گزارش: Horizon: Zero Dawn در سال جاری میلادی از طریق Steam و Epic Games Store به PC خواهد آمد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
797864.jpg

منابعی مورد اعتماد به وبسایت Kotaku اعلام کرده اند که ساخته تحسین شده استودیو Guerrilla Games برای PlayStation 4 یعنی Horizon: Zero Dawn امسال به کامپیوترهای شحصی خواهد آمد.
به گفته 3 منبع آگاه به برنامه های Sony، این شرکت در حرکتی بی سابقه عنوان Horizon: Zero Dawn را به PC خواهد آورد تا به سنت عرضه انحصاری ساخته های استودیوهای داخلی خود بر روی کنسول های PlayStation پایان داده و آینده عناوین اختصاصی خود را طور دیگری رقم بزند. اکنون سه سال از عرضه Horizon می گذرد و این بازی برای اولین بار به پلتفرم دیگری خواهد آمد. منابع Kotaku از عرضه همزمان این بازی بر روی Steam و Epic Games Store خبر داده اند (البته این مسئله هنوز نهایی نشده است). از زمان تصاحب استودیو Guerrilla در سال 2005 توسط Sony...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
دیگه عن لانچر در اومد رو پی سی :Dالبته اگه لانچر بده بعیده بشه از استور مایکرو دانلودش کرد،خودش جدا تو سایت خودش میزاره،مث لانچر راکستار

• Like
Reactions: XsmokeX

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
شایعه های اومدن انحصاری های ps4 بصورت رگباری داره بیرون میاد
کدوم حقیقت داره کدوم شایعه معلوم نیست یه جای کار ایراد داره ؛ شایدم حقیقت داشته باشن یه سری ها رد میکنن یه سری تاءیید میکنن
ولی باید منتظر جواب و کنفرانس سونی موند ؛ کلا تو هر موردی بازی و کنسول نسل بعد و شایعه ها همه چی
فقط سکوت کرده !!!!که واقعا رو مخه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,189
نام
∂αнмα
اون تصویر که میخوره فیک باشه ولی اینی که سونی PC رو تو سایت خودش لیست کرده خیلی چیزا رو ثابت میکنه خلاصه جریان از این قرار ـه سونی داره تبدیل میشه به ماکرو نسل هفت با این تفاوت که ماکرو به خاطر شرایط بازار سریع دست کشید از سیاست اون زمان ولی بازار الان حکم میکنه که روز به روز این سیاست رو بیشتر ادامه بدی خلاصه آینده دنیای سرگرمی داره تغییر میکنه و نرم افزار حرف اول رو خواهد زد ....

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
کار ندارم که فیکه یا نه ولی اگه بخواد یه لانچر جدا بزنه و بازیهاشو رو استیم نیاره اصلا سمت pc نیاد سنگین تره :D
خودش لانچر مستقل بده خیلی بهتره تا بیاد بازیاش رو روی اون لانچر مزخرف اپیک بده

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
بهترین حرکتی که سونی میتونه کنه یه لانچر خوشگل و لاکچری بسازه و تمام بازیاشو از PS1 تا PS4 پورت کنه روش عجب آرشیوی بشه
بخصوص گاد 1 و 2 و اسنشن و گوست و چینز که دلم پر میکشه یه بار دیگه بازیشون کنم

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
اگر این شایعات واقعی باشه من از سونی تشکر می کنم چون اینطوری نزدیک به ۳_۴ هزار دلار برام صرفه جویی می شه
اول اینکه من یه پی سی گیمینگ دارم در نتیجه ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار هزینه خرید کنسول رو پس انداز می کنم
دوم اینکه برای خرید هر بازی نیازی نیست ۶۰ دلار هزینه کنم در نتیجه چیزی بین ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار (در طول یک نسل) از خرید بازی صرفه جویی می شه چرا که بازی ها رو کرکی بازی می کنم.
در مجموع سونی اگر بخواد بازی های انحصاریش رو پی سی عرضه کنه گور برند پلی استیشن رو کنده

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اگر این شایعات واقعی باشه من از سونی تشکر می کنم چون اینطوری نزدیک به ۳_۴ هزار دلار برام صرفه جویی می شه
اول اینکه من یه پی سی گیمینگ دارم در نتیجه ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار هزینه خرید کنسول رو پس انداز می کنم
دوم اینکه برای خرید هر بازی نیازی نیست ۶۰ دلار هزینه کنم در نتیجه چیزی بین ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار (در طول یک نسل) از خرید بازی صرفه جویی می شه چرا که بازی ها رو کرکی بازی می کنم.
در مجموع سونی اگر بخواد بازی های انحصاریش رو پی سی عرضه کنه گور برند پلی استیشن رو کنده

نمیدونم این شایعه جدید چقدر به واقعیت خواهد پیوست :D
ولی بهترین کاری که سونی برای آوردن بازی‌ها روی PC میتونه بکنه اینه که یه لانچر اختصاصی ارائه بده با قابلیت تروفی :-" و بکوارد :D و بازی انحصاری :-" و پلاس :D و صد البته نیاز به چک کردن لایسنس برای اجرای بازی (مثل همون چیزی که تو خود پلی استیشن هست :D:-")

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار

این خوبه... این حرکت رو بزنه من راضیم... بازی ها و همه محتویات اکانتم رو منتقل میکنم رو PC.... :D

اگه فیلم رو دارید، این سکانس رو کامل ببینید، قشنگ تشابهات رو حس کنید....

=))=))=))=))=))=)):-j

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
نمیدونم این شایعه جدید چقدر به واقعیت خواهد پیوست :D
ولی بهترین کاری که سونی برای آوردن بازی‌ها روی PC میتونه بکنه اینه که یه لانچر اختصاصی ارائه بده با قابلیت تروفی :-" و بکوارد :D و بازی انحصاری :-" و پلاس :D و صد البته نیاز به چک کردن لایسنس برای اجرای بازی (مثل همون چیزی که تو خود پلی استیشن هست :D:-")
نه یه لانچر بی درد سر بسازه که راحت هم کرک شن بازیا اینا چیه نوشتی :D8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر