازی ها ظلم میشد اگه اونا رو تو لیست میذاشتم!

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
چـــــرا فکت صادر می کنی برا خودت؟.اگه تو جزو اون 5 درصدی هستی که با زلدا حال نمی کنی دلیل نیست که به کلّ ملّت دنیا که باهاش حال می کنن گیر بدی.
تازه برو اوّل بازی کن بعد خودتو از سه طبقه پرت کن پایین (تا از شرّت راحت شم
yahoo_10.gif
)آخه بازی ای که قربانی پرتاب از ارتفاع سه طبقه میده این طوری شناخته شده و معروف میشه؟
واسیا بینم منظورت از .... چیه؟
yahoo_23.gif
تازه هم الآن با این دلایل واضح و روشن ات میلیون ها فن زلدا از خشتک های خودشون هم گذشتن.شما به راه راست هدایت نمی شید دوست من،Jack Daw جان!!!
البته اینا همش شوخیه وگرنه من میدونم به غیر از بخش زلدا هیتر تون شما چه آقای خوبی هستید
yahoo_11.gif

دوست دارم صادر میکنم:p بعد 5 درصد تو کل دنیا هیتر هستن یا 9...
من برای همچین بازی مضخرفی هم چین کاری نمیکنم:p میلیون ها رو از کجا آوردی .... ؟؟به هزار تا برسه برو خدا رو شکر کن:>
من تو راه راستم تو باید به راه راست هدایت شی با اون بازی آشغالت :D
بعد منظورم دیگه مشخصه گفتن لازم نداره
میگم هر کی که زلدا اشغالو بازی میکنه و فنشه یه تختش کمه:D
بعد شک کن که من آدم خوبی هستم :D
چون خودم هم نمیدونم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر