Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
دوستان Lucifer چه جوریاس؟ پیشنهاد شده بم ببینمش. ارزش داره؟ شنیدم فاز طنزم یه نمه داره.
به من هم دقیقا این رو می‌گفتن، من تا اواسط فصل یک به این شکل: ? تحملش کردم. سریالش (حسب سلیقه من) خیلی سعی میکنه خودش، کاراکترهاش و خط داستانیش رو جذاب‌تر و کاریزماتیک‌تر از چیزی که هستن نشون بده ولی واقعا اونقدر قوی نیست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دوستان Lucifer چه جوریاس؟ پیشنهاد شده بم ببینمش. ارزش داره؟ شنیدم فاز طنزم یه نمه داره.

من تا فصل 4 دیدم و لذت بردم و هنوز فرصت نشده فصل پنج رو ببینم
کلا سریال فان هست و خود لوسیفر واقعا عالیه از نظر حرف زدن تیکه انداختن و رفتار کردن

• Like
Reactions: Empyrium

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اون فصل کرب عالیه! :D =))
جالبه بعضیا رو دیدم میگن فصلای قدیمی بهتره بنظر من که هرچی جلوتر رفته بهتر شده مخصوصا این دو فصل آخر که بعد از مدت طولانی اومد عالی بود مخصوصا فصل فتوا :D

• Like
Reactions: Alkazar and Rohshen

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
کسی Resident Evil: Infinite Darkness چهار قسمتیو دیده؟ نمرات افتضاح
فکر نکنم اثری باشه که برای منتقدین ساخته شده باشه.:D آخه وقتی طرف هیچی در مورد یونیورس RE نمیدونه پا میشه نقد میکنه من چطور جدی اش بگیرم؟:|:D

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
فکر نکنم اثری باشه که برای منتقدین ساخته شده باشه.:D آخه وقتی طرف هیچی در مورد یونیورس RE نمیدونه پا میشه نقد میکنه من چطور جدی اش بگیرم؟:|:D
بابا RE دیگه الان اندازه حافظ معروفه :D-کلا کسی که فیلم و سریال میبینه بعیده اسم RE یا حداقل یه قسمتشو بازی نکرده باشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
Resident Evil: Infinite Darkness رو دیدم، باید بگم به معنای واقعی گند زدن، پر از شعار و کلیشه های سینمای هالیوود که حال به هم زنن، حتی گارکتر فوق العاده لئون اسیر دلقک بازی ها و شعارهای سیاسی سازنده شده، داستان زباله، دیالوگ ها تو دیوار، بخش ترسناک نداره، بخش هیجان انگیز هم در هر حد 2 تا 3 دقیقه! باس هم شبیه جوکه و تف مالی کردن بره پی کارش! حتی یک موسیقی مناسب که بهRE بخوره انتخاب نکردن. فقط سو استفاده از نام بازی و کارکترها در سریال دیده می شه، وگرنه هیچ شباهتی نه به بازی داره نه به RE
امتیاز من به سریال
1/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر