گینس 50 بازی برتر تاریخ را ثبت کرد .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
سازمان رکوردهای جهانی گینس، 50 سری بازی برتر تاریخ، براساس نظر مردم را اعلام کرد .

1. Halo
  2. Call of Duty
  3. The Legend of Zelda
  4. Guitar Hero
  5. Metal Gear
  6. Super Mario Bros.
  7. World of Warcraft
  8. Gears of War
  9. Super Smash Bros.
  10. Grand Theft Auto
Pokémon
Resident Evil
Fallout
Half-Life
Sonic the Hedgehog
Counter-Strike
Runescape
FIFA
Kingdom Hearts
Final Fantasy
Pac-Man
Madden NFL
The Sims
Tomb Raider
WWE Smackdown Vs. RAW
Rock Band
LittleBigPlanet
Saints Row
The Elder Scrolls
God of War
GoldenEye 007
Bioshock
KillZone
Skate
Left 4 Dead
Need for Speed
Chrono Trigger
Gran Turismo
StarCraft
Ratchet & Clank
Pong
Tom Clancy’s
Star Wars: Battlefront
Battlefield
Diablo
Lego Batman
Mario Kart
Burnout
Crash Bandicoot
Pro Evolution Soccer

منبع

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
توجه داشته باشین که اینا همشون بازی های اپیزودیک یا چند قسمتی هستن ... پس Unreal Tournament نمیتونه تو لیست باشه مثلاً ...
از نظر من هم لیستش خیلی خیلی مسخرست!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,119
نام
آریا
توجه داشته باشین که اینا همشون بازی های اپیزودیک یا چند قسمتی هستن ... پس Unreal Tournament نمیتونه تو لیست باشه مثلاً ...
سلام علیرضا !
خب اتفاقآ UT هم یه بازی سریالی هست به خاطر داشتن چندین و چند نسخه ! در مقابلش بازی ای مثل Lego Batman یا Pong یا GoldenEye 007 هرکدوم فقط یه نسخه داشتن !

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سلام علیرضا !
خب اتفاقآ UT هم یه بازی سریالی هست به خاطر داشتن چندین و چند نسخه ! در مقابلش بازی ای مثل Lego Batman یا Pong یا GoldenEye 007 هرکدوم فقط یه نسخه داشتن !
lbpهم یه نسخه داشت. اما من فکر می‌کردم یه سری بازیها دیگه هم باشن. یا یه سری بازیها اصلا جاشون درست نیست,

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,651
نام
کورش
اگر شماره یک چیز دیگه ی بود، مثلا ماریو بود; به تعداد انگشتان یک دست هم کامنت داده گذاشته نمیشد

ربطی به فقط هیلو و موافق ها و مخالف هاش نداره. مساله اینه که گینسی که کارش ثبت رکورد بود خودش رکورد احمقانه ترین لیست رو زده و حتما باید اسم خودش رو تو ترین ها ثبت کنه. یه نگاه به جای wow و دیابلو و نبود civilization و در مقابل هر گیم دیگه ای حتی ابر بازی دوران ها هیلو کبیر دامت برکاته مد ضله العالی احمقانه و عوامانه بودن لیست رو ثابت میکنه. حداقل اگه پرطرفدار ترین مینوشت اینقدر خوشمزه نمیشد .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
تو را جون هرکسی گینس را هم زیر سوال نبرید !
من میدونم که halo هرجا باشه لیستها مشکل داره هرچند بگید ربطی نداره, اخه من میدونم ربط داره !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,119
نام
آریا
دوستان اگه دقت کنین همیشه خودتون بحث رو می برین سمت Halo و بعدش تاپیک به مشکل میخوره و ... توی این دو صفحه کی راجع به Halo حرف زد ؟ اتفاقآ بازی ای که این فروش فوق العاده رو داره باید هم جایگاه عالی ای توی لیست داشته باشه.
اگه بحث کیفیت بازیها باشه , چطوری مثلآ Half Life میاد پایین Guitar Hero قرار میگیره ؟ چطوری Burnout پایین NFS هست ؟
اگه بحث سر محبوبیت باشه , محبوبیت ارتباط مستقیم با فروش داره. هرچی بازی محبوب تر باشه , فروش بیشتری میکنه. چطوری Gran Turismo پایین تر از Saints Row هست ؟ یا مثلآ World of Warcraft زیر Guitar Hero چیکار میکنه ؟

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
واقعا اگه یک بازی باشه که جاش خالی فقط " Harvest Moon " کنسول PsOne هست.
واقعا کل بچه های محله همگی با این بازی زندگی کردیم!

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
دوستان اگه دقت کنین همیشه خودتون بحث رو می برین سمت Halo و بعدش تاپیک به مشکل میخوره و ... توی این دو صفحه کی راجع به Halo حرف زد ؟
:arrowd:
یه نگاه به جای wow و دیابلو و نبود civilization و در مقابل هر گیم دیگه ای حتی ابر بازی دوران ها هیلو کبیر دامت برکاته مد ضله العالی احمقانه و عوامانه بودن لیست رو ثابت میکنه.

این جور تاپیک ها همیشه به مشکل میخوره چون هر بار به مزاج یه عده خوش نمیاد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
با توجه به اینکه لیست از عوام مردم گرفته شده عجیب نیست زیاد والا توی 80 درصد فیلم های طنز و شو های هالیوودی یک دلقکی نشسته داره Guitar Hero بازی می کنه. در مورد Pokémon هم باید بگم که انقدر طرفدار که نمی تونید فکرش بکنید.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
:arrowd:

این جور تاپیک ها همیشه به مشکل میخوره چون هر بار به مزاج یه عده خوش نمیاد.

حالا یک نفر یه چیزی گفت دیگه کسی کشش نداد ;) اگه کش داده میشد حق با شما ;)

خود منم اصلا از HALO خوشم نمیاد با بیمیلی بازیشم کردم اما چون طرفدار زیاد داره جرفی نمیزنم ;) منظورم این هست که به تاپیک احترام میگذارم :biggrin1:
---------------------
اما مگه فارنهایت یه تحول نبود پس چرا تو لیست نیست :confused:
فکر کنم لیست یذره تخیلی باشه کمی بالا پایین :biggrin1: ( اصلا فکر کنین HALO وجود نداشت منظورم غیر از اون هست ) :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر