گفتگوی آزاد درباره GTA V

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
g.o.w از الآن اینقدر داری دنبال تازه ترین خبر های بازی رو میگیری و این قدر هیجانی شدی فکر کنم که فرصت بازی کردن نصیبت نشه;;)چون وقتی بازی رو بگیری تو دستت (یا بزاری دانلود شه بعد که دانلود تموم شد) از خوشحالی که اون لحظه بهت دست میده اول سیستم عصبیت از کار بیفته بعد فلج بشی و بعد با یک سکته قلبی خیلی شیک ,جان به جان آفرین تسلیم کنی:d
لامصب کل تاپیک رو که ببینی همه پست های تو هستش اصلا هر جای بازی سنتر که سخن ازGTA Vاست نام آرمان میدرخشد

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
اینم جواب راک استار در مورد اینکه چرا به این تریلر جدید میگن official

35801267767519608812.jpg

فکر کنم قرار هایپ بترکون بشیم:d BIG Trailer اوه مای گاااد

یا پیغمبر !! بریم سنگر بگیریم په !!! :d

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
از همین الان دارم ثانیه شماری میکنم.
اینکه تریلره، روز عرضه ی بازی در چه حالی هستیم خدا داند. :d (البته معلومه در خماری بازی به سر میبریم چون باید صبر کنیم تا بیاد دستمون.)

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
احتمالا بعد از این تریلر برق جهان برای ساعاتی قطع خواهد بود ... :d
همچنین پرچم راکستار به ماهواره های ناسا برخورد کرده و تمام سیستم های مخابراتی برای چند روزی قطع خواهد بود... :d
( ستاد آماده سازی افکار مردم برای موقعیت های بحرانی پروژه های راکستار ) :d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
g.o.w از الآن اینقدر داری دنبال تازه ترین خبر های بازی رو میگیری و این قدر هیجانی شدی فکر کنم که فرصت بازی کردن نصیبت نشه;;)چون وقتی بازی رو بگیری تو دستت (یا بزاری دانلود شه بعد که دانلود تموم شد) از خوشحالی که اون لحظه بهت دست میده اول سیستم عصبیت از کار بیفته بعد فلج بشی و بعد با یک سکته قلبی خیلی شیک ,جان به جان آفرین تسلیم کنی:d
لامصب کل تاپیک رو که ببینی همه پست های تو هستش اصلا هر جای بازی سنتر که سخن ازGTA Vاست نام آرمان میدرخشد
نگران نباش من خوبم ;;)

- - -ویرایش - - -

خدا کنه رو 360 باشه مثل RDR 8-|
تا حالا که 1 ثانیم رو 360 نبوده ;;)

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
شرط میبندی این آفیکال رو. 360 ـه ؟:-/
باید یه ماه امضای واچ داگز بزاری :D

بی شرمانه ترین پیشنهادی که یک انسان میتونه به یک انسان دیگه بده همینه !!! بازی یوبی کپی پیست رو بذاری برای امضا انگار داری به بشریت فش میدی !! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر