15 قهرمان بزرگ دنیای بازی + داستان کامل شخصیت هر کدام ( بخش دوم )

قهرمان محبوب شما کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    418

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
چه ربطی داشت !؟! مکس پین واسه تایپیک قبلیه که اتفاقا تو نظرسنجی اوله !! وبیشتر از سالید اسنیک رای اوره ! یعنی بیشتر از این میخوای ؟! اینم مقاله دومه و ربطی به اولی نداره ! ضمن اینکه لینک مقاله قبلی ، تو پست اول ، همون بالا هست ! میتونی به مکس پین هم رای بدی !

======================

+ زندگی نامه دانته و ورجیل به روز و کاملتر شد .
چرا میزنی عاقو؟!
:-d
خوب حواسم نبود این نظرسنجی دومه!
پس خوب شد به بتمن رای دادم.

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
ممنون بابت مطلبی که گذاشتید و ن ظر سنجی هر چند که شخصیت محبوبم اول نشد...
الا ن این دوره هم تموم شد ؟ دوباره سری جدید داره؟
و این که بین برنده ها فینال نمیذارید؟ :)
آخه اسنیک رو خیلی بیشتر دوس دارم................:x

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ممنون بابت مطلبی که گذاشتید و ن ظر سنجی هر چند که شخصیت محبوبم اول نشد...
الا ن این دوره هم تموم شد ؟ دوباره سری جدید داره؟
و این که بین برنده ها فینال نمیذارید؟ :)
آخه اسنیک رو خیلی بیشتر دوس دارم................:x

خواهش میکنم دوست عزیز . :d
شاید سری جدید بذارم ! میخواستم بذارم . اما کم کم دارم میرم از بازی سنتر و خیلی دیگه وقت نمیکنم بیام .
اونم بستگی به بازخوردش داشت که اصلا مثل شماره اولش نبود . با اینکه شماره دوم وسیع تر بود .

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
شاید سری جدید بذارم ! میخواستم بذارم . اما کم کم دارم میرم از بازی سنتر و خیلی دیگه وقت نمیکنم بیام .
اونم بستگی به بازخوردش داشت که اصلا مثل شماره اولش نبود . با اینکه شماره دوم وسیع تر بود .

نه نرو ...
تو هم مثل من نمیتونی دووم بیاری................:d
بذار دادا استقبال میشه به نظرم بین برنده ها هم یه فینال بذار که اسنیک اول شه............:d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حسین اگه سری سوّمو نذاری نمیذارم راحت از دنیا بری :D >:)
از من گفتن بود :D

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
به عشق اویل4 و تجربه ی نابی که بهم دست داد به Leon رای دادم..ولی کاپیتان پرایس و مکتاویش و کریتوس و لارا کرافت همشون یه دنیا خاطره برام ساختن..!! لیستت ایراد داره عامووووو...زیادی مهره واسه رای دادن توشه:d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به عشق اویل4 و تجربه ی نابی که بهم دست داد به Leon رای دادم..ولی کاپیتان پرایس و مکتاویش و کریتوس و لارا کرافت همشون یه دنیا خاطره برام ساختن..!! لیستت ایراد داره عامووووو...زیادی مهره واسه رای دادن توشه:d

برای همین نظر سنجی چند گزینه ای شده ! لیست قبلی هم هست ! اونو دیدی ؟! :d

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
هرچند خیلی به بتمن علاقه دارم و شخصیت محبوبمه، ولی بازم به Leon Scott Kenedy رای دادم. بهتر بود. آخه هر جا رسیدم رای دادم به بتمن خیلی خز شده بود D:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
هرچند خیلی به بتمن علاقه دارم و شخصیت محبوبمه، ولی بازم به Leon Scott Kenedy رای دادم. بهتر بود. آخه هر جا رسیدم رای دادم به بتمن خیلی خز شده بود D:
فعلا که این بتمن شما ، تو 3 تایپیک شکست خورده ! تازه اگر شکستش تو صفحه اصلی و نظر سنجی برترین کاراکتر سال رو حساب نکنیم ! :d

در صورت امکان بتمن رو جایگزین بمتن کنید

نمیشه . یه اشتباه تایپی بود . انگلیسیش درسته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر