اطلاعات رسمی در مورد پلی استیشن 5 اعلام شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همین الان سایت Wired مقاله داده و با مارک سرنی مصاحبه کرده در مورد نسل بعد PlayStation که اطلاعات کلیش میشه این

- CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
- GPU: custom Navi, including raytracing support
- SSD + custom interfacing to massively increase bandwith (Spiderman freetravel demo: 15 seconds to 0.8 seconds)
- PS4 Backwards compatibility (other platforms not confirmed)
- Physical media
- PSVR '1' compatible
- on-chip 3D audio support

PlayStation’s next-generation console ticks all those boxes, starting with an AMD chip at the heart of the device. (Warning: some alphabet soup follows.) The CPU is based on the third generation of AMD’s Ryzen line and contains eight cores of the company’s new 7nm Zen 2 microarchitecture. The GPU, a custom variant of Radeon’s Navi family, will support ray tracing, a technique that models the travel of light to simulate complex interactions in 3D environments.
Exclusive: What to Expect From Sony's Next-Gen PlayStation

من دارم میرم جایی کسی تونست خلاصه اش رو ترجمه کنه.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یـ تاپیک تو ساب رددیت PS4 دیدم از دیروز تا الان که حدود 11K هم Upvote شده سر در تاپیکش اینه :

All I want from the PS5 is a quiet machine

جالبیه قضیه هم اینه که یـ سریا میگن مشکلی ندارن با صدای بلند نمیدونم شاید مثل من کنسولشون رو جلو مانتیتور ست آپ نکرده باشن که صدا فن های کنسول فول لود که هر لحظه آدم باخودش میگه الان ـه که پرواز کنه رو نشنیدن واقعا بعضی موقع ها اینقدر میره رو اعصابم که ولوم و صدا رو تا تهش میکشم بالا هرچند به شخصه بعید میدونم بازم کنسول بی سر و صدا تحویلمون بدن ولی امیدوارم یـ جادویی چیزی به کار ببرن و این مشکل رو تا حدودی رفعش کنن ....

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
یـ تاپیک تو ساب رددیت PS4 دیدم از دیروز تا الان زده که حدود 11K هم Uopvote شده سر در تاپیکش اینه :

جالبیه قضیه هم اینه که یـ سریا میگن مشکلی ندارن با صدای بلند نمیدونم شاید مثل من کنسولشون رو جلو مانتیتور ست آپ نکرده باشن که صدا فن های کنسول فول لود که هر لحظه آدم باخودش میگه الان ـه که پرواز کنه رو نشنیدن واقعا بعضی موقع ها اینقدر میره رو اعصابم که ولوم و صدا رو تا تهش میکشم بالا هرچند به شخصه بعید میدونم بازم کنسول بی سر و صدا تحویلمون بدن ولی امیدوارم یـ جادویی چیزی به کار ببرن و این مشکل رو تا حدودی رفعش کنن ....
آره خدایی وقتی زیره باره صدا جت جنگی میده لول یه بار که دیواره صوتی شکونده کنسوله من لول

• Smile
Reactions: gamer123456

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا طوری نشه که بخاطر بی‌صدا بودن هزینه کنسول بالابر، بدون هزینه میتونن بسازن بسازن وگرنه صدای جت هم داد مورد نداره عادی میشه

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
حالا طوری نشه که بخاطر بی‌صدا بودن هزینه کنسول بالابر، بدون هزینه میتونن بسازن بسازن وگرنه صدای جت هم داد مورد نداره عادی میشه
باید حلش کنن شما که خودت هم ps4 داری صدای کنسول موقع بازی god of war اصلا قابل تحمل نیست به خصوص وقتی محیط اروم هست صدای فن دستگاه کاملا ادم رو عصبی میکنه
وقتی میشه حلش کرد چرا نکنن؟ هزینه کنسول رو هم ببرن بالا باید حل کنن
توی ONE X شما سنگین ترین بازی ها رو 4K بازی کن بعد بذارش کنار PS4 معمولی که داره 1080 میده بعد صدا کنسول رو مقایسه کن!
وقتی میشه حل کرد حتی شده هزینه اضافی وظیفشون هست حلش کنن

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
بابا ما اول باید دعا کنیم کنسولای نسل بعدی مثل ps3 fat و 360 fat طول عمر کم تر از یک سال نداشته باشن صدای فن پیشکش سونی و مایکرو بهینه سازی چه میفهمن روی کنسولای مدل اولشون فرت فرت میسوزن بعد شما از الان به فکر صدای فنید زرشک
در مورد دسته های ps هم باید بگم تقریبا تو همه ی نسل ها دسته های ps جزو زشت ترین و بی کیفیت ترین دسته ها بودند زمان ps2 در برابر دسته xbox original و gamecube هیچ پخی نبودن زمان ps3 در برابر دسته 360 و wii هیچ پخی نبودن و خیلی زود خراب میشدن مدلای اولیش که اصلا ویبره هم نداشتن و با یه بار خوردن زمین خراب میشدن ولی خب sixaxis داشتن که برای بازی های ریسینگ و هوایی خیلی حال میدادن ولی تکنولوژی sixaxis که خیلی ظریف بود با قابلیت ویبره که هی دسته رو تکون میداد با هم سنخیتی نداشتن و یکی از عوامل خراب شدن زود دسته همین بود تازه اول یه مدل دسته میخواست برا ps3 بده شبیه بومرنگ بود که داد همه رو دراورد که این چیه نمیشه باهاش بازی کرد برش داشت شبیه ps2 زد دسته رو سره ps4 هم که خودتون گفتید کلا سونی رو دستش یه چیزی میذاره مثل sixaxis یا همین صفحه دسته ps4 که شایعه شده ps5 هم صفحه نمایش داره اینا رو میذاره که بگه دسته من از دسته رقیبا خفن تره ولی در نهایت به اون صورت از این قابلیت ها استفاده نمیشه تو بازیاش و کیفیتشون هم خیلی پایینه برعکس مایکرو که قابلیتی رو دسته هاش نمیذاره به اون صورت ولی مثل بچه ادم کار میکنن و قشنگن تازه این قابلیت ها همچین خوبم نیست مثلا الان بخوام بازی uncharted یا mgs 4 رو روی ps3 و یا infamous ss رو روی ps4 با یه دسته دیگه بازی کنم نمیشه مثلا یه جا باید یه سنگ رو تکون بدی حتما باید از sixaxis استفاده کنی دستت sixaxis نداشته باشه نمیتونی تکونش بدی و در نتیجه تو بازی پیشروی کنی بهترین کار اینه که بیخیال دسته ps5 بشید اگه کیفیتش مثل دسته های قبلی قراره باشه و برید سراغ دسته های دیگه تازه انالوگ سمت چپ هم جای بدی قرار داره.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یـ تاپیک تو ساب رددیت PS4 دیدم از دیروز تا الان که حدود 11K هم Upvote شده سر در تاپیکش اینه :

من سر GoW خیلی با این قضیه مشکل داشتم. اخر شب ها بازی میکردم و صدای فن خیلی زیاد تر از حالت عادی به گوش میرسید و برای شنیدن دیالوگ ها مجبورم بودم صدای Tv رو زیاد کنم و صحنه درگیری و بزن بزن یکهو باز کم :D

• Like
Reactions: X B I T B

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
در مورد صدا كنسول .

اونايي كه جنوب زندگي ميكنن ميدونن كه يه مدلي كولرهايي كه داخل جنوب خيلي هم محبوب بودن كولرها يي بودن كه داخل پنجره ميذاشتيم ( مارك اجنرال مثلا) .
از قضا اين كولرا صداش مثل take off كردن هواپيما بود كه واقعا هم دوست داشتني بود برامون:D حسي كه بهمون ميداد خيلي خوب بود.
گذشت تا ما اومديم اصفهان واسه زندگي
و ديگه از اون كولرها خبري نبود.

حالا تنها چيزي كه جاش رو واسم پر كرده و اون حس نوستالژي رو ميداد همين صدا فن ps4 بود :(

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
مي
من سر GoW خیلی با این قضیه مشکل داشتم. اخر شب ها بازی میکردم و صدای فن خیلی زیاد تر از حالت عادی به گوش میرسید و برای شنیدن دیالوگ ها مجبورم بودم صدای Tv رو زیاد کنم و صحنه درگیری و بزن بزن یکهو باز کم :D
ميتونستي البته از هدفونم استفاده كني :D
كه اينقدر اذيت نشي

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
تا وقتی amd هست باید این صدا رو تحمل کنید
به خاطر ابعاد کنسول هست اگر اشتباه نکنم، خیلی تو میزان صدا تاثیر میذاره
به لپ تاپ های باریک دقت کنید اکثرا میخوان پرواز کنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
باید حلش کنن شما که خودت هم ps4 داری صدای کنسول موقع بازی god of war اصلا قابل تحمل نیست به خصوص وقتی محیط اروم هست صدای فن دستگاه کاملا ادم رو عصبی میکنه
وقتی میشه حلش کرد چرا نکنن؟ هزینه کنسول رو هم ببرن بالا باید حل کنن
توی ONE X شما سنگین ترین بازی ها رو 4K بازی کن بعد بذارش کنار PS4 معمولی که داره 1080 میده بعد صدا کنسول رو مقایسه کن!
وقتی میشه حل کرد حتی شده هزینه اضافی وظیفشون هست حلش کنن
من الان پرو دارم رو 1080 صدای خاصی نمیده اون ps4 فت مال لانچ بود اگه یه پره داشت مطمءنا پرواز می‌کرد ;))

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
تا وقتی amd هست باید این صدا رو تحمل کنید
چه ربطی به AMD داره؟! اینتل و انویدیا داغ نمیکنن؟!
به خاطر ابعاد کوچیک کنسول باید از خنک کننده های مدل Blower استفاده کنن که صدای نسبتا بیشتری داره
کارت گرافیک هایی هم که خنک کننده Blower دارن نسبت به کارت های با خنک کننده های open-air صدا و نویز بیشتری دارن که اتفاقا اونا هم اکثرا در کیس های خیلی کوچیک کاربرد دارن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چه ربطی به AMD داره؟! اینتل و انویدیا داغ نمیکنن؟!
به خاطر ابعاد کوچیک کنسول باید از خنک کننده های مدل Blower استفاده کنن که صدای نسبتا بیشتری داره
کارت گرافیک هایی هم که خنک کننده Blower دارن نسبت به کارت های با خنک کننده های open-air صدا و نویز بیشتری دارن که اتفاقا اونا هم اکثرا در کیس های خیلی کوچیک کاربرد دارن
AMD. بازار Pcرو دایورت کرده اینا هیترش شدن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر