voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اصلا و ابدا ادامه نده.
پایان اش مافوق افتضاحه!
کل سریال رو خراب میکنه.
اقا من آفیسو دان کردم یه چند قسمتشو دیدم، ولی منو نگرفت:D 😑
حالا نمیدونم تاثیرات قدیمی فرندز عه که هنوز بعد از این همه سال، سیت کام هارو ناخوادگاه باهاش مقایسه میکنم، یا واقعا کیفیت سیت کام ها پایینه!
یعنی حاضرم برای بار nاُم باز بشینم تمام فصولشو ببینم ولی دیگه آفیسو ادامه ندم:D
تغییری چیزی میکنه؟یا بیخیالش شم؟:D

Attack on Titan
Arrow
American Horror Story
Breaking Bad
Black Mirror
Black Sails
Bates Motel
Band of Brothers
Big Little Lies
Castle Rock
Chernobyl
Dexter
Daredevil
Dark
Euphoria
Friends
Fringe
Fargo
Falling skies
Game Of Thrones
Gotham
Good Vibes
Hannibal
Heroes
House of cards
How to Get Away With Murder
Into the Badlands
Impulse
Klyxy
lost
Les Revenants
Loki
Limitless
Luke Cage
Mindhunter
mare of easttown
Marco Polo
Once Upon a Time
Person of Interest
power
Prison Break
Rick and Morty
Spartacus
Stranger Things
shadow and bone
Sherlock
Servant
Swamp Thing
The Wire
True Detective
Taboo
The Leftovers
The Walking Dead
The Originals
The Vampire Diaries
The Punisher
Thirteen Reasons Why
Teen Wolf
The Strain
The 100
THE BLACKLIST
The Exorcist
The Flash
The Boys
The Gifted
The Haunting of Hill House
The Haunting of Bly Manor
The Mandalorian
The Outsider
The Queen’s Gambit
the witcher
Travelers
Under The Dome
Vikings
WandaVision
Warrior
Wentworth
Westworld
غیر از این 80 تای بالا که دیدم، یه 20 تایی هم شرق اسیایی تو سبک ووشیا که علاقه ی شدیدی بهش دارم، دیدم:p
البته یه چندتا سریال هم مونده که طی یه دهه ی اخیر دان کردم منتهی وقت نگذاشتم ببینم!
یه سریاش ایناس، منتهی اون حسه رو به شکل عجیبی نداشتم که شروعشون کنم(ازاینا خیلی بیشترنx_x:D)
BANSHE
Better Call Saul
Boardwalk Empire
Gomorrah
Homeland
Narcos
Ray Donovan
Peaky Blinders

پ.ن:الان بیشتر دنبال اینم یه سیت کام پیدا کنم که باهاش حال کنم
و اینکه اگر بخوام یکی از بالاییا رو استارت بزنم (سوا از اون سیت کام عه) با کدوم شروع کنم که حس سریال دیدن در کنار فیلم و گیم نپره؟:D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
حالا نمیدونم تاثیرات قدیمی فرندز عه که هنوز بعد از این همه سال، سیت کام هارو ناخوادگاه باهاش مقایسه میکنم، یا واقعا کیفیت سیت کام ها پایینه!

Attack on Titan
Arrow
American Horror Story
Breaking Bad
Black Mirror
Black Sails
Bates Motel
Band of Brothers
Big Little Lies
Castle Rock
Chernobyl
Dexter
Daredevil
Dark
Euphoria
Friends
Fringe
Fargo
Falling skies
Game Of Thrones
Gotham
Good Vibes
Hannibal
Heroes
House of cards
How to Get Away With Murder
Into the Badlands
Impulse
Klyxy
lost
Les Revenants
Loki
Limitless
Luke Cage
Mindhunter
mare of easttown
Marco Polo
Once Upon a Time
Person of Interest
power
Prison Break
Rick and Morty
Spartacus
Stranger Things
shadow and bone
Sherlock
Servant
Swamp Thing
The Wire
True Detective
Taboo
The Leftovers
The Walking Dead
The Originals
The Vampire Diaries
The Punisher
Thirteen Reasons Why
Teen Wolf
The Strain
The 100
THE BLACKLIST
The Exorcist
The Flash
The Boys
The Gifted
The Haunting of Hill House
The Haunting of Bly Manor
The Mandalorian
The Outsider
The Queen’s Gambit
the witcher
Travelers
Under The Dome
Vikings
WandaVision
Warrior
Wentworth
Westworld
غیر از این 80 تای بالا که دیدم، یه 20 تایی هم شرق اسیایی تو سبک ووشیا که علاقه ی شدیدی بهش دارم، دیدم:p
البته یه چندتا سریال هم مونده که طی یه دهه ی اخیر دان کردم منتهی وقت نگذاشتم ببینم!
یه سریاش ایناس، منتهی اون حسه رو به شکل عجیبی نداشتم که شروعشون کنم(ازاینا خیلی بیشترنx_x:D)
BANSHE
Better Call Saul
Boardwalk Empire
Gomorrah
Homeland
Narcos
Ray Donovan
Peaky Blinders

پ.ن:الان بیشتر دنبال اینم یه سیت کام پیدا کنم که باهاش حال کنم
و اینکه اگر بخوام یکی از بالاییا رو استارت بزنم (سوا از اون سیت کام عه) با کدوم شروع کنم که حس سریال دیدن در کنار فیلم و گیم نپره؟:D
ببین آفیس از فصل دوم و سوم به بعد بدجوری فوق‌العاده می‌شه. من فصل اول رو تک و توک توی چندین ماه دیدم، ولی فصل دو به بعد کلا دو ماه طول کشید :D
اگه دنبال کمدی سرگرم‌کننده می‌گردی که از اول بگیرتت Brooklyn Nine Nine رو پیشنهاد می‌کنم. سریال‌هایی که نوشتی هم خیلی با هم متفاوتن ها، بنشی اکشن خیلی خوب با داستان اوکیه، خیلی سرگرم‌کننده‌ست :D سه تای بعدی درام‌های فوق‌العاده با کیفیت و خفنی‌ان، ولی بینشون به نظرم بوردواک امپایر یه چیز دیگه‌ست :D بعدی‌ها هم به طور کلی خوش‌ساخت و قشنگن، ولی به نظرم اولویت با اون سه تا باشه:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ببین آفیس از فصل دوم و سوم به بعد بدجوری فوق‌العاده می‌شه. من فصل اول رو تک و توک توی چندین ماه دیدم، ولی فصل دو به بعد کلا دو ماه طول کشید :D
اگه دنبال کمدی سرگرم‌کننده می‌گردی که از اول بگیرتت Brooklyn Nine Nine رو پیشنهاد می‌کنم. سریال‌هایی که نوشتی هم خیلی با هم متفاوتن ها، بنشی اکشن خیلی خوب با داستان اوکیه، خیلی سرگرم‌کننده‌ست :D سه تای بعدی درام‌های فوق‌العاده با کیفیت و خفنی‌ان، ولی بینشون به نظرم بوردواک امپایر یه چیز دیگه‌ست :D بعدی‌ها هم به طور کلی خوش‌ساخت و قشنگن، ولی به نظرم اولویت با اون سه تا باشه:D
اره عین گیم که سعی میکنم همه چیو امتحان کنم، اینورم تو فیلم/سریال کلا همه ژانرهارو میبینم
تنها توی انیمه ضعیف عمل کردم:D
عجیبه اسم این Brooklyn Nine Nine رو نشنیدم:-?
دمت‌گرم سیزن یکشو میزنم دان ببینم چجوریاس!
در کنارش هم یا میرم‌ سراغ اپراطوری ساحلی، یا بانشی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ببین این اصلا ربطی به خوب و بد بودن سریال نداره :D کاملا طبیعیه دوس داشته باشی سیتکام قبلیو برا بار Nـم ببینی اما جدید شروع نکنی، فقط باید بزور تحمل کنی اوایلشو کم کم با شخصیتا و فضای سریال کنار میای بماند که سیزن اولش کلا خشک و بی روحه، مثلا شخصیتا و حال و هوای سیزن یکو با پنج مقایسه کنی هیچ شباهتی ندارن با هم.
سیزن یکو تحمل کن سیزن دو رو اگه دیدی بازم خوشت نیومد بزارش کنار.

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
دیروز داشتم کانال های ماهواره رو بالا پایین میکردم دیدم داره قسمت اول سریال atypical رو پخش میکنه خوشم اومد ازش.
کسی دیده این سریال رو؟همه ی قسمتها و فصل هاش جالبه یا بعد داغون میشه؟

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
87755.jpg

فصل هشتم بلک لیست یه سر و گردن از فصل های قبلیش بهتر بود. هم روند داستانی منسجم تری داشت و هم اوج فروپاشی شخصیت های ریموند و الیزابت بخوبی نمایش داده شد. پایان شوکه کننده و متاسفانه ناراحت کننده ای هم داشت.

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
دیروز داشتم کانال های ماهواره رو بالا پایین میکردم دیدم داره قسمت اول سریال atypical رو پخش میکنه خوشم اومد ازش.
کسی دیده این سریال رو؟همه ی قسمتها و فصل هاش جالبه یا بعد داغون میشه؟
من دیدم اتفاقا خیلی هم ازش خوشم اومده بود و داشتم حال میکردم تا اینکه فصل 2 یکی دو جا احساس کردم داره به یه چی سربسته اشاره میکنه تا اینکه قسمت آخر فصل 2 به طرز غیرمنطقی و بدی معلوم شد. منم دراپش کردم :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,651
آقا دم شما گرم Brooklyn Nine Nine قسمت اولش رو دیدم خیلی حال داد . بازیگراش هم جالب بود تو سریال های مختلف دیده بودم و میشناختم و گلچین خوبیه. بشینم بقیه اش رو هم ببینم چجوریه. همین که با یه قسمت بازیگراش به دلم نشست خودش خیلی خوبه.

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
به نظر من بشینید Mr Inbetween رو ببینید. تازه هم تموم شده و می‌تونید یک‌جا تماشاش کنید :D

اگر به امتیاز و عدد و این‌جور چیزها هم اهمیت می‌دید، این سریال هم مثل «فلیبگ» هفت‌وْخرده‌ای بود و وقتی تموم شد، رسید بالای 8.5. شاید هم مثل اون سریال بعد از اتمام‌ش بیوفته سر زبون‌ها. شاید هم نه :D در هر صورت این سریال همه‌چیز داره و حیفه دیده نشه. یکی از بهترین پایان‌ها رو هم داره.
آقا عجب سریال معرکه ای بود اصن دلم نمیخواست تموم بشه کار درست حسابی چند وقت ندیده بودم سریال واسم حس حال gta داشت :)) با شخصیت ریموند حال کردم جایی تا حالا ندیده بودمش بنظر همین کارو فقط انجام داده ولی بازیش عالی بود اگه سریال ناشناخته با این کیفیت سراغ داشتی بازم بگو

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
آقا عجب سریال معرکه ای بود اصن دلم نمیخواست تموم بشه کار درست حسابی چند وقت ندیده بودم سریال واسم حس حال gta داشت :)) با شخصیت ریموند حال کردم جایی تا حالا ندیده بودمش بنظر همین کارو فقط انجام داده ولی بازیش عالی بود اگه سریال ناشناخته با این کیفیت سراغ داشتی بازم بگو
از این‌ها زیاد حرفی زده نمی‌شه، ولی به نظر من جزء بهترین‌هان:

Atlanta
Babylon Berlin
Barry
My Brilliant Friend
Ozark
Gomorrah
Kidding
The Little Drummer Girl
The Virtues
Too Close
ZeroZeroZero
What We Do in the Shadows
Bosch
Derek

بیش‌ترشون تا حدودی جدیدن و یا حداقل در حال پخش‌ان. البته یک‌سری‌شون بیش‌ازحد تاریک‌ان، این رو هم باید قبل از دیدن در نظر بگیری و ببینی توی حس‌وْحال‌ش هستی همچین آثاری رو ببینی یا نه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,363
View attachment 219208

فصل هشتم بلک لیست یه سر و گردن از فصل های قبلیش بهتر بود. هم روند داستانی منسجم تری داشت و هم اوج فروپاشی شخصیت های ریموند و الیزابت بخوبی نمایش داده شد. پایان شوکه کننده و متاسفانه ناراحت کننده ای هم داشت.
یکم زیادی کشش دادن بنظرم بهتره دیگ فصل بعد جمع کنن بره
با اتفاقی که آخرش افتاد هم نمیدونم فصل بعد چیکار میکنن

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
یکم زیادی کشش دادن بنظرم بهتره دیگ فصل بعد جمع کنن بره
با اتفاقی که آخرش افتاد هم نمیدونم فصل بعد چیکار میکنن
به نظرم کل جذابیت سریال به خود جیمز اسپیدر و شخصیت ردینگتون هست. باید دید فصل آینده چطور میخوان داستان رو ببرن جلو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر