گیرباکس:Duke Nukem باز می گردد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Duke-Nukem-forever-logo.jpg

Gearbox اعلام کرد در صدد ساخت عناوین بیشتری از سری Duke Nukem هست.

سایت IGN در مصاحبه ای که با رئیس شرکت Gearbox Software اقای Randy Pitchford داشته رئیس این شرکت اعلام کرده است : تمایل زیادی برای ساخت عناوینی دیگر از سری بازی های Duke Nukem دارد.
شرکت Gearbox حق نام و نشر بازی های Duke Nukem را سال 2010 خریداری کرد.در حالی که این شرکت یکی از ناشرین پروژه و توسعه دهندگان Duke Nukem Forever بوده است.

به نقل از Randy Pitchford :
من علاقه زیادی برای دست اوردن این نام تجاری داشتم، وفتی من این امتیاز را خریداری کردم، هدف من این نبود که بفهمم همه باید Duke Nukem Forever را بازی کنند." خطاب به IGN : هدف واقعی من این بود که Duke Nukem را دوباره بسازم.

او همچنین ادامه داد:
چیزی که فکر می کنم من به همراه Gearbox می خواهیم انجام بدهیم تفاوت کمی با بازی "Duke Nukem Forever" خواهد داشت. احساس می کنم این کار بسیار شگفت انگیز است، و من به اینده امیدوارم.

می توانید مصاحبه Randy Pitchford را که درباره Borderlands 2 on Vita و ادامه بازی Brothers in Arms و دیگر گفته ها در مورد ساخت Duke Nukem را در منبع اصلی ببینید.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
منبعُ کج گذاشتی؟!

چه کاری بود میومدی میگفتی برای اطلاع از خبر به منبع مراجعه فرمایید خودتم خسته نمیکردی:|:d:-"

در رابطه با خبر:

شرکت Gearbox حق نام و نشر بازی های Duke Nukem را سال 2010 خریداری کرد.

این که دو سال گذشته چطوریاست :-/

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
منبعُ کج گذاشتی؟!

چه کاری بود میومدی میگفتی برای اطلاع از خبر به منبع مراجعه فرمایید خودتم خسته نمیکردی:|:d:-"

در رابطه با خبر:

این که دو سال گذشته چطوریاست :-/

منبع درسته
اون تیکه هم تو خود خبر بود

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
این Duke از اون دسته بازیاس که فقط داخلش جنگولک بازی زیاده! مثلآ میری تو خیابون میبینی 6 تا بار ُ دیسکو بغل ِ هم ساختن ... درشونم بازه ... 6 نفرم توش میله ها رو گرفتن ُ دارن قر میدن! نهایت عمق ِ این بازی همینه!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
قبل از این که دوستان با پست هاشون ما رو منهدم بکنند باید بگم که شماره قبلی رو به پیر به پیغمبر گیرباکس نساخته بود.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
چنین عناوینی که حتی به طرفدارانش یک هزارم درصد هم فکر نمیکنه بهتره که ساخته نشه.تا وقتی هدف اصلی پول باشه هیچ موفقیتی در کار نخواهد بود.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نمیدونم چرا هیچوقت با دوک حال نکردم! اصلا از قیافه ـش هم خوشم نمیاد مرتیکه رو! هیچ ربطی هم به نسخه ی قبلی نداره.
این Duke از اون دسته بازیاس که فقط داخلش جنگولک بازی زیاده! مثلآ میری تو خیابون میبینی 6 تا بار ُ دیسکو بغل ِ هم ساختن ... درشونم بازه ... 6 نفرم توش میله ها رو گرفتن ُ دارن قر میدن! نهایت عمق ِ این بازی همینه!
ای قربون دهنت :D!

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
Forever که 5 تا سازنده عوض کرد! یکیش هم همین Gearbox بود!:d .... اینها هم چه گیری دادن به این دوک بدبخت فلک زده! ، امیدوارم پروژه ساخت این یکی دیگه کمتر از 13 سال طول بکشه!!! ... :d
اشک آقا دوک مون رو هم در آوردن اینها ! ...

ab2jdjtpu1od7ldkrts.jpg

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
قبل از این که دوستان با پست هاشون ما رو منهدم بکنند باید بگم که شماره قبلی رو به پیر به پیغمبر گیرباکس نساخته بود.
موضوع اینه Duke Nukem هیچ وقت بازی تاپی نبوده. هیچ وقت هم دلیل محبوبیتش رو نفهمیدم!
البته یکی از دلایلش رو بالا دوستان عرض کردن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر