Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
612
نام
Ali
دیروز که خبر Westworld شنیدم تا چند دقیقه ای فریز بودم:|
میخواستم سریال Black Mirror ببینم با این بلایی که سر Westworld اومد (اونم سریال به این خوبی) دو دل شدم
به خاطر همین ترس ها همیشه سراغ سریالی میرم که تموم شده باشه خیلی بده یهو یه فصل چند سال عقب میندازن یا کنسل میکنن کامل

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دیروز که خبر Westworld شنیدم تا چند دقیقه ای فریز بودم:|
میخواستم سریال Black Mirror ببینم با این بلایی که سر Westworld اومد (اونم سریال به این خوبی) دو دل شدم
به خاطر همین ترس ها همیشه سراغ سریالی میرم که تموم شده باشه خیلی بده یهو یه فصل چند سال عقب میندازن یا کنسل میکنن کامل
Black Mirror نه تنها هر فصلش بلکه حتی هر قسمتشم جداست و ربطی به هم نداره.
هر قسمت برای خودش داستان و کست جدا داره.

doomhammer65ir

کاربر سایت
May 1, 2015
37
View attachment 276132

سریال Friday 13th توسط شرکت فیلم‌سازی A24 ساخته می‌شود؛ برایان فولر شورانر سریال خواهد بود!​
برای کسایی که نمی‌دونن
برایان فولر کارگردان هانیبال و فصل یک American gods بوده
همون صحنه های مریض و خوب رو امیدوارم دوباره ببینیم

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
View attachment 276132

سریال Friday 13th توسط شرکت فیلم‌سازی A24 ساخته می‌شود؛ برایان فولر شورانر سریال خواهد بود!​
سریال قراره به ماجراهای کمپ کریستال قبل از جیسون بپردازه . احتمالا قراره حوادث قسمت اول این سری رو بسط بده. فیلم اصلی که خلاقانه بود . با این که لطف این سری به حضور هیولای معروفش جیسونه اما برایان فولر قبلا تو کار روی یک متریال تکراری و تحویل دادن یک اثر قوی جوابش رو پس داده . برای همین میشه به سریال امیدوار بود

• Like
Reactions: amir72

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,642
نام
وحید
چقدر تعریف سریال See رو شنیده بودم ولی واقعا چیز خاصی نبود :D
خدایش توی اون جنگ ها با چشم بینا هم نمیشه اینطوری جنگید
اکشنش فقط خوبه و عوام پسند هست از اون دست سریالهای مخ رو تعطبل کن لذت ببره

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
دوستانی که علاقه ی بسیار زیادی به جرمی کلارکسون دارن.
به هیچ عنوان مستند Clarkson's Farm از دست ندین، واقعا این بشر تو ساخت کمدی همراه با کلی فکت های علمی فوق العاده است.
از بس داری موتور bmw باز می‌کنی یادت رفته برای ده ماه پیشه این مستند!:D
همون تایمی که ریلیز شد آمازون گفت: چون استقبال خوبی شده، اگه جرمی خودش مایل باشه فصل دوم رو حمایت می‌کنند.
طبق معمول جرمی گفت: مگه چقدر میتونه سخت باشه؟:D
با این تفاسیر؛
فصل دوم تا شروع سال میلادی ۲۰۲۳ احتمالاً ریلیز بشه:-bd

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دارم no ordinary family رو میبینم و به یه مورد جالب درباره یکی از بازیگراش یعنی "جیمی بنت" برخوردم!
ایشون ادعا کرده وقتی تازه 17 سالش شده بوده توی یکی از هتل ها توسط خانم "آزیا آرجنتو " که اون زمان 37 سالش بوده، مورد سواستفاده جنسی قرار گرفته...
البته یه عکس سلفی هست ازین دوتا که تو بغل همن ولی بنظرم تو کالیفرنیا یعنی جایی که این اتفاق افتاده سن رضایت 18 هست پس اتفاقی که افتاده سواستفاده تلقی میشه...
خانم آرجنتو هم بی سروصدا برای حق السکوت 380 هزار دلار به ایشون پرداخت کرده!
اما نکته حالب این جاست که همین خانم آرجنتو جزو اولین کسایی بوده که از "هاروی واینستین" شکایت کرده و بعدها هم تبدیل به یکی از رهبران جنبش "می تو" شده :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
1668149936405.png

اولین عکس از تولید فصل چهارم سریال True Detective

*داستان سریال در کشور ایسلند رخ می‌دهد.
*داستان درباره کارآگاهی است که در مورد گم‌شدن 8 مرد در یک پایگاه تحقیقاتی، تحقیق می‌کند.
* نام دیگر سریال Night Country است.
* جودی فاستر و جان هاوکس بازیگران اصلی این فصل سریال هستند.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر