15 قهرمان بزرگ دنیای بازی + داستان کامل شخصیت هر کدام ( بخش اول )

قهرمان محبوب شما کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    611

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
شما در حق خیل عظیمی(b-))از طرفداران دانته(سری بازی DmC)با قرار ندادن نام این اسطوره در لیست,خیانت بزرگی کردید...)x

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
واقعا دستت دردنکنه...

مقاله فوق العاده ای بود..مخصوصا قسمتی از جملات معروف کارکتر هارو تو توضیحاتشون نوشتی

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
شما در حق خیل عظیمی(b-))از طرفداران دانته(سری بازی DmC)با قرار ندادن نام این اسطوره در لیست,خیانت بزرگی کردید...)x
ایشاالله مقاله دوم

کریتوس کجاست؟
تو بخش دوم میارینش؟

بله

واقعا دستت دردنکنه...

مقاله فوق العاده ای بود..مخصوصا قسمتی از جملات معروف کارکتر هارو تو توضیحاتشون نوشتی

خواهش میکنم . شما هم اگر جمله ای چیزی بلدی که ذکر نشده ، بنویس :d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حسین جان این بخش دوّم چی شد!
لینک و دانته و کریتوس و پرنس و.... این ها همه باید تو سری های بعدی باشند باشند(مخصوصاً لینک!!)
این دفعه رو هم تو نظرسنجی اسنیک برد البته اگه هنوز آدم پیدا شه که رای نداده باشه و به مکس رای بده که فکر نکنم باشه!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حسین حان بخش دوم رو کی می‌ذاری؟! :-/

حسین جان این بخش دوّم چی شد!
لینک و دانته و کریتوس و پرنس و.... این ها همه باید تو سری های بعدی باشند باشند(مخصوصاً لینک!!)
این دفعه رو هم تو نظرسنجی اسنیک برد البته اگه هنوز آدم پیدا شه که رای نداده باشه و به مکس رای بده که فکر نکنم باشه!

مقاله دوم آماده هست . یه سری مشکلات نگارشی داره که رفع بشه ، انشاالله امشب یا فردا شب تایپیکش و میزنم .
اسنیک که تا 15 روز قبل بیشتر از 10 رای کمتر از مکس پین داشت !!! عجیبه که این همه طرفدار از کجا برای این شخصیت پیدا میشه ! خدا میدونه !

دانته و کریتوس هستن . سومی هم میره برای مقاله سوم ! یعنی چی مخصوصا لینک ؟!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دانته و کریتوس هستن . سومی هم میره برای مقاله سوم ! یعنی چی مخصوصا لینک ؟!

یعنی میخوای بگی Link نیست؟هممم!!!فقط میتونم بگم نبودش یه جورایی که نه!به طور قطع مسخره است!
حسین از تو که اطّلاعاتت بالاست بیشتر توقّع داشتم[-(

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یعنی میخوای بگی Link نیست؟هممم!!!فقط میتونم بگم نبودش یه جورایی که نه!به طور قطع مسخره است!
حسین از تو که اطّلاعاتت بالاست بیشتر توقّع داشتم[-(

لینک کیه سید ؟! 8-| من این شخصیت و همین الان اسمش و شنیدم ! :| ایشاالله نسخه سوم .

تو نسخه سوم شخصیت های زیر خواهد بود :

گوردون فریمن ( شخصیت اصلی سری هالف لایف )
کریس ردفیلد
بوکر
لینک ( که خودت گفتی )
پرافت ( شخصیت کرایسیس )
بیگ باس

و .... شخصیت هایی که فعلا حضور ذهن ندارم یا تو 2 تا مقاله نوشته نشدن .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
لینک کیه سید ؟! 8-| من این شخصیت و همین الان اسمش و شنیدم ! :| ایشاالله نسخه سوم
لینک شخصیّت اصلی سری وحشتناک پرطرفدار The Legend of Zelda است!فن هم داره در حدّ اسنیک تو این نطرسنجی(البته نه تو ایران)
:|:|:|آغازگر افسانه|معرفی و بیوگرافی شخصیت Link:|:|:|
آخرین بار که جویا شدیم تو نظرسنجی گینس سال 2010 دوّمین شخصیّت پرطرفدار دنیا بود!8-|مقاله هم ممنون می شم به آرشیو انجمن اضافه کنی حسین آقا.

• [*=center]

sonic20

کاربر سایت
Apr 11, 2013
37
نام
رضامهدیان
چرا تو نظر سنجی سونیک نیست؟!خیلی معروفه!سوپراستارسگا!معروف ترین تو دنیا حتی بیش تر از خدای جنگ وندفوراسپید.جمله ی معروف:
sonic is name,speed my games
images

راتون هاکیدون یا کانر در اساسین3.جمله ی معروف:
دراین سرزمین من چند تکه شده ام،تکه ای ازمن میکوشد تا بجنگد وبیگانگان را بیرون کند،تکه ای دیگر از من خود بیگانه است!
images

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر