15 قهرمان بزرگ دنیای بازی + داستان کامل شخصیت هر کدام ( بخش اول )

قهرمان محبوب شما کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    611

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
hesehabib :یعنی مستر چیف از ویتو اسکالتا یا جان تنر و کول مک گراث محبوبیتش کمتر بوده؟!

پس کو مستر چیف؟ کریتوس؟ سم فیشر ؟ اونوقت =))Cole MacGrath یا Vito Scaletta=))

اگه دقت کنی نوشتم بخش اول !!! تو بخش اول این 15 تا به ترتیب بیشترین محبوبیت تا کمترین محبوبیت دسته بندی شده اند . اگر قرار بود مستر چیف، کریتوس باشن ! احتمالا باید بین 4 تای اول میومدن و اینطوری تکلیف این لیست و شخصیت هاش مشخص نمیشد .
با وضع فعلی بهتر میشه لیست دوم رو تهیه کرد .

ضمن اینکه ویتو اسکالتا ، یکی از محبوبترین شخصیت های سری مافیا ست که طرفدارای بسیاری داره .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
ممنون از مقاله خوبت

داستان اسنیک بدین صورت است که او به عنوان شخصیتی تازه کار به استخدام شرکت فاکس هاند در آمد و بعد از مدتی کار آموزی به دستور لیکوئید به Outer Haven میپیوند

لیکوئید اسنیک رو به Outer Haven نمی فرسه، اسنیک لیکوئید رو برای اولین بار توو MGS1 می بینه و تازه می فهمه اون برادرشه !

با وجود این متنی که نوشتی:

سالید اسنیک ، پدر لیکوئید اسنیک ، یکی دیگر از قهرمانان پر اوازه و بسیار پر طرفدار دنیای کیم است که نقشی اساسی در پیش برد ژانر خودش را داراست

فکر می کنم منظورت از لیکوئید اسنیک، ناکد اسنیک ( Naked Snake ) یا همون بیگ باس خودمونه!

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
داداش دمت گرم! ایول داری! خیلی کامل نوشتی ;)

قضیه ی این لینکا چیه ؟ :D هیچ کدوم کار نمی کنن :D

فقط یه قسمتی رو ویرایش کن: آخرین حضور جوکر در بازی Arkham City بود نه Arkham Asylum .

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ممنون از مقاله خوبت

لیکوئید اسنیک رو به Outer Haven نمی فرسه، اسنیک لیکوئید رو برای اولین بار توو MGS1 می بینه و تازه می فهمه اون برادرشه !

با وجود این متنی که نوشتی:

فکر می کنم منظورت از لیکوئید اسنیک، ناکد اسنیک ( Naked Snake ) یا همون بیگ باس خودمونه!

خواه میکنم امید جان . در مورد اول کهمنابع مختلف بدین صورت نوشته بودن .
در مورددوم هم میخوای بگی لیکوئید همون ناکداسنیک ( معروف به بیگ باسه ) ؟؟؟ من فکر میکنم این شخصیت ها یکی نباشن . به هر حال این موارد همه ترجمه شده از منابع معتبر اند . ولی اگر واقعا فکر میکنی اشتباه هست ، درستش رو بنویس که من جایگزین کنم .

داداش دمت گرم! ایول داری! خیلی کامل نوشتی ;)

قضیه ی این لینکا چیه ؟ :D هیچ کدوم کار نمی کنن :D

فقط یه قسمتی رو ویرایش کن: آخرین حضور جوکر در بازی Arkham City بود نه Arkham Asylum .

میشه بهم بگی جوکر کجای Arkham City سیتی بود ؟ تو Arkham City جوکر رفت و قهرمانان دیگه جایگزینش شدن .

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اختیار دارید, جوکر توی AC اگه Villain اصلی نباشه جزو سه تا villain اصلی هست.
اونم درستش به این صورت می شه

"سالید اسنیک ، پسر نیکد اسنیک ، یکی دیگر از قهرمانان پر اوازه و بسیار پر طرفدار دنیای کیم است که نقشی اساسی در پیش برد ژانر خودش را داراست"

سالید و لیکوئید برادرن و از روی نیکد اسنیک کلون سازی شدن

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مرسی
مطلب جالب بود
ولی جوکر قهرمان نیست، ضّد قهرمانه!
یعنی یک ادم بسیار محبوب، ولی با نقش منفی
-----------------------------------------------------
خوی یه جورایی قهرمان منفیه دیگه :d باورت نمیشه خیلها الگوشون همین جوکره ;)
یجورایی قهرمان منفی نیست، کاملا خودِ خودِ قهرمان منفیِه :d
و همینم باعث میشه نقطه ی مقابل قهرمان قرار بگیره، و نیاد توی این نظر سنجی ! :d

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
مرسی
مطلب جالب بود
ولی جوکر قهرمان نیست، ضّد قهرمانه!
یعنی یک ادم بسیار محبوب، ولی با نقش منفی

خوی یه جورایی قهرمان منفیه دیگه :d باورت نمیشه خیلها الگوشون همین جوکره ;)

---------- نوشته در 05:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:53 PM ارسال شده بود ----------

اختیار دارید, جوکر توی AC اگه Villain اصلی نباشه جزو سه تا villain اصلی هست.
اونم درستش به این صورت می شه

"سالید اسنیک ، پسر نیکد اسنیک ، یکی دیگر از قهرمانان پر اوازه و بسیار پر طرفدار دنیای کیم است که نقشی اساسی در پیش برد ژانر خودش را داراست"

سالید و لیکوئید برادرن و از روی نیکد اسنیک کلون سازی شدن

خط اولت رو که متوجه نشدم .اما در مورد سالید اسنیک که میگی پسره نیکد اسنیک هست ، یا یا سالید و لیکوئید برادرن ، منبعی چیزی برای اطمینان داری ؟ :d

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
تاپیک بسیار خوبی بود لذت بردم ... نمیخوام از شخصیت خاصی طرفداری بی مورد بکنم اما چه بخایم چه نخایم Sam Fisher یکی از بزرگ ترین شخصیت های دنیای بازی های رایانه ای هستش که به نظرم نبودنش غیر معقوله...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تاپیک بسیار خوبی بود لذت بردم ... نمیخوام از شخصیت خاصی طرفداری بی مورد بکنم اما چه بخایم چه نخایم Sam Fisher یکی از بزرگ ترین شخصیت های دنیای بازی های رایانه ای هستش که به نظرم نبودنش غیر معقوله...

این مقاله همونطوری که ازاسمش پیداست شماره ( اوله ) . اون شخصیت + دیگر شخصیت های ذکر نشده تو مقاله بعدی معرفی خواهند شد .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ممنون از مقاله خوبت

بالاخره من متوجه نشدم پدر اسنیک کیه ؟! لیکوئید اسنیکه یا ناکد اسنیک !!!! این بیگ باس چیکاره هست این وسط !

باتوجه به این جمله شما متن داستان احتمالا مقداری مشکل داره .

دوستان لطفا اگه اطلاعات دقیق وکامل دارید بگید تا متن داستان اصلاح بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر