گفتگوی آزاد درباره GTA V

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,382
نام
Majid
اونایی که به بازی 0 دادن همونایی هستن که به DARK نمره ی 10/10 رو میدن !!
بی شک نمره ی 10 رو میدم ... درسته نیومده اما به راکستار اطمینان 10000 درصد دارم ...
دقیقا برعکس یوبی سافت که معلوم نیست Watch Dogs چی میشه !!
دقیقا همونقدری که من به راکستار اعتماد دارم که شاهکار میزنه همونقدرم به یوبی سافت اعتماد دارم که شاهکار میزنه!
دیگه یوبی سافت خودشو توی ساخت IP جدید نشون داده!!! فقط هنوز IP جدیدش فروش کنه میزنه تو کار کپی و پیست:|

- - -ویرایش - - -

فن های WD هستن !
نه باو اینا اونایین که از این سبک بدشون میاد کلا نمیخوان سر به تن این سری بازیا باشه:D
من خودم از فنای WD هستم از اواتارم میشه فهمیدم ولی 100 درصد GTA رو به WD ترجیه میدم:D

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
دقیقا همونقدری که من به راکستار اعتماد دارم که شاهکار میزنه همونقدرم به یوبی سافت اعتماد دارم که شاهکار میزنه!
دیگه یوبی سافت خودشو توی ساخت IP جدید نشون داده!!! فقط هنوز IP جدیدش فروش کنه میزنه تو کار کپی و پیست:|

- - -ویرایش - - -

نه باو اینا اونایین که از این سبک بدشون میاد کلا نمیخوان سر به تن این سری بازیا باشه:D
من خودم از فنای WD هستم از اواتارم میشه فهمیدم ولی 100 درصد GTA رو به WD ترجیه میدم:D

برادر من اطمینانم به یوبی کمی از بین رفته اما شرکت خوبیه 100 درصد !
اما بازم میگم اگه کسی تو کاری خبره باشه مثله راکستار تو بازی های Open World هیچوقت رقیبی نخواهد داشت ... چی برسه که اون رقیبم یوبی سافت باشه ... Watch Dogs بازی خیلی خوبیه ولی تا 100 سال بعدم یوبی به راکستار و سری GTA نخواهد رسید.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
یوبی سافت بر خلاف راک استار در سال حداقل 4-5 بازی داره و واقعا هم سرگرم کننده میزنه مثلا من اصلا استراتژی بازی نمیکنم اما واقعا anno و the settlers فوق العاده هستند
بجز نسخه قبلی ac بقیه نسخه هاش خوب بودن
و کلی بازی دیگه از splinter بگیر تا بقیه
wd هم تجربه اولشونه تو این سبک و کم و کاستی زیاد داره اما حداقل تو تریلرا از نظر گرافیکی از gta بالاتر بود و راک استار به نظر میاد رقیب جدی پیدا کرده sleeping dogs خوب بود اما نه در حد یه رقیب
ولی wd میتونه رقیب خوبی باشه برا gta تو شماره های بعدی
اما راک استار هر سال حداکثر یک بازی میزنه و باید عالی باشه و گر نه کفگیرش میخوره ته دیگ
بعد راک استار زیر نظر t2 هست اما یوبی خودش استودیوی اصلی هست

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
یوبی سافت بر خلاف راک استار در سال حداقل 4-5 بازی داره و واقعا هم سرگرم کننده میزنه مثلا من اصلا استراتژی بازی نمیکنم اما واقعا anno و the settlers فوق العاده هستند
wd هم تجربه اولشونه تو این سبک و کم و کاستی زیاد داره اما حداقل تو تریلرا از نظر گرافیکی از gta بالاتر بود و راک استار به نظر میاد رقیب جدی پیدا کرده sleeping dogs خوب بود اما نه در حد یه رقیب
اما راک استار هر سال حداکثر یک بازی میزنه و باید عالی باشه و گر نه کفگیرش میخوره ته دیگ
این به خاطره اینه که WD برای کنسول های نسل بعد ساخته شده (درسته برای نسل فعلی هم هست ولی نه با اون گرافیک) ولی GTA برای کنسول های فعلی (البته باید وسعت GTA هم در نظر گرفت).
اون مینی گیمی (Sleeping Dogs) :d هم که گفتی کلا هیچی.
اینم بگم تو سری GTA گرافیک به اندازه ی فاکتور های دیگه مهم نیست (این یعنی مهم هست اما نه زیاد) ولی توی WD گرافیک خیلی مهمه چون بسیاری از فن هاش (که خودم یه سری هاشون رو میشناسم) به علت گرافیک شیفتش شدن!
ولی در کل جفتشون خوب و عالین. ;)

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
fail !
اولا *R سالی یه بازی نمیزنه!
دوما همونطور که بارها گفتم هر وقت یوبی سافت fail dogs رو روی کنسولهای این نسل با این کیفیت نمایش داد با هم صحبت می کنیم!
AC هم به غیر از نسخه اول بقیش مذخرف بود!
این گرافیک رو این کنسولها شاهکاره ! هر چند تو GTA گرافیک فاکتور اصلی نبوده و نیست !
در مورد جمله آخر هم فقط میشه گفت lol.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
fail !
اولا *R سالی یه بازی نمیزنه!
دوما همونطور که بارها گفتم هر وقت یوبی سافت fail dogs رو روی کنسولهای این نسل با این کیفیت نمایش داد با هم صحبت می کنیم!
AC هم به غیر از نسخه اول بقیش مذخرف بود!
این گرافیک رو این کنسولها شاهکاره ! هر چند تو GTA گرافیک فاکتور اصلی نبوده و نیست !
در مورد جمله آخر هم فقط میشه گفت lol.
fail ?!?!?!?!?!!?pass?!?!!!
1.چرا دعوا داری
2.اگر هر سال یه بازی نمیزنه پس چطوری میزنه 2010 red dead
2011 l.a.noire
2012 max payne
2013 gta v
2014 ?bully2?
3.من سر ac بحث نکردم سر تنوع بازی بحث کردم که برای هر مخاطبی در هر رده یه بازی در هر سال میزنه
4.بحث گرافیک ما هم سر تفاوت اسکرین شات و تریلر بود
5.حداقل یه موضوعی رو کامل بخونید بعد فشار خون بچسبونید مگه من نگفتم کم و کاستی داره جمله رو درست معنی کنید گفتم میتونه رقیب خوبی باشه
ولی معنی میکنی برتره دستور زبان شیرین فارسی رو بخونید تا به معنی این جمله دست یابید حالا برید gta v بازی کنید و به faildogs نگاه نکنید
--------------------------------------------------
dns error راستی anno , the settlers مینی گیم نیست اما اگر فقط گیم رو کشت و کشتار و اکشن میبینی اینا اصلا گیم نیستند.

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
سالي يبازي نميسازه اولا .... دوما اگه كل سري AC رو هم جمع شن هم به نصف Red dead Redemption نميرسن ديگه چه برسه به اين بازي ....گرافيكم هيچي معلوم نيست از يوبي سافت !! اگر هم همون گرافيك باشه رو كنسولا ي نسل بعد ساخته ميشه درصورتي كه جي تي اي وي رو اين نسله و اگه يوبي بود گرافيك نصف اينم نبود ..... راكستار كه اگه بخواد بازي براي نسله بعد بزنه يوبي سافت از الان بايد باروبنديلشو ببنده ... كل بازي هاي يوبي رو جمع كني به نصف بازي هاي راكستارم نميرسه .... اينو همه ميدونن كه راكستار تو اين زمينه نظير نداره ( بازي هاي open world ) اين واچ داگزم مياد و ميبينيم چيه ديگه ...... بازي خوبي ميشه اما نه اونطوري كه سازنده هاش ميگن !! ( مثله هميشه !!!) در كل خيلي سخته رو اين كنسولا بخواي چنين گرافيك و وسعتي رو- كه مطمئنا يوبي بميره هم بهش نميرسه و نميتونه - پياده كني ..... بعدشم اگه يوبي تخصص اين كارو نداره پس غلط ميكنه ميخواد رقابت كنه .... بره همون اساسينشو بسازه ..... كپي پيست !!!!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
1.چرا دعوا داری
2011 l.a.noire
2012 max payne
2013 gta v
2014 ?bully2?
3.من سر ac بحث نکردم سر تنوع بازی بحث کردم که برای هر مخاطبی در هر رده یه بازی در هر سال میزنه
5.حداقل یه موضوعی رو کامل بخونید بعد فشار خون بچسبونید مگه من نگفتم کم و کاستی داره جمله رو درست معنی کنید گفتم میتونه رقیب خوبی باشه
ولی معنی میکنی برتره دستور زبان شیرین فارسی رو بخونید تا به معنی این جمله دست یابید حالا برید gta v بازی کنید و به faildogs نگاه نکنید
dns error راستی anno , the settlers مینی گیم نیست اما اگر فقط گیم رو کشت و کشتار و اکشن میبینی اینا اصلا گیم نیستند.
هر وقت فرق استودیوهای *R فهمیدی بعد بیا لیست ردیف کن!
اسکرین شاتها upscale شدن و همچنین زاویه دید خوبی دارن ! یه مقدار هم script شدن ولی اون چیزی که توی بازی میبینیم فرق داره!
فکر میکنم اسم تاپیک گفتگو در مورد GTA نه fail dogs !
راستی یوبی سافت که اینقدر خفنه چرا دموهاش رو روی یه pc high end اجرا می کنه ؟

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
1.چرا دعوا داری
2011 l.a.noire
2012 max payne
2013 gta v
2014 ?bully2?
پسر خوب اولا که من SleepingDogs رو گفتم. اونم اگه گرفته باشی کم بودن بازی رو گفتم نه بد بودن بازی رو LOL.
تو خودت که از بقیه بدتری.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,382
نام
Majid
برادر من اطمینانم به یوبی کمی از بین رفته اما شرکت خوبیه 100 درصد !
اما بازم میگم اگه کسی تو کاری خبره باشه مثله راکستار تو بازی های Open World هیچوقت رقیبی نخواهد داشت ... چی برسه که اون رقیبم یوبی سافت باشه ... Watch Dogs بازی خیلی خوبیه ولی تا 100 سال بعدم یوبی به راکستار و سری GTA نخواهد رسید.
من که به هیچ وجه Watch Dogs رو رقیب GTA V نمیدونم چون بازم در حدی نیست که بتونه به GTA نزدیک هم بشه ولی از نظر عالی بودن شک ندارم بازی عالی خواهد شد!
اینکه به GTA نمیتونه نزدیک بشه ضعف نیست! وقتی WD عالیه! GTA V فوق خارق العادس:D
من که همه جوره به یوبی اعتماد دارم که بدون شک IP جدیدش جز برترین ها خواهد بود چون من IP جدید بد از یوبی ندیدم! فقط ادامه بد زیاد دیدم ازش! که همین چند ساعت پیش هم یک خبر اومد که یوبی سافت مایل به ادامه ی WD هست! که 100 درصد WD 2 ـی هم در کاره!
گرچه یوبی سافت هم توی Open-world بی تجربه نیست! و سری AC ـش جز بهترین های نسل هست و من یکی عاشقشم گرچه با ادامه دار شدنش داره منفور میشه ولی نسخه دومش بدون شک جز بهترین بازی های نسل بود!

قطعا GTA قوی ترین OW نسله و هیچ کس غیر از راکستار نمیتونه همچین چیزی بسازه!
حداقل با همین اطلاعاتی که تا الان در مورد GTA V اومده با هر Open World دیگه ای مقایسه میکنی خیلی خیلی بهتر بنظر میرسه!

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
چه كرده اي راك* كه قومي را از نان و آب انداخته ايو در فروم ها چندين تاپيك به واسطه ي عظمتت برپا شده.

:bighug:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
قربون همتون که حرف بقیه رو خوب میفهمید ولی یکم اول موضوع رو متوجه شید بعد بحث رو بفرستید
dnserror خان ما دیگه از پسر بودنمون گذشته و اواخر دهه سوم زندگیمون هستیم من اون دو تا رو بازی کردم و شاید یه مرحله از sleeping dog اما بحث ما یوبی سافت بود و راک استار
که قربون جوانای این دوره بریم که وقتی تعصب به یه چیزی دارن کاملا چشم بسته ازش حمایت میکنن
گفتیم گرافیک عکس و تریلر با هم جور نیست و احتمالا عکسا ماله pc هست همه هر چی میتونستن به ما گفتن و ما شدیم کافر
گفتیم یوبی برخلاف راک استار تو تمام زمینه ها هست و برای همه سنین بازی داره ولی شرکت خوبیه و میتونه رقیب خوبی برا gta باشه که نمیدونستیم اصلا قیاس با gta جرم بزرگی هست
گفتیم راک استار برنامه ریزیش اینجوریه سالانه و برای هر سال مالیش رو یه بازی سرمایه گذاری میکنه این سیاست شرکتشه ،ما قبول داریم نمیفهمیم اقای g.o.w ،اما این سیاست شرکتشه تو این چند سال اخیر که موفق هم بوده و اصلا نقطه منفی محسوب نمیشه
بقیه جوابها رو هم ....
ما بریم فردا شیفت شب هستیم احتمالا همین بلایایی که ترور سر اون زنه در می اورد رو ما سره مریضا در میاریم
اما خوبه یکم جملات رو با ارامش بیشتری بگید و طرفداری بی چون و چرا نکنید.البته این اشتباه من بود نباید وارد بحث شما میشدم .شرمنده

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
اگه اغراق نباشه من میگم که اگه GTA V واسه نسل بعد ارائه نشه هیچ انگیزه ای واسه خرید کنسول نسل بعد وجود نداره ( البته فعلا تا زمانی که راکستار یه بازی اختصاصی واسه نسل بعد روانه بازار نکرده باشه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر