گیرباکس:Duke Nukem باز می گردد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Duke-Nukem-forever-logo.jpg

Gearbox اعلام کرد در صدد ساخت عناوین بیشتری از سری Duke Nukem هست.

سایت IGN در مصاحبه ای که با رئیس شرکت Gearbox Software اقای Randy Pitchford داشته رئیس این شرکت اعلام کرده است : تمایل زیادی برای ساخت عناوینی دیگر از سری بازی های Duke Nukem دارد.
شرکت Gearbox حق نام و نشر بازی های Duke Nukem را سال 2010 خریداری کرد.در حالی که این شرکت یکی از ناشرین پروژه و توسعه دهندگان Duke Nukem Forever بوده است.

به نقل از Randy Pitchford :
من علاقه زیادی برای دست اوردن این نام تجاری داشتم، وفتی من این امتیاز را خریداری کردم، هدف من این نبود که بفهمم همه باید Duke Nukem Forever را بازی کنند." خطاب به IGN : هدف واقعی من این بود که Duke Nukem را دوباره بسازم.

او همچنین ادامه داد:
چیزی که فکر می کنم من به همراه Gearbox می خواهیم انجام بدهیم تفاوت کمی با بازی "Duke Nukem Forever" خواهد داشت. احساس می کنم این کار بسیار شگفت انگیز است، و من به اینده امیدوارم.

می توانید مصاحبه Randy Pitchford را که درباره Borderlands 2 on Vita و ادامه بازی Brothers in Arms و دیگر گفته ها در مورد ساخت Duke Nukem را در منبع اصلی ببینید.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کلا نمیدونم چرا با دوک حال نمیکنم؟:dozing::frown:
البته اون دوکی که روی PC به صورت 2D بود حرف نداشت!!:happy:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
TCSCELL :
راستش این بازی توی دهه ی 90 ریلز شد سال 96 یا 97 . اونموقع تازه این ژانر ( FPS ) داشته شکل میگرفته که این بازی هم همراه quake و doom و wolf3d روانه ی بازار شده و طبیعتا بدلیل بدیع بودن این ژانر و تعداد معدود این بازیها زود به محبوبیت رسیده. من این بازیرو هیچ کدوم از نسخه هاشو بازی نکردم چون همون سال ها هم تا وقتی عناوینی مثل quake بودن اصلا وجود امسال duke واسم به چشم نمیومدن. البته بماند که اونموقع این بازی هارو هم سخت میشد توی ایران پیدا کرد مثلا من تمام نسخه های quake و doom رو روی سیستم یکی از اقواممون که که مقیم انگلستان هست بازی کردم که مدتی به ایران اومده بودن. در کل من حتی این نسخه ی آخری رو هم رغبت نکردم بازی کنم از بس بی محتوا بود.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
TCSCELL :
راستش این بازی توی دهه ی 90 ریلز شد سال 96 یا 97 . اونموقع تازه این ژانر ( FPS ) داشته شکل میگرفته که این بازی هم همراه quake و doom و wolf3d روانه ی بازار شده و طبیعتا بدلیل بدیع بودن این ژانر و تعداد معدود این بازیها زود به محبوبیت رسیده. من این بازیرو هیچ کدوم از نسخه هاشو بازی نکردم چون همون سال ها هم تا وقتی عناوینی مثل quake بودن اصلا وجود امسال duke واسم به چشم نمیومدن. البته بماند که اونموقع این بازی هارو هم سخت میشد توی ایران پیدا کرد مثلا من تمام نسخه های quake و doom رو روی سیستم یکی از اقواممون که که مقیم انگلستان هست بازی کردم که مدتی به ایران اومده بودن. در کل من حتی این نسخه ی آخری رو هم رغبت نکردم بازی کنم از بس بی محتوا بود.
نسخه اول بازی که سال 91 اومد و 2D بود. اولین حضور 3Dـیش هم اگه اشتباه نکنم Duke Nukem 3D بود که سال 96 اومده. اون اوایلش که زیر Wolfenstein 3D خورد شد. شماره های بعدیش هم زیر Doom و Quake. کلا همون موقع هم یه بازی متوسط رو به پایین بود که همیشه زیر سایه رقباش بوده و هیچ وقت از این وضعیتش خارج نشده. بهترین نسخه اش همون DN 3D هست که در قیاس با بازی هایی که خودت گفتی هم هیچ حرفی برای گفتن نداره. دلیل محبوبیتش هم با بخش "معدود بودن این بازی ها" موافقم.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
دوستان جوری از نسخه قبل دوک حرف میزنن انگار از کل ماجرای ساختش بی خبرن و سالها با دوک خاطره داستن حالا یهو گند زدن به خاطراتشون! در حالی که اکثر اونایی که محتوا محتوا میکنن تو همین نسل گیمر شدن اون حالی که تو بازی کردن دوک یا serious sam بی محتوا هست تو بازی کردن کال آف دیوتی یا بتلفیلد بامحتوا (که اصلا محتوا رو متحول کردن) نیست.
اینکه دوک هیچوقت تاپ نبوده رو چندتا نمره تو گیم رنکینگز یا حرف دوتا سایت و مجله که تعدادشون از تعداد انگشتان دست تجاوز نمیکنه که کلا همینا سال 96 وجود داشته تعیین نمیکنه اینجور بازیا رو محبوبیتشون عیارشونه.
در ضمن GBبرگ چقندر نیست که دوک رو خراب کنه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
احتمال زیاد الان دارن روی BIA جدید واسه نسل بعد با آنریل 4 کار می کنن. واقعا دلم تنگ شده واسه این بازی و جنگ جهانی

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
Amir09 :
والا من از اواسط دهه ی 90 دارم FPS بازی میکنم. اون موقع هم نسخه DN 3d با quake توی بازار اومدن اگه اشتباه نکنم ، اتفاقا از لحاط محبوبیت خیلی بازیه محبوبیه چون اون سال ها تعداد بازی های این ژانر خیلی زیاد نبود، ولی همون موقع هم از لحاظ فنی و تکنولوژی و گیم پلی نمیشد اونو با quake یا doom مقایسه کرد. میتونستن از شهرت بازی استفاده کنن و DNF رو یه عنوان در خور بسازن که متاسفانه پروسه ی ساختش خیلی دچار مشکل شد. شما برو مثلا بازی quake 2 رو که 97 اومد رو بازی کن، بازی به اون سال اینقدر دارای فناوری بالایی بود که DN مثل جوکه جلوش، هوش مصنوعیه بازی طوری بود که وقتی مثلا میپردیدی صدای پریدنت دشمنارو alert میکرد. یا HL 1 که من تازه اواخر 99 بازی میکردمش اصلا باورم نمیشد بازیه بعد هم quake 3 و unreal ، یعنی همین الان هم تمام المان هایی که توی شوترهای امروزی میبینین از quake 2 و HL1 به اینور وارد این ژانر شد. خب این بازی هم تقریبا توی همین بازه ی زمانی عرضه شده بود ولی جلوی این عناوین خیلی سطحی تر به نظر میاد. در کل امیدوارم پروسه ی ساختش مثل قبلی نباشه و محبوبیتش برای هوادارانش ( که البته من جزوشون نیستم :) حفظ بشه.)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اینکه دوک هیچوقت تاپ نبوده رو چندتا نمره تو گیم رنکینگز یا حرف دوتا سایت و مجله که تعدادشون از تعداد انگشتان دست تجاوز نمیکنه که کلا همینا سال 96 وجود داشته تعیین نمیکنه اینجور بازیا رو محبوبیتشون عیارشونه.
من تو پستم نه حرف از Gamerankings زدم، نه Metacritic و نه حرف سایتا و مجلات! بر اساس تجربیات شخصی خودم گفتم و هر کسی هم که این بازی ها رو انجام داده باشه (حتی نه در زمان خودش، سال ها بعد) به درستی اون جملات اطمینان داره.
اگه شما فکر میکنید خدماتی که Duke Nukem به این صنعت کرده از خدمات Wolfenstein، Doom و Quake بیشتر بوده یا Duke بازی بهتری هست نسبت به اینا، من حرفی ندارم.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
منم نه حرفی از Quqkeزدم نه Doom نه ولفنشتاین3d اینکه در یک دوره بهترین بازیای Fpsبودن یه چیز مشخصیه
حتی کسی هم که از دهه نود بازی نکرده باشه یک بار بازیشون کرده اما این دلیل نمیشه که دوک بازی متوسط رو به پایینی باشه و هر بازی هم که به صنعت گیم خدمت نکرده باشه یا تحولی ایجاد نکرده باشه متوسط رو به پایین نیست این بازی برای طرفدارای این سبک در زمان خودش یکی از بهترین هاست.چهره ی منحصر به فرد دوک که ناخودآگاه آدم رو یاد ترمیناتور میندازه مزه هایی که میپرونه ناسزا هایی که میده R&G منحصر به فرد دوک اینا چیزهاییه که همه دوستش دارن.
اون گیم رنکینگز هم منظورم کلی بود که اگه متای بازی رو کسی رفت دید نیاد بگه نمیدونم چرا انقدر طرفدار داره!؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
نسخه اول بازی که سال 91 اومد و 2D بود. اولین حضور 3Dـیش هم اگه اشتباه نکنم Duke Nukem 3D بود که سال 96 اومده. اون اوایلش که زیر Wolfenstein 3D خورد شد. شماره های بعدیش هم زیر Doom و Quake. کلا همون موقع هم یه بازی متوسط رو به پایین بود که همیشه زیر سایه رقباش بوده و هیچ وقت از این وضعیتش خارج نشده. بهترین نسخه اش همون DN 3D هست که در قیاس با بازی هایی که خودت گفتی هم هیچ حرفی برای گفتن نداره. دلیل محبوبیتش هم با بخش "معدود بودن این بازی ها" موافقم.

سینا این اطلاعت من در اوری از کجا میگی ؟ می دونستی فروش دوک سه بعدی از دوم و کوئک خیلی بیشتر بوده ؟ دوک ناکم 3 بعدی با فروش 3/5 میلیون پرفروش ترین بازی اول شخص تاریخ شده بود. من نمی دونم چرا هر چیزی میشه پای بازی های id رو وسط میکشید. دوک ناکم اولین باری تاریخ بود که یه چیزی به اسم تعامل با محیط رو به صورت درست جا انداخت. یه بازی انقلابی بود. سال 99 با اون میزان تورم اتاری 14 میلیون فقط پول پای حق نشر بازی داد ! اگه از لحاظ فروش و واکنش مردم قبول ندارید حداقل برید توی لیست بهترین fps های تاریخ یه چک بکنید. حالا به من بگو بر اساس کدوم امار زیر پای بازی های id له شده ؟ چون نظر شخصی من توی این جمله نمی بینم.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
سینا این اطلاعت من در اوری از کجا میگی ؟ می دونستی فروش دوک سه بعدی از دوم و کوئک خیلی بیشتر بوده ؟ دوک ناکم 3 بعدی با فروش 3/5 میلیون پرفروش ترین بازی اول شخص تاریخ شده بود. من نمی دونم چرا هر چیزی میشه پای بازی های id رو وسط میکشید. دوک ناکم اولین باری تاریخ بود که یه چیزی به اسم تعامل با محیط رو به صورت درست جا انداخت. یه بازی انقلابی بود. سال 99 با اون میزان تورم اتاری 14 میلیون فقط پول پای حق نشر بازی داد ! اگه از لحاظ فروش و واکنش مردم قبول ندارید حداقل برید توی لیست بهترین fps های تاریخ یه چک بکنید. حالا به من بگو بر اساس کدوم امار زیر پای بازی های id له شده ؟ چون نظر شخصی من توی این جمله نمی بینم.

همیشه پای یک عامل در میان است !

- یه دفعه فروش
- الان چون فروش نمیشه خدمت به این صنعت
- یه دفعه امتیازات
- یه دفعه گرافیک
و
.
.
.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یکی از بهترین بازی هایی بود که بازی میکردم، شوخیاش و مسخره بازیاش تو زمان خودش نمونه نداشت :D.
خداکنه اگر میسازن چیز چیپی نسازن :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر