m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
دوستان دنبال یه سریال کمدی یا حال خوب کن هستم که با خانمم بشینیم ببینیم فقط جدید باشه تقریبا و خیلی پیچیده یا سنگین هم نباشه از این کمدی های خنکِ خواب آور و فقط منتقد پسند نباشه :D
یه سرچی کردم Barry و Only Murders in the building رو دیدم ظاهرا تاپ هستن . از بین این دوتا کدوم رو دانلود کنم به نظرتون ؟
اگه چیز دیگه ای هم هست بگید . ممنون .
منم Ted Lasso اضافه کنم.
حال خوب کن ترین سریالی هست که دیدم.

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
یکی از لذت بخش ترین بخش های این اپیزود برخورد متفاوت مایک و والتر با یه سوال سادس، مایک هیچ مشکلی با یکم تفکر درباره گذشته پر اشتباهش نداره، ولی والت کلا سوال رو از پایه زیرسوال میبره:))
و وقتی سال ازش درباره حسرت و پشیمونیاش پرسید والت یه لحظه به ساعتی که جسی بهش هدیه داده بود خیره شد:(:(

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
چند لحظه ماندگار در اپیزود پایانی بود؛ ملاقات جیمی با ماری و سکانس اتوبوس و یکصدا خواندن Better Call Saul توسط زندانیان؛ شاید یکی از بهترین سکانس‌های تاریخ تلویزیون لقب گیرد. جیمی آدم مهمی نبود اما در دادگاه طوری اعتراف کرد که او مسترمایند امپراطوری والتر وایت بوده است. این نگرش گولد از آغاز اپیزود دهم به بعد بوده است، هرچند من این نگرش را دوست نداشتم. پایانی توام با فلش بک‌های نوستالژیک و تاحدودی فن سرویس؛ گولد و وینس کار قضاوت در مورد شخصیت چند بعدی جیمی/ساول/جین را بر عهده مخاطبان گذاشته است. آیا او مرد بدی بوده است؟ برای پاسخ این سوال باید فصل اول سریال را دوباره مشاهده کنید

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
آدم دوس داره بعضی سریال ها تا آخر عمرش در حال پخش باشن، bcs هم یکی از همون سریال ها بود.
5 دقیقه آخر سریال و اون قطعه بی نظیری که نواخته شد کاری کرد بغضم بترکه، نمیدونم چرا اینقدر نارحت شدم ولی احتمالا بخشیش به خاطر جیمی بود و بخشیش به خاطر تموم شدن سریال.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
وضعیت الانم:
1660650998588.png
آهنگ پایانی سریال رفته تو مغزم دقیقا سر BB هم همین اتفاق افتاد، تیکه ای کیم خارج میشه و دوربین هم باهاش میره پشت دیوار حسی هست که همه داریم
تنها چیزی که الان میتونه حالو خوب کنه خبر از کار جدید وینس و پیتر گلده:-<

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
عالی بود! یه پایان درجه یک برای یه سریال فوق‌العاده.

همچین سریالی نیاز به همچین پایانی هم داشت. پایانی که بدون اکشن و لحظات مهیج و نفس‌گیر، به بهترین شکل ممکن تأثیر خودش رو می‌ذاره. یه ترکیب استادانه از آخرین روزهای جیمی (از دید تماشاگر) در کنار فلش‌بک‌های تماشایی.
فلش‌بک چاک، من رو تا مرز گریه پیش برد و چند دقیقه بعدش با صحنه‌های پایانی و ملاقات جیمی و کیم، اشکم در اومد. :( یه جور حس غم همراه با رهایی. از اون غم‌هایی که در عین حال حس دلچسبی به آدم می‌دن.
من کلاً آدمی هستم که زود اشکم درمیاد توی فیلم و سریال! :D برای همین خواستم اوضاع بقیه رو ببینم و یه سرچی جاهای مختلف زدم و دیدم خیلی‌ها به فنا رفتن و تنها نبودم!
واقعاً اپیزود زیبایی بود و باعث شد این سریال محشر، در حالی به پایان برسه که بعیده کسی بتونه تا سال‌ها فراموشش کنه. یه سریال درخشان دیگه از وینس گیلیگان (در کنار پیتر گلد) که صبر و تحمل ندارم برای دیدن کار بعدی‌شون.

do.php

do.php

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
این سازنده های BB و BCS باید یک کلاس برای پایان ساختن برای کل هالیوود بزارند! آخه چطور میشه پایان هایی به این راضی کننده ایی ساخت!:|

سه تا کار از دیوید سایمون دیده‌ام و هر سه پایانی بی‌نظیری داشتند. The Wire بهترین اندینگ تاریخ تلویزیون را دارد!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
این سازنده های BB و BCS باید یک کلاس برای پایان ساختن برای کل هالیوود بزارند! آخه چطور میشه پایان هایی به این راضی کننده ایی ساخت!:|
Capture.JPG
این اپیزود هم رفت در کنار ماندگارترین اپیزودهای تاریخ تلویزیون

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
دوستان دنبال یه سریال کمدی یا حال خوب کن هستم که با خانمم بشینیم ببینیم فقط جدید باشه تقریبا و خیلی پیچیده یا سنگین هم نباشه از این کمدی های خنکِ خواب آور و فقط منتقد پسند نباشه :D
یه سرچی کردم Barry و Only Murders in the building رو دیدم ظاهرا تاپ هستن . از بین این دوتا کدوم رو دانلود کنم به نظرتون ؟
اگه چیز دیگه ای هم هست بگید . ممنون .
سریال barry خیلی خیلی خوش ساخت و قشنگه ولی خیلی هم دارکه. اپیزودهای آخر سیزن سوم که به نظرم کمدی هم نیست بیشتر درام تاریکه.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
سه تا کار از دیوید سایمون دیده‌ام و هر سه پایانی بی‌نظیری داشتند. The Wire بهترین اندینگ تاریخ تلویزیون را دارد!
«وایر»؟ همونی که ضعیف‌ترین فصل‌ش فصل آخرش بود؟ حتی Homicide: Life on the Street هم ازش بهتر بود،
دیگه نیازی نیست سراغ «شیلد» وْ «جاستیفاید» وْ «آمریکنز» وْ باقی دوستان بریم؛ به‌خصوص در زمینۀ پایان‌بندی :D

پی‌نوشت: پایان BB هم بیش‌ازحد تخیلی بود [ اون هم برای سریالی که ادعای واقع‌گرایی محض داشت ] که بشه جزء بهترین‌ها حساب‌ش کرد.
ولی چون نقاط قوت‌ش زیاد بود و خیلی دوست‌داشتنی، همیشه زیرسبیلی رد می‌شه :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
View attachment 268218
این اپیزود هم رفت در کنار ماندگارترین اپیزودهای تاریخ تلویزیون
اپیزود که هیچ کل سیزن جز با کیفیت ترین سیزنای تلویزیون بود:
1660659124820.png
---

در کل بنظرم پرفکت ترین حالت یک اسپین آف بود، اول اینکه اونقد به BB رفرنس داد که طرفداراشو راضی کنه از طرف دیگه اینقد از نظر سبک و روایت خودشو از BB جدا کرد که خیلیا تو همین تاپیک اصلا طرفدار BB نبودن ولی اینو جز بهترین سریالاشون میدونن.
بنظرم اگه بشه به روشی پیر شدن بازیگرارو پنهان کرد و این دوتا رو کنار هم به یکی که از هیچی خبر نداره نشون داد فک نکنم بتونه تشخیص بده کدوم یکی اسپین آف کدومه از بس جفتشون به تنهایی سریالای کاملی هستن مخصوصا BCS که خیلی درام سنگین تری داره و عمیق تر به شخصیتا میپردازه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر