10 کارکتر برتر Mass Effect از دیدگاه IGN

بهترین شخصیت Mass Effect از دیدگاه شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    122

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
درود

10. Mordin
33332806610197358598.jpg

9. Kasumi
94042159298984393574.jpg

8. Jack
15697748305289747995.jpg

7. Miranda
95254941574999269493.jpg

6. Thane
92824366614703963511.jpg

5. Legion
04939878038988437889.jpg

4. Liara
54124572791624024749.jpg

3. Wrex
84668089103798175182.jpg

2. Tali
44651692471801780876.jpg

1. Garrus
51176937263895400906.jpg

اگه عکس ها پیدا نیست بگید تا جای دیگه آپ کنم.

منبع

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
لیارا جان را میپرستیم!! البته از Garrus هم خیلی خوشم میاد همیشه تو تیمم بود. من 2 رو هنوز درست بازی نکردم ولی Tali توی یک که واقعا اضافه بود! البته میدونم توی 2 بهتر میشه ولی کلا ... :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
در ضمن، منظورم از نظر IGN بود نه نظرسنجی اینجا:biggrin1: که از نظر کریتیکال بخوای حساب کنی ارزشش بیشتره:biggrin1:
اجنبی، وطن فروش، بیگانه، ساختارشکن(؟!):|:d من دیگه هیچ حرفی باهات نداری:D

پس ماموریت لویالیتی گرانت و رویارویی شپرد و Wrexـه بزرگ این وسط Woolـه لابد!؟
این ماموریت بیشتر از همه زمانی به Wool تبدیل میشد که نسخه اول رو بازی نمیکردی و دیگه از این شاخ شمشادی که میگی خبری نبود یا وقتی که این رفیقمون کنار رودخونه دار فانی رو تو نسخه 1 می خوند و میرفت:D ولی انصافا این لویالیتی رو با لویالیتی Assassin ما مقایسه کنی می بینی هیچ حرفی برای گفتن در مقابلش ندارید!;;)

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
در حق Kasumi داره ظلم ميشه . :|

من Crew ـم کامل شد ولی این بنده خدا رو اصلا ندیدم
yahoo_4.gif
کجا بود ایشون ؟
yahoo_4.gif

A human character obtained through downloadable content in Mass Effect 2, Kasumi is a master thief whom Shepard recruits on the Citadel on Cerberus's behalf. However, Goto wants Shepard to help her steal back her deceased partner/lover's "graybox", a device containing his memories, some which could implicate the Alliance if it gets into Citadel's hands, from Donovan Hock, an arms dealer responsible for his death. Goto gets Shepard into Hock's party using an alias ("Solomon Gunn/Allison Gunn") in order for her to break into Hock's vault (as well as stashing weapons inside a statue of Saren given to Hock as a "gift"). After getting a voice and DNA sample from Hock as well as cutting the power, the pair successfully break into the vault, arming themselves with the weapons hidden inside the statue of Saren. Goto finds her partner's graybox amongst the vault of priceless artifacts, including the Statue of David and the Statue of Liberty's head. Hock discovers them and orders his men to attack. Goto and Shepard fight their way outside where Hock is waiting for them in his gunship. Hock is killed in the battle and the pair escape. Goto listens to her partner and boyfriend's message, telling her if she receives this message, then he is dead. He tells her to destroy the graybox, as it contains information that could implicate the Alliance if it falls into Citadel hands as well as making her a target. He also tells Kasumi that he loves her and that she doesn't need his "memories" as they are already inside her. Goto either spares or destroys the information based on Shepard's choice, and if it is decided it needs to be destroyed, either Shepard or a tearful Kasumi will.
It is confirmed that Kasumi will return in Mass Effect 3 if she survived the events of the suicide mission in Mass Effect 2
Kasumi is voiced by Kim Hoy.

تا اونجا كه يادمه اوايل بازي بود ... :d

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اجنبی، وطن فروش، بیگانه، ساختارشکن(؟!):|:d من دیگه هیچ حرفی باهات نداری:D

این ماموریت بیشتر از همه زمانی به Wool تبدیل میشد که نسخه اول رو بازی نمیکردی و دیگه از این شاخ شمشادی که میگی خبری نبود یا وقتی که این رفیقمون کنار رودخونه دار فانی رو تو نسخه 1 می خوند و میرفت:D ولی انصافا این لویالیتی رو با لویالیتی Assassin ما مقایسه کنی می بینی هیچ حرفی برای گفتن در مقابلش ندارید!;;)
LOL ! :D

خُب قبول دارم! خیلی عُرضه میخواد Wrex رو زنده نگه داری تو 1 که فکر میکنم تو موفق نشدی!:Dلویالیتی Assassin!!؟ لویالیتی جیکوب از این بهتر بود!:D اصلا شما دو تا دارین منو مجبور میکنین این دور که دارم ME2 رو میرم تا سیوم رو واسه ME3 آماده کنم، اصلا این غورباقه رو Recruit نکنم!:D( میشه!؟:-/ :D )
پ.ن: مردک اون عکسه چی شد!؟:| :| :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من Crew ـم کامل شد ولی این بنده خدا رو اصلا ندیدم
yahoo_4.gif
کجا بود ایشون ؟
yahoo_4.gif

طرف با یه DLC بعدا اضافه میشد :D!چیز خوبی هم بود ... هم شهریمون بود :| !:D

اگه با منی، باید بگم همون گرفتن دی ال سی هم عُرضه میخواد که برهان نداره کلا!
biggrin1.gif
نه اشتباه نقل قول کردم ! شما راحت باش :D !

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
با تمام ارادتی که نسبت به Thane و Liara دارم ولی Wrex توی نظرسنجی خیلی مظلوم واقع شده ! :( باید بیارمش بالاتر ! :D

نداشت؟! داستان خواهرش چی بود پس ؟ از همه ی ساید مشن های بقیه Crew هم قشنگ تر بود ! خیلی هم رو اعصاب آدم تاثیر میزاشت . من یه لحظه اشک تو چشمام جمع شد :d تازه هیچ کدوم از کاراکتر ها به زیبایی ـه میراندا نمیتونستن غم ـشونو نشون بدن و همینطور نگرانیشونو !
من که قیافه ـش رو میدیدم به جای اینکه تحت تآثیر قرار بگیرم میرفتم یه سطل می آوردم که کار دست اتاق ندم ! :D
اون داستان خواهرش هم در کنار ماجراهای جیکوب به نظرم بدترین و خسته کننده ترین مآموریت های بازی بودن ! :D کلآ به نظرم جیکوب و میراندا با اختلاف زیاد بدترین کاراکترهای ME2 بودن. Legion رو خیلی بهتر و جالب تر (غیر کلیشه ای تر) از این دو تا میدونم ! :D

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
وقتی درب و داغونایی مثل تو و سهیل بهش رای میدین، معلومه میاد بالا:D

وقتی درب و داغونایی مثل تو و برهان بهش رای میدین، معلومه میاد بالا!!:D
در ضمن، منظورم از نظر IGN بود نه نظرسنجی اینجا:D که از نظر کریتیکال بخوای حساب کنی ارزشش بیشتره:D

10 به 3 میشه زیر ؟!!:d هروقت دو رقمی شدین بیا حرف میزنیم .:d

ببین ذهنت اول کدوم به ذهنش اومده و نوشته . یعنی Thane .:d

پ.ن : این Krogan داخل نظرسنجی کی هست ؟ اسم نداره ؟:d

اگه به Thane رای ندی هیچ وقت نمیبخشمت آریا:D

سینا@
می بینم که فعلا زیر ما هستید و ما با Assassin معروفمون داریم بهتون حکمرانی می کنیم:D

همگیتون برید بوق بزنید چون پرچم سلطان همتون و همشون(!) بالاست:d

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
من که قیافه ـش رو میدیدم به جای اینکه تحت تآثیر قرار بگیرم میرفتم یه سطل می آوردم که کار دست اتاق ندم ! :biggrin1:
خب تو به قیافه اهمیت میدی مشکل خودته ! :d به احساساتی که روی چهره هاشون میاد دقت نمیکنی ! حالا با هر قیافه ی زشت و زیبایی :d !
اون داستان خواهرش هم در کنار ماجراهای جیکوب به نظرم بدترین و خسته کننده ترین مآموریت های بازی بودن ! :biggrin1: کلآ به نظرم جیکوب و میراندا با اختلاف زیاد بدترین کاراکترهای ME2 بودن. Legion رو خیلی بهتر و جالب تر (غیر کلیشه ای تر) از این دو تا میدونم ! :biggrin1:
خب تو بی روح و سدیستیکی ! :d تو دنیای واقعی فکر کن اگه این اتفاقات میافتاد چی ؟ :( :d اینی که گرافیک روت تاثیر نمیزاره مشکل بزرگیه خودش ! :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
طرف با یه DLC بعدا اضافه میشد :D!چیز خوبی هم بود ... هم شهریمون بود :| !:D
:-/
اگه با منی، باید بگم همون گرفتن دی ال سی هم عُرضه میخواد که برهان نداره کلا!:D
با تمام ارادتی که نسبت به Thane و Liara دارم ولی Wrex توی نظرسنجی خیلی مظلوم واقع شده ! :( باید بیارمش بالاتر ! :D
تکبــیــر!
همگیتون برید بوق بزنید چون پرچم سلطان همتون و همشون(!) بالاست:d
بین پستت و آواتارت پارادوکس بزرگی هست:D ولی به جهنم!:D Garrus دست راستم تو ME2 بود و کاملا قابل احترام.b-)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
خب تو به قیافه اهمیت میدی مشکل خودته ! :d به احساساتی که روی چهره هاشون میاد دقت نمیکنی ! حالا با هر قیافه ی زشت و زیبایی :d !
چی بگم والا ! :D

خب تو بی روح و سدیستیکی ! :d تو دنیای واقعی فکر کن اگه این اتفاقات میافتاد چی ؟ :( :d اینی که گرافیک روت تاثیر نمیزاره مشکل بزرگیه خودش ! :d
اینا من رو بیشتر تحت تآثیر قرار دادن :
Samaraـی بیچاره ! :(
اینکه مجبور بشی دخترت رو با دست های خودت بکشی ! :( تازه ممکنه در این راه دخترت تو رو بکشه و بیاد توی تیم ! :((

یا Thane مظلوم !! :(
زندگیت رو به پایان هست ولی پسرت از دستت فراریه و خلافکار شده ! :((

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
@ Aria
اینکه مجبور بشی دخترت رو با دست های خودت بکشی ! :( تازه ممکنه در این راه دخترت تو رو بکشه و بیاد توی تیم ! :((
اوه ؟ اونوخ مثلا نگاه میراندا به آبجی جونش ، به عنوان خواهر بزرگتر که یه جورایی نقش مادرو داره نیس ؟ :-/ :d حد اقل اونی که تو اسپویلر گفتی نگرانی نداشت برا طرفش ! :d آخرشم که دعاش کرد رفت :d بعدشم طرف خودش مشکل داشت ! مقتول آخریشو یادته دختر بود ؟ :d همون بهتر که مرد :d خاک وچوک x_x
زندگیت رو به پایان هست ولی پسرت از دستت فراریه و خلافکار شده ! :((
این گریه داشت الان واقعا ؟ :d Obvious Thief Is Obvious :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
عجب تاپیک باحالی :D

لیست خوبیه فقط این زنیکه ( میراندا) اینجا چکار میکنه :D بجای این باید اشلی رو میزاشتن :D

با اول شدن Garrus هم کاملا موافقم :D

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
این میراندا که معلومه چون مثلا خیلی smokin ?!؟ طراحی شده دیگه کلا یه تعداد زیادی از گیمرا کاری به داستان و شخصیتش ندارن. ولی بنظرم در طول دوستان تنها کارکتری بود که واقعا تکامل پیدا میکرد. یعنی از یه کرکتر ظاهری مطلق و سربرس بِچ تبدیل میشه به کسی که اخر ...]

این گرس هم که نمیدونم چه مرگش بود... یعنی تنها کرکتری بود تو شماره دوم که نتونستم باهاش 4 کلام صحبت کنم. :D بعد از لویال کردنشم حتی میومدم هی میگفت i'm a little busy, can you come back later ? مرتیکه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر