اطلاعات رسمی در مورد پلی استیشن 5 اعلام شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همین الان سایت Wired مقاله داده و با مارک سرنی مصاحبه کرده در مورد نسل بعد PlayStation که اطلاعات کلیش میشه این

- CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
- GPU: custom Navi, including raytracing support
- SSD + custom interfacing to massively increase bandwith (Spiderman freetravel demo: 15 seconds to 0.8 seconds)
- PS4 Backwards compatibility (other platforms not confirmed)
- Physical media
- PSVR '1' compatible
- on-chip 3D audio support

PlayStation’s next-generation console ticks all those boxes, starting with an AMD chip at the heart of the device. (Warning: some alphabet soup follows.) The CPU is based on the third generation of AMD’s Ryzen line and contains eight cores of the company’s new 7nm Zen 2 microarchitecture. The GPU, a custom variant of Radeon’s Navi family, will support ray tracing, a technique that models the travel of light to simulate complex interactions in 3D environments.
Exclusive: What to Expect From Sony's Next-Gen PlayStation

من دارم میرم جایی کسی تونست خلاصه اش رو ترجمه کنه.

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
Benji-Sales که یک منبع معتبر در لیک کردن اخبار است در صفحه رسمی توئیتر خود اطلاعاتی را از دیوکیت این کنسول به بیرون عرضه کرده است.
طی گفته ایشان قدرت GPU دیوکیت این کنسول حدود 13ترافلاپس است که در صورتی که حقیقت داشته باشد,استدیو های بازی سازی و بخصوص فرست پارتی سونی قدرت باورنکردنی برای خلق بهترین گرافیک برای بازی هایشان در اختیار دارند.
همچنین ایشان بیان کردند که این قدرت GPU همراه یک رم سریع صورت می گیرد.دیوکیت همان کنسول توسعه دهنده بازی هاست که برای سازندگان ارسال می شود.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
یه شایعه دیگه که به کنسول های نسل بعد هم مربوط میشه اما اصل خبر چیز دیگه ای هست هم چیزی هست که تو چنل گذاشته بودین که برا من که خیلی هیجان انگیز هست

فردی ناشناس اقدام به انتشار اطلاعاتی درباره GTA 6 کرد. پست وی کمی پس از ارسال به سرعت حذف شد و راک استار نیز درباره شایعات پیرامون نسخه جدید GTA هیچ نوع اظهار نظری نمی‌کند.

طبق گفته‌های وی، این عنوان به دلیل محدودیت سخت افزاری PS4 و Xb1، فقط برای کنسول‌های نسل بعد منتشر می‌شود.

نقشه بازی Vice City - Liberty City و قسمت‌هایی از لوس سانتونس (مثل Blaine County) را در بر می‌گیرد.

شخصیت اصلی مثل عناوین قبلی سری، کار خود را به عنوان یک خلافکار نوپا در لیبرتی سیتی آغاز کرده و سپس به بزرگترین خلافکار داستان تبدیل می‌شود.

معلوم نیست چی دارن میسازن که کنسولهای این نسل رسما قابلیت اجراشو ندارن چیزی که احتمالا علاوه بر گرافیک وحشتناک بالا از پردازنده کنسول هم استفاده زیادی خواهد کرد و اینجا فقط کنسولهای نسل بعد هستن که جواب میدن
با توجه به تجربه ای که راکستار تو رددد۲ پیاد کرد اینکه با هر npc تو gta 6 بتونید تعامل داشته باشین با توجه به وسعت و تعداد npc های بیشتری که تو دنیای gta وجود داره دور از ذهن نیست

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
یه شایعه دیگه که به کنسول های نسل بعد هم مربوط میشه اما اصل خبر چیز دیگه ای هست هم چیزی هست که تو چنل گذاشته بودین که برا من که خیلی هیجان انگیز هست

فردی ناشناس اقدام به انتشار اطلاعاتی درباره GTA 6 کرد. پست وی کمی پس از ارسال به سرعت حذف شد و راک استار نیز درباره شایعات پیرامون نسخه جدید GTA هیچ نوع اظهار نظری نمی‌کند.

طبق گفته‌های وی، این عنوان به دلیل محدودیت سخت افزاری PS4 و Xb1، فقط برای کنسول‌های نسل بعد منتشر می‌شود.

نقشه بازی Vice City - Liberty City و قسمت‌هایی از لوس سانتونس (مثل Blaine County) را در بر می‌گیرد.

شخصیت اصلی مثل عناوین قبلی سری، کار خود را به عنوان یک خلافکار نوپا در لیبرتی سیتی آغاز کرده و سپس به بزرگترین خلافکار داستان تبدیل می‌شود.

معلوم نیست چی دارن میسازن که کنسولهای این نسل رسما قابلیت اجراشو ندارن چیزی که احتمالا علاوه بر گرافیک وحشتناک بالا از پردازنده کنسول هم استفاده زیادی خواهد کرد و اینجا فقط کنسولهای نسل بعد هستن که جواب میدن
با توجه به تجربه ای که راکستار تو رددد۲ پیاد کرد اینکه با هر npc تو gta 6 بتونید تعامل داشته باشین با توجه به وسعت و تعداد npc های بیشتری که تو دنیای gta وجود داره دور از ذهن نیست
رد دد 2 همین الانشم نسل بعدیه . دیگه وای به حاله gta6
فقط تصور سقوط ازاد و باز کردن چتر تو جی تی ای بعدی ادمو دیوونه میکنه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
بحث صدای فن شد... فکر کنم اینجا تنها کسی که 99% مواقع با هدفون بازی میکنه پس منم:|
آخرین باری که صدای وحشتناک شنیدم Main Menuه AC Unity بود که معلوم نبود چیکار کرده بودن چنین صدایی میداد که تو بازی هم اینجوری نبود!(فکر کنم یه بار خوندم که فریم قفل نبوده و میرفته تا آسمونا:p )

سر GOW هم تا قبل از اینکه یه بنده خدایی بهم بگه PS4ت سالمه یا به زودی قراره بترکه(گرچه از کله سحر تا شب یه کله روشن بود تقریبا:| ) متوجه صداش نشده بودم چون هدفون زده بودم:|

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238

البته زیاد این شایعات جدی نگیر از الان تا وقت معرفی GTA 6 قراره هزاران شایعه بیاد راجبش با قاطعیت میشه گفت هیچکدوم هم درست نخواهند بود

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن

خیلی به فیک میخوره عملا هیچ کمپانی عاقلی نمیاد کنسول های نسل فعلی با این بیس محاطب بالا به این راحتی ول کنه و فقط رو کنسول های نوپا سرمایه گذاری کنه

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خیلی به فیک میخوره عملا هیچ کمپانی عاقلی نمیاد کنسول های نسل فعلی با این بیس محاطب بالا به این راحتی ول کنه و فقط رو کنسول های نوپا سرمایه گذاری کنه
اتفاقا بنظرم بیا دعا کنیم بازی کاملا نسل بعدی باشه که یه انقلابی ببینیم وگرنه اگر برای کنسولهای این نسل هم‌قرار باشه بیاد یک سری محدودیت ها را دوباره تو بازی خواهیم دید

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
البته زیاد این شایعات جدی نگیر از الان تا وقت معرفی GTA 6 قراره هزاران شایعه بیاد راجبش با قاطعیت میشه گفت هیچکدوم هم درست نخواهند بود
به نظر من خیلی از این شایعه ها درست در میان
یادمه در مورد همین رددد۲ سه سال قبل از عرضه ش و یکسال قبل از معرفیش یک سری اطلاعات اومد که تقریبا خیلیشم درست دراومد
حالا میشه گفت این تقریبا سومین منبع خبری هست که در مورد gta 6 میگه که شهرهای لیبرتی سیتی و وایس سیتی رو شامل میشه و کاملا نسل بعدی هست

• Like
Reactions: OceanSky

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
346
Benji-Sales که یک منبع معتبر در لیک کردن اخبار است در صفحه رسمی توئیتر خود اطلاعاتی را از دیوکیت این کنسول به بیرون عرضه کرده است.
طی گفته ایشان قدرت GPU دیوکیت این کنسول حدود 13ترافلاپس است که در صورتی که حقیقت داشته باشد,استدیو های بازی سازی و بخصوص فرست پارتی سونی قدرت باورنکردنی برای خلق بهترین گرافیک برای بازی هایشان در اختیار دارند.
همچنین ایشان بیان کردند که این قدرت GPU همراه یک رم سریع صورت می گیرد.دیوکیت همان کنسول توسعه دهنده بازی هاست که برای سازندگان ارسال می شود.
پاک کرد توییتشو. احتمالا معتبر نبوده منبعش

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
یـ تاپیک تو ساب رددیت PS4 دیدم از دیروز تا الان که حدود 11K هم Upvote شده سر در تاپیکش اینه :

All I want from the PS5 is a quiet machine

جالبیه قضیه هم اینه که یـ سریا میگن مشکلی ندارن با صدای بلند نمیدونم شاید مثل من کنسولشون رو جلو مانتیتور ست آپ نکرده باشن که صدا فن های کنسول فول لود که هر لحظه آدم باخودش میگه الان ـه که پرواز کنه رو نشنیدن واقعا بعضی موقع ها اینقدر میره رو اعصابم که ولوم و صدا رو تا تهش میکشم بالا هرچند به شخصه بعید میدونم بازم کنسول بی سر و صدا تحویلمون بدن ولی امیدوارم یـ جادویی چیزی به کار ببرن و این مشکل رو تا حدودی رفعش کنن ....

شما کنسول اشتباه انتخاب کردی
باید xbox میگرفتی که صدای موتور هواپیما نیاد توی بازی :D

آخه GTA که بیس میس نمیفهمه 2 نسله داره بالای چارت فروش چرخ میزنه :D

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Capitan_shepard

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
بحث صدای فن شد... فکر کنم اینجا تنها کسی که 99% مواقع با هدفون بازی میکنه پس منم:|
آخرین باری که صدای وحشتناک شنیدم Main Menuه AC Unity بود که معلوم نبود چیکار کرده بودن چنین صدایی میداد که تو بازی هم اینجوری نبود!(فکر کنم یه بار خوندم که فریم قفل نبوده و میرفته تا آسمونا:p )

سر GOW هم تا قبل از اینکه یه بنده خدایی بهم بگه PS4ت سالمه یا به زودی قراره بترکه(گرچه از کله سحر تا شب یه کله روشن بود تقریبا:| ) متوجه صداش نشده بودم چون هدفون زده بودم:|
منم همیشه با هدفون بازی میکنم ولی مواقعی صدا یکم میره پایین قشنگ صدا فن میاد!:| من البته موسیقی بازیارو میارم رو 30 چل درصد شاید این تفاوتمونه!:D

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
قدرت کنسول کنونی سونی تقریبا 2 ترافلاپس
شایعه شده 5 قراره 13 ترافلاپس باشه چیزی ک برام سواله این قدرت زیاد کاهش سرعت روند تولید میشه یا افزایشش بازیهایی مثل رددد انچارتد گاد تلو و... چند سال طول کشید با قدرت فعلی چنین گرافیگی به نمایش بذارن و نسل بعدی هم ک 6 برابر قدرت فعلی و تکسچرها و... نیاز به دقت به جزییات بیشتری دارن تا از نهایت قدرت کنسول استفاده بشه این یعنی وقت بیشتر ولی از طرف دیگه وقت کمتر برای بهینه سازی میذارن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر