گفتگو درباره سریال ارباب حلقه ها [ صحبت درباره کتاب ها در تگ اسپویلر می‌باشد ]

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من یک چیزو نمیفهمم
اول کار یدونه اورک اومد مادر و پسر تو خونه خودشونو خراب کرده بودن
که اتفاقا درستم بود. اون ابهت لازمه و وحشت از این موجود رو نشون میداد
ولی یهو دو سه تا اپیزود بعد مادر و پسر شدن قهرمان
پسر رو که نگم براتون تنها میخواست بزنه به دل موردور همه رو بترکونه :)) تازه از گالادریل هم شمشیر میگیره

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
من وقتی هر قسمت که میبینم، بعدش با دوستام که میریم بیرون هی در موردش حرف میزنم :D اونا هم میگن خب مگه مجبوری؟! نبین دیگه.
ولی دوست دارم ببینم، دوست دارم ببینم که چقدر راحت 250 ملیون دلار ریختن تو جوب، دوست دارم این فیلم نامه نویسی افتضاح و بازیگر های مزخرفشو ببینم، داستان بی منطق و بی دلیل.
نویسنده هاش احمق بودن، دیگه چه بازیگر های کودنی توشن که با این دیالوگ ها قانع شدن و بازی کردن. یعنی طرف نمیگه آقا این دیالوگی که من دارم میگم مربوط به فیلم های استاد ایرج ملکی و بچه های مقطع پیش دبستان هست؟!

مثل اونجایی که:
الروند قسم و آیه خورده چیزی نگه بعد پادشاهشون ازش میپرسه: الروند بگو ببینم دورف ها میتریل رو پیدا کردن یا؟
الروند: من به اسم و شرفم قسم خوردم که نگم دورف ها چی پیدا کردن:|

نه جدا دیالوگ بالا مسخره نیست؟ یا شایدم درسته و من خیلی سر این دیالوگ هم کلی خندیدم، هم خیلی حالم بهم خورد از این فیلم نامه اشون.

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,140
نام
آریا
من وقتی هر قسمت که میبینم، بعدش با دوستام که میریم بیرون هی در موردش حرف میزنم :D اونا هم میگن خب مگه مجبوری؟! نبین دیگه.
ولی دوست دارم ببینم، دوست دارم ببینم که چقدر راحت 250 ملیون دلار ریختن تو جوب، دوست دارم این فیلم نامه نویسی افتضاح و بازیگر های مزخرفشو ببینم، داستان بی منطق و بی دلیل.
نویسنده هاش احمق بودن، دیگه چه بازیگر های کودنی توشن که با این دیالوگ ها قانع شدن و بازی کردن. یعنی طرف نمیگه آقا این دیالوگی که من دارم میگم مربوط به فیلم های استاد ایرج ملکی و بچه های مقطع پیش دبستان هست؟!

مثل اونجایی که:
الروند قسم و آیه خورده چیزی نگه بعد پادشاهشون ازش میپرسه: الروند بگو ببینم دورف ها میتریل رو پیدا کردن یا؟
الروند: من به اسم و شرفم قسم خوردم که نگم دورف ها چی پیدا کردن:|

نه جدا دیالوگ بالا مسخره نیست؟ یا شایدم درسته من خیلی سر این دیالوگ هم کلی خندیدم، هم خیلی حالم بهم خورد از این فیلم نامه اشون.
آره دقیقا اون قسمت الروند منم پاره شدم
فیلم نامه رو یه آدم خنگ نوشته

لعنتی
جوریه که اگه چشمات رو ببندی که اکت مصنوعی رو نبینی باز دیالوگ های بی ارزش نمیذاره حس خوبی داشته باشی -___-

من که مجبوری از سر کنجکاوی دارم دنبال میکنم
حداقل جلوه ویژه ها رو ببینم لظت ببرم

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دقیقا همین رو من دیروز به دوستم گفتم، اگر باز هم قرار بود در قالب سریال باشه، نهایت 2 قسمت باید می بود این 7 قسمت !
اینا مثلا میخواستن شخصیت پردازی بکنن و دنیای عصر دوم رو نشون بدن. ولی به معنای واقعی کلمه افتضاح عمل کردن. نه دنیای تالکین رو به خوبی معرفی کردن و نه شخصیت پردازی! الان بعد از 7 قسمت یعنی بعد از 7 ساعت هنوزم کاراکترا گنگن! اصلا معلوم نیست درونش چی هست و اینا کی بودن من تا الان با هیچ کدوم ارتباطی نگرفتم.
یه جورایی میشه گفت فقط همون نازنین بنیادی و اون الف سیاهه که پیشش هست یه مقدار کاراکتر گرفتن که اونم خب داستانشون ساده بوده، اون الفه نگهبان بوده و اون یکی هم مادر یه بچه ی زشت مسخره...

اصن میدونید چیه اینا قبل اینکه سریال بسازن تو آگهی استخدامشون زدن به تعداد زیادی بازیگر تو ک*ون نرو، یوبس، فاقد استعداد، بدون تحصیلات مرتبطه و از همه مهم تر بدون دانش و اطلاعی از دنیای تالکین نیازمندیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر