گینس 50 بازی برتر تاریخ را ثبت کرد .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,180
نام
نـــــــویـــــــــد
سازمان رکوردهای جهانی گینس، 50 سری بازی برتر تاریخ، براساس نظر مردم را اعلام کرد .

1. Halo
  2. Call of Duty
  3. The Legend of Zelda
  4. Guitar Hero
  5. Metal Gear
  6. Super Mario Bros.
  7. World of Warcraft
  8. Gears of War
  9. Super Smash Bros.
  10. Grand Theft Auto
Pokémon
Resident Evil
Fallout
Half-Life
Sonic the Hedgehog
Counter-Strike
Runescape
FIFA
Kingdom Hearts
Final Fantasy
Pac-Man
Madden NFL
The Sims
Tomb Raider
WWE Smackdown Vs. RAW
Rock Band
LittleBigPlanet
Saints Row
The Elder Scrolls
God of War
GoldenEye 007
Bioshock
KillZone
Skate
Left 4 Dead
Need for Speed
Chrono Trigger
Gran Turismo
StarCraft
Ratchet & Clank
Pong
Tom Clancy’s
Star Wars: Battlefront
Battlefield
Diablo
Lego Batman
Mario Kart
Burnout
Crash Bandicoot
Pro Evolution Soccer

منبع

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,267
نام
امیرحسین
من خودم به شخصه به جز MGS 4 , Darksiders , تا حدودی هم Halo 3 , God of war 3 توی 3 سال اخیر واقعا بازی موندگاری بازی نکردم.

نزن این حرفو حداقل DAO برای من به اندازه ی BG خاطره شده...+ BIOSHOCK!!!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,642
نام
کورش
هوا بس ناجوانمردانه سرد است
تسلیم!!!! زور طرف داران halo بیشتر از منه . اونا با لیزر و تیرو تفنگ افتادن به جونه من شمشیر زن
اگه امار هایی که دادین درست باشه کلا من زیر سوال رفتم ولی ممنون که با امار یه چیز هایی رو واسم بیشتر روشن کردین . از امریکای جهان خوار هم صمیمانه معزرت میخوام. دستم بشکنه من با امریکا در نیوفتم دیگه

من انتظار مقاومت بیشتری از شما داشتم . درسته اریا امار ارائه داد ولی این نکته رو در نظر بگیرید که گینس هرقدر هم که معتبر باشه ( که به هیچ وجه نیست از نظر من) تخصصش بازی نیست و معلوم نیست چند درصد کسانی که به سایت مراجعه میکنند گیمر باشند و حداقل یکبار گیم رو امتحان کرده باشند چه برسه به اینکه اسم دیابو یا WoW رو شنیده باشند این نظر سنجی اگر هم درست باشه از مردم بوده نه از گیمر ها و در نتیجه اصلا ارزشی نداره چون باید طرف بازی کرده باشه تا بدونه کدوم بازی خوبه و میتونه در جدول قرار بگیره. الان اسم هیلو رو در انواع بخشهای خبری تو فست فوود در انواع مجله ها که اصلا ربطی به گیم ندارن ( خانواده سبز امریکا) تو بیلبورد های بزرگراهها و همه جا دیدن این ملت خوشحال و معلومه که وقتی با تعداد طرفداران این بازی جمع بشن میشه شماره یک در لیست.
گینس که کارش ثبت رکورد های بیخوده اومده جایی دست گذاشته که اصلا بهش مربوط نیست و تخصصی نداره و تمامی کاربرهاش در این زمینه اطلاع کافی ندارن. هر کسی هم شک داره به این قضیه و معتقده گیمر های خارجی مثل ما بازیهای قدیمی رو فراموش میکنند یه نگاه به character battle سایتهای معتبر بکنه ببینه دنیا دست کیه.
جالبه که تو لیست حتی از فن بازی طرفداران کنسول هم خبری نیست که این یک معنی میتونه داشته باشه و اون اینه که سیل عظیم رای دهنده های بی اطلاع از گیم ( که عقلشون به چشمشونه و فقط هایپ هیلو رو دیدن) رای های فنبوی های طرفدارن سونی رو خنثی کردن در صورتی که هر سایتی شما نگاه کنید بحث بین فنبوی های سونی و مایکروسافت رو میبینید.
کلا این لیست ها رو جدی نگیرید یعضی ها هم که وضعشون معلومه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,272
نام
محمد
من انتظار مقاومت بیشتری از شما داشتم . درسته اریا امار ارائه داد ولی این نکته رو در نظر بگیرید که گینس هرقدر هم که معتبر باشه ( که به هیچ وجه نیست از نظر من) تخصصش بازی نیست و معلوم نیست چند درصد کسانی که به سایت مراجعه میکنند گیمر باشند و حداقل یکبار گیم رو امتحان کرده باشند چه برسه به اینکه اسم دیابو یا WoW رو شنیده باشند این نظر سنجی اگر هم درست باشه از مردم بوده نه از گیمر ها و در نتیجه اصلا ارزشی نداره چون باید طرف بازی کرده باشه تا بدونه کدوم بازی خوبه و میتونه در جدول قرار بگیره. الان اسم هیلو رو در انواع بخشهای خبری تو فست فوود در انواع مجله ها که اصلا ربطی به گیم ندارن ( خانواده سبز امریکا) تو بیلبورد های بزرگراهها و همه جا دیدن این ملت خوشحال و معلومه که وقتی با تعداد طرفداران این بازی جمع بشن میشه شماره یک در لیست.
گینس که کارش ثبت رکورد های بیخوده اومده جایی دست گذاشته که اصلا بهش مربوط نیست و تخصصی نداره و تمامی کاربرهاش در این زمینه اطلاع کافی ندارن. هر کسی هم شک داره به این قضیه و معتقده گیمر های خارجی مثل ما بازیهای قدیمی رو فراموش میکنند یه نگاه به character battle سایتهای معتبر بکنه ببینه دنیا دست کیه.
جالبه که تو لیست حتی از فن بازی طرفداران کنسول هم خبری نیست که این یک معنی میتونه داشته باشه و اون اینه که سیل عظیم رای دهنده های بی اطلاع از گیم ( که عقلشون به چشمشونه و فقط هایپ هیلو رو دیدن) رای های فنبوی های طرفدارن سونی رو خنثی کردن در صورتی که هر سایتی شما نگاه کنید بحث بین فنبوی های سونی و مایکروسافت رو میبینید.
کلا این لیست ها رو جدی نگیرید یعضی ها هم که وضعشون معلومه.
اولا مرسی از حمایتتون دوست عزیز در مورد اینم که گفتین انتظار مقاومت بیشتری داشتین از من باید بگم والا من از بحث و جدل و کلا حاشیه خوشم نمیاد.سعی کردم نظرمو بگم و به کسیم بی احترامی نکنم وقتیم بعضی از دوستان با لحن تند منو میکوبن یا زیر سوال میبرن من عادت ندارم در گیر بشم تو پستهامم اگه دیده باشین سعی کردم با شوخی و مزاح بحثو یه جوری تموم کنم که به حاشیه نره و کسی از من کینه به دل نگیره منم خیلی چیز ها میتونستم بگم ولی حوصله در گیری ندارم . واسه این کارا پیر شدم .اینجا به جای من باید یکی بیاد از حقوق وارکرافت و غیره دفاع کنه که حوصله داشته باشه و بره امار بیاره نه من . در هر صورت بازم مرسی

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,642
نام
کورش
اولا مرسی از حمایتتون دوست عزیز در مورد اینم که گفتین انتظار مقاومت بیشتری داشتین از من باید بگم والا من از بحث و جدل و کلا حاشیه خوشم نمیاد.سعی کردم نظرمو بگم و به کسیم بی احترامی نکنم وقتیم بعضی از دوستان با لحن تند منو میکوبن یا زیر سوال میبرن من عادت ندارم در گیر بشم تو پستهامم اگه دیده باشین سعی کردم با شوخی و مزاح بحثو یه جوری تموم کنم که به حاشیه نره و کسی از من کینه به دل نگیره منم خیلی چیز ها میتونستم بگم ولی حوصله در گیری ندارم . واسه این کارا پیر شدم .اینجا به جای من باید یکی بیاد از حقوق وارکرافت و غیره دفاع کنه که حوصله داشته باشه و بره امار بیاره نه من . در هر صورت بازم مرسی

اینکه نوشتید قانع شدید رو گفتم و منظورم بحث و جدل نیست. من انتظار نداشتم بسادگی قانع بشید و دلایلم رو برای بی ارزشی این نظر سنجی و معتبر نبودنش زیرش اوردم. در هر صورت موفق باشید.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
واقعا عجب آماری! بعد یه سوال: این رای گیری دقیقا از مردمِ چه منطقه ای انجام شده؟! آمریکا؟! اگه اینطور باشه که 100% هیلو باید اول باشه! ولی مثلا اگه همین رای گیری توی ژاپن انجام بشه، ماریو اول میشه و هیلو جزوِ 100 تای اول هم نیست! اگه توی کلِ دنیا انجام بشه، باز هم هیلو رتبه ی به مراتب پایین تری داره! با مواردی هم که آقا کوروش یادآور شدن، این لیست به جز توی خودِ آمریکا، هیچ جای دیگه هیچ ارزشی نداره! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر