15 موسیقی برتر دنیای گیم از نظر من

حالا به نظر شما موسیقی کدوم عنوان بهتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    444

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آقا ولی جدی مکس پین انقدر باحال بود؟:D من آخه خبر نداشتم، ولی قشنگ اومد به نظرم، نظرمو گفتم:D فک میکردم اصلا تو رده بندی نیاد!
اصلاً موسیقی منوی مکس پین 1 و موسیقی تیتراژ مکس پین 2 به اندازه ای قشنگ بودند که تو لیست باشه حالا بقیه بماند!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان رسماً بابت نبود Deus Ex تو لیست عذر می خوام!میرم چک کنم ببینم کدوم یکی رو میشه برداشت و جاش Deus Ex رو گذاشت!چون پاک تم Icarus رو فراموش کرده بودم:d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دلم برا Journey سوخت با این تعداد رای=((الآن لینک گیر میارم میذارم تا شما هم بی نصیب نمونید از OST شاهکار این عنوان!همون قطعه I was Born for This 13 رتبه بعدشو قورت میده و من نمیدونم چطوریه که هنوز یه رای هم نیورده!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
قابل توجّه خواننده ها!OST بازی های Witcher 2 و Journey رو تو پست اوّل آپدیت کردم.دانلود کنید لذّت ببرید
OST بیش از 6 نسخه The Legend of Zelda رو هم گذاشتم!اگه تونستید دانلود کنید بعد لذّت ببرید(چون عمراً همشو بتونید دان کنید
:d)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان کسی میتونه لینک OST های چند نسخه Mario و Sonic و Final Fantasy رو برام گیر بیاره تا تو مطلب بذارم چون کمبودشون تو مطلب شدیداً حس میشه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
دوستان کسی میتونه لینک OST های چند نسخه Mario و Sonic و Final Fantasy رو برام گیر بیاره تا تو مطلب بذارم چون کمبودشون تو مطلب شدیداً حس میشه
The Legend of Zelda Soundtracks - Zelda Universe
Mario Sound Tracks
برای FF فقط همین را پیدا کردم
از سمت چپ صفحه بخش Game Section بازی را انتخاب کن بعد دوباره از سمت چپ Original Soundtracks را کلیک کن
Final Fantasy Mages - Final Fantasy News, Guides, Media

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
رتبه ها خوب بود

ولی خداییش موسیقی Heavy Rain ادمو به گریه میندازه.. ترک Before the Storm رو گوش بدین محشره..دل ادم به لرزه میفته

و موسیقی GOD OF WAR هم محشره از نظر حماسی

Assasin's Creed هم خیلی خوب بود به ادم ارامش میده یه جورایی خوابت میبره

آخرین ویرایش:

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
دستت درد نکنه بابت تاپیک
the last of us بهترین بود از نظر من فقط و فقط برا این که مال ساخت آهنگ از چنگ استفاده کرده بودن که خیلی جلا داده بود به آهنگ خداییش

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اگه نظر من رو می خوای, با مدیرا صحبت کن اسم تاپیک رو عوض کنن تا بتونی 20 تا OST انتخاب کنی!
الان بزرگترین و عجیب ترین مشکل لیستت به نظر من نبود Deus Ex ـه!تک تک قطعه های این بازی فوق العادن!
می تونی 4 تا دیگه هم اضافه کنی که سری AC و ... می تونه جزوشون باشه.
ولی در کل خیلی خوبه لیست

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
the last of us بهترین بود از نظر من فقط و فقط برا این که مال ساخت آهنگ از چنگ استفاده کرده بودن که خیلی جلا داده بود به آهنگ خداییش
آره تو آهنگ mgs4 هم یکم ریز ریز اگر توجه کنید از همین چنگ استفاده کرده بودن که قشنگش کرده بود

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اگه نظر من رو می خوای, با مدیرا صحبت کن اسم تاپیک رو عوض کنن تا بتونی 20 تا OST انتخاب کنی!
الان بزرگترین و عجیب ترین مشکل لیستت به نظر من نبود Deus Ex ـه!تک تک قطعه های این بازی فوق العادن!
می تونی 4 تا دیگه هم اضافه کنی که سری AC و ... می تونه جزوشون باشه.
ولی در کل خیلی خوبه لیست
اینم فکر خوبیه!!!
Deus Ex هم رسماً خودم وقتی متوجّه شدم که نظرسنجی رو گذاشتم!آخه نمیدونم اینو جای کدوم بذارم؟سری AC هم .....نمیدونم شاید سلیقه من با موسیقی اش جور در نمیاد ولی خب Main theme نسخه AC R هم کم دلیلی برای حضورش نیست!باید یک کم بیشتر بهش فکر کنم!
بابت نظر هم ممنون این ترک Drogon Roost Island رو هر چه قدر گوش میدم انگار تموم نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر