گزارش: Horizon: Zero Dawn در سال جاری میلادی از طریق Steam و Epic Games Store به PC خواهد آمد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
797864.jpg

منابعی مورد اعتماد به وبسایت Kotaku اعلام کرده اند که ساخته تحسین شده استودیو Guerrilla Games برای PlayStation 4 یعنی Horizon: Zero Dawn امسال به کامپیوترهای شحصی خواهد آمد.
به گفته 3 منبع آگاه به برنامه های Sony، این شرکت در حرکتی بی سابقه عنوان Horizon: Zero Dawn را به PC خواهد آورد تا به سنت عرضه انحصاری ساخته های استودیوهای داخلی خود بر روی کنسول های PlayStation پایان داده و آینده عناوین اختصاصی خود را طور دیگری رقم بزند. اکنون سه سال از عرضه Horizon می گذرد و این بازی برای اولین بار به پلتفرم دیگری خواهد آمد. منابع Kotaku از عرضه همزمان این بازی بر روی Steam و Epic Games Store خبر داده اند (البته این مسئله هنوز نهایی نشده است). از زمان تصاحب استودیو Guerrilla در سال 2005 توسط Sony...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,174
نام
سبحان
یه هورایزن تایید شد ملت کل نینتندو و سونی رو تو ذهنشون اوردن رو پی سی!
نینتندو که نیازی نیست،با شبیه ساز همه عناونیش رو پی سی قابل اجرا هستن حتی بهتر از نسخه اصلیش
در ضمن ما بر اساس چیزی که شایعات و لیکر ها میگن حرف میزنیم،شما حرص نخور

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,524
نینتندو که نیازی نیست،با شبیه ساز همه عناونیش رو پی سی قابل اجرا هستن حتی بهتر از نسخه اصلیش
در ضمن ما بر اساس چیزی که شایعات و لیکر ها میگن حرف میزنیم،شما حرص نخور
من حرصی ندارم بخورم و کنسول هم تا چند سال اینده ندارم و برام مهم نیست. ولی به این چیزا میگن Port begging نه شایعه از طرف لیکر!
نینتندو هم تجربه بازی هاش با شبیه ساز رو پی سی عذاب اوره و مسلما یه پورت رسمی چیزیه که همه میخوان.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من حرصی ندارم بخورم و کنسول هم تا چند سال اینده ندارم و برام مهم نیست. ولی به این چیزا میگن Port begging نه شایعه از طرف لیکر!
نینتندو هم تجربه بازی هاش با شبیه ساز رو پی سی عذاب اوره و مسلما یه پورت رسمی چیزیه که همه میخوان.
:-j
اره صحبت های جیسون شرایر هم Port begging ــه، لیک های قبل تایید هورایزن هم همه Port begging بود =D>

سخت نگیر میگذره...

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,174
نام
سبحان
کسی التماس نکرده برای پورت،اگه منتشر شدن ملت پول میدن و بازی میکنن اگرم منتشر نشدن راه های دیگه ای برای تجربه بازیاشون هست
در ضمن من چن تا از بازی های نینتندو رو روی پی سی بازی کردم و عذابی ندیدم
بایونتا ۲ رو تموم کردم ۶۰ فریم و 4k
زلدا رو هم همینطور
بزودی هم میخوام astral chain برم

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,524
:-j
اره صحبت های جیسون شرایر هم Port begging ــه، لیک های قبل تایید هورایزن هم همه Port begging بود =D>

سخت نگیر میگذره...
میگذرد؟ چی میگذرد؟ چی میگی انصافا؟ خودتون چون انقدر بیکارید و درگیر این چیزا هستید فکر میکنید الان همه نشستن فقط دارن به پورت انحصاری رو پی سی فکر میکنن. شاید یک هزارم درصد افرادی که کنسول دارن مثل اون عکس باشن. این عکس هم بیشتر شبیه خودتون هست که ۲۴ ساعت میشینید درباره Epic Bad و Steam Good نق میزنید.
در کل تمام این چیزا بیشتر شبیه پورت بگینک هست نه شایعه درست و حسابی.
زیاد هم تو‌ 4chan نگردید.

• Like
Reactions: vaan 2

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,029
نام
محمد حسین
من قبلا هم گفتم که بازی هایی مثل spider man و bloodborne خیلی محتمل هستن برای عرضه روی پی سی
البته پورت بلادبورن روی پی سی کمی سخته چون توسط خود فرام سافتور انجام نمیشه و اونا سخت مشغول کار بر روی بازی جدیدشون هستن
اما پورت اسپایدرمن خیلی راحت تره چون فکر میکنم نسخه پی سی sunset رو هم خودشون پورت کردن
کالکشن آنچارتد هم دور از انتظار نیست از نظر من،چون یه بازی هست که دیگه فروشش رو روی پی اس ۴ کرده و با قیمت کمی قابل تهیه هست،با عرضش روی پی سی سود خوبی به سونی میتونه برسونه
تو اینکه احتمال اومدنش زیاده ،بحثی نیست ولی لیکر این خبر معلوم نیست کیه ،تو متن خبر اصلی ،میگن ریست ارا
ولی اونجا هم مشخص نشده لیکر کی هست. که بشه گفت فقبلا چه لیکی تو کارنامش داره. پای هورایزن جیسو شرایر بود ،همه میشناسنش ،حتی اون روسه هم تاریخ انتشارش غلطبود و لیک بعدیش هم غلط در اومد.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
اومدن BB روی PC خبر خوبیه چون اومدن نسخه ۲ش رو تایید می‌کنه :-D
به نظر من یه بازی دیگه که احتمال عرضه‌اش روی PC زیاده Days Gone هست. یه نسخه پولیش شده بدون باگ روی PC می‌تونه ذهنیت منفی عمومی راجع بهش رو هم تغییر بده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,395
نام
سید محمد حسین
این جا به خاطر اون شایعه بلادبورن اومده بالا دوباره؟
عجیب شایعه بی در و پیکریه هر جور پی اش رو میگیرم... زیاد دلتون رو صابون نزنید :D... هر چند از اومدن بلادبورن به PC شدیدا استقبال میشه >:D<

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,393
نام
رامین
یجوری رد کرده شایعات رو فکر کردم خودش اینسایدر هست :D اسمشو سرچ کردم یه یوتوبر معمولیه که ویدیو واسه بازی‌های فایتینگ میسازه :D
اتفاقا از یوتیوبرهای مشهوره ، کجاش معمولیه این اخه :D
هم کانال یوتیوبش و هم پیج توییترش تیک ابی داره و تعداد بالایی هم دنبال کننده داره . :D

———————————
این عالی بود
:))

142697

پ.ن : حالا شاید بعدا تایید بشه و بیاد ولی واقعا اعتبار کسی که این خبرو پخش کرده در حد ۲۰:۳۰ خودمونه :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واقعا این خبر مسخره ترین نوع خبریه که یه سایت مثلا گیمینگ میتونسته بذاره. یعنی آبرو ریزیه واسه اون سایت که بیاد منبعش رو یه نفر از ریست ارا قید کنه و بعدم کلی چرت و پرت هم نوشته باشه که آدم نفهمه الان قرار بوده این اطلاعات پخش بشه یا نشه.

ملت خیلی دوست دارن BB رو روی PC ببینن و هر جا میری اولین چیزی که میبینیم، همین BB هست ولی یه سری سایت ها قشنگ دارن گندش رو در میارن. شاید یه روزی این بازی بیاد و شاید حرف این سایته درست باشه و واقعا یه منبع داشته باشن ولی این شکلی گفتن دیگه نوبرشه.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,393
نام
رامین
واقعا این خبر مسخره ترین نوع خبریه که یه سایت مثلا گیمینگ میتونسته بذاره. یعنی آبرو ریزیه واسه اون سایت که بیاد منبعش رو یه نفر از ریست ارا قید کنه و بعدم کلی چرت و پرت هم نوشته باشه که آدم نفهمه الان قرار بوده این اطلاعات پخش بشه یا نشه.

ملت خیلی دوست دارن BB رو روی PC ببینن و هر جا میری اولین چیزی که میبینیم، همین BB هست ولی یه سری سایت ها قشنگ دارن گندش رو در میارن. شاید یه روزی این بازی بیاد و شاید حرف این سایته درست باشه و واقعا یه منبع داشته باشن ولی این شکلی گفتن دیگه نوبرشه.

تو فقط پیج توییتر این سایتی ( Respawnfirst ) که این خبرو پخش کرده ببین، من که رفتم تو افق محو بشم
:))

142699

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر