گزارش: Horizon: Zero Dawn در سال جاری میلادی از طریق Steam و Epic Games Store به PC خواهد آمد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
797864.jpg

منابعی مورد اعتماد به وبسایت Kotaku اعلام کرده اند که ساخته تحسین شده استودیو Guerrilla Games برای PlayStation 4 یعنی Horizon: Zero Dawn امسال به کامپیوترهای شحصی خواهد آمد.
به گفته 3 منبع آگاه به برنامه های Sony، این شرکت در حرکتی بی سابقه عنوان Horizon: Zero Dawn را به PC خواهد آورد تا به سنت عرضه انحصاری ساخته های استودیوهای داخلی خود بر روی کنسول های PlayStation پایان داده و آینده عناوین اختصاصی خود را طور دیگری رقم بزند. اکنون سه سال از عرضه Horizon می گذرد و این بازی برای اولین بار به پلتفرم دیگری خواهد آمد. منابع Kotaku از عرضه همزمان این بازی بر روی Steam و Epic Games Store خبر داده اند (البته این مسئله هنوز نهایی نشده است). از زمان تصاحب استودیو Guerrilla در سال 2005 توسط Sony...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,366
نام
سروش
من فکر میکردم انحصاری زمانی اپیک استور باشه ولی سونی تصمیم درستی گرفت و مطمئنم فروش بالایی میکنه رو استیم و pc بازها حمایت می کنن و این یعنی بازی های بعدی ...

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,198
نام
سبحان
متاسفانه تعدادی از فن های برون مرزی هم از خبر ناراحت شدند
این رو من ظهر دیدم،واقعا این حجم از حماقت غیر قابل وصفه،خیلی باید به نفر احمق باشه که بخاطر اینکه یه عده دیگه هم میتونن یه بازی رو تجربه کنن بزنه کنسول و خورد کنه و اینجوری گریه کنه.......

من فکر میکردم انحصاری زمانی اپیک استور باشه ولی سونی تصمیم درستی گرفت و مطمئنم فروش بالایی میکنه رو استیم و pc بازها حمایت می کنن و این یعنی بازی های بعدی ...
فکر کنم برای خیلی ها روشن شده که کسی رو نمیشه به زور به سمت یه پلتفرم یا یه لانچر کشوند....بعد از این که خیلی از افراد با اپیک گیمز بخاطر انحصاری کردن خیلی بازیا لج کردن الان روی هر دو عرضه میکنن و حق انتخاب میدن که این خوبه
در ضمن استیم خیلی مخاطب های زیادی داره و هدف سونی هم جذب مخاطب بوده پس منطقیه که روی استیم بدن بازیو

• Like
Reactions: mobin.hb96

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,178
نام
محمد حسین
اون یارو که گفته بود what's a PC کجاست الان؟
بهش تو توییتر پیام زدم،جواب داد.که این به موضوع توییتی که زده ربطی نداره. و بهش گفته بودم تشکر کن از اعضای گروه و بگو هورایزن 2 رو تو day 1 بدن رو pc

2020-03-11_2-33-08.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g4mer

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,644
همونطور که قبلا هم گفتم، تعجب آوره که اینقدر سونی دیر به فکر عرضه بازیهای مطرحش روی PC افتاده. بازی دو سر برد که دیگه اینهمه تردید نداشت.

یعنی یه فروشی بکنـــــــــــــــــــــه!

6 ماه بعد از عرضه HZD، سونی یکی دو تا بازی دیگه هم تایید میکنه، ببینید کی گفتم. کالکشن سه گانه ی اول آنچارتد، بلادبورن، کالکشن اینفمس، دریمز و شدو آو دِ کلاسس گزینه های بعدی هستن از نظر من.

بعد از اینا میره سراغ بقیه فرست پارتی (و Second party) ها. آنچارتد 4، اسپایدرمن، گاد آو وار، دیز گان، گِرویتی راش، آنتیل دان، رچت و...

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
اگه کسی فن خود بازی باشه نمیاد کلا بیخیال کنسول نسل بعد شه که بعد 3 سال شاید واسه pc هم بیاد!
اگه همزمان ریلیز شن وضعیت فرق میکنه
من نظرم این هست که سونی آخر نسلی یه سری انحصاری هاش رو احتمالا بیاره رو pc هم خود بازی فروش میره و سود میکنه هم احتمال اینکه pc گیمرهایی که از این بازی ها خوششون اومده نسل بعد به پلیر بیس کنسول اضافه بشن:)>-
آیا ایمان نمیاورید؟ IMG_20200311_043221.png

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یه بابایی بود روس بود بعد گفته بود که هورایزون میاد روی PC و ... بعد از اینکه خبر اومدن Death Stranding رو هم داده بود (قبل از کوتاکو) دیگه چه خبری رو داده بود؟ یادم نمیاد :D کسی یادشه بگه :D

اینو رفتم خودم نگاه کردم :D این روسه چند وقت پیش گفته بود سری X زمان عرضه بین 12 تا 16 بازی لانچ داره که خب مسلما همشون در حد هیلو اینفینیت و AAA نیستن و در کنارش گفته بود PS5 اصلا بازی لانچ نداره و اکثرا همین بازیهای نسل 8 هستن با یه آپدیت برای PS5 :D یه چیزی شبیه به وضعیت لانچ Xbox One X :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
نکته جالبی که هست اینه که سونی داره یواش یواش میاد سمت این قضیه و طوری هم داره نشونش میده که سیاستش با مایکروسافت که داره همزمان انحصاریاش رو برا pc منتشر میکنه فرق داره
یه جورایی هنوز می خواد نشون بده که به کلمه انحصار که تا مدت ها روش مانور میدادن پایبنده
درصورتی که کاملا معلومه اینده سیاست به کجا میره
عرضه همزمان بازیهاش برا pc !!!
اما حالا چه زمانی می خواد این اتفاق بیوفته معلوم نیس
ولی چیزی که معلومه حداقل تا چند سال اینده نمی خواد این اتفاق بیوفته

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
این نسل ثابت کرده فن بازی گیمینگ و ساپورت و حمایت این سازنده ها هیچ معنی نداره...

مثلا یکی عشق یه بازی یا سازنده بازیه میره بازیش رو پیش خرید میکنه یا day 1 می‌خره، 6 ماه بعد باز باید پول dlc بده،، ولی کسی که میزاره یه سال دیگه بخره، بازی و dlcش رو با هم می‌خره 20 دلار... زیبا نیست...؟؟؟؟

تازه اگه از بازیم خوشت نیاد بری اعتراض کنی میاد میگه، برو شوترت رو بازی کن...

بحث کنسول و راضی نگه داشتن مشتری هم که دیگه شوخی شده... همینی که هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر