گرينبرگ‌ : Milo يك Tech Demoاست و نقشه‌اي براي عرضه‌ي آن نداريم

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام

milo1b.jpg

"Project Milo" ستاره‌ي پردهبرداري از Kinect (Project Natal) بود، در E3 سال پيش بود، براساس صحبت‌هاي ارِن گرينبرگ (رئيس بخش Xbox 360) چيزي نيست كه عرضه‌ي آن به عنوان يك بازي در برنامه‌هاي مايكروسافت باشد.

Milo يك پسر مجازيست كه پتر مولينيو و استوديوي Lionhead، آن را در E3 2009 نشان دادند. اين پروژه از پشتيباني كامل از ويژگي‌هاي حركتي، صدا، تشخيص چهره‌ي Kinect بهره ميبرد و به بازيبازها اجازه ميدهد با Milo ارتباط برقرار كرده و فعل‌و‌انفعال داشته باشد.

ولي Milo در E3 2010 حضور نداشت. وقتي دليل آن از مايكروسافت سوال شد، به ما گفتند، " Project Milo در حال حاضر در حال پيشرفت است و Lionhead Studios در حال كار روي آن است."

كه با اين صحبت، به نظر ميرسيد، اين پروژه يك بازيست كه روزي عرضه خواهد شد. ولي گرينبرگ همچين نظري ندارد.

طي صحبت كه Good Game ِ شبكه‌ي ABC TVشب پيش با گرينبرگ داشت، از او در مورد عدم نمايش Milo سوال شد و او پاسخ داد:

Milo" ؛ صحيح ‌ُو‌سالم است و در انگليس ]در نمايشي كه وجود داره[ برخواهد گشت. نه... Milo Project چيزيست كه استوديوي Lionhead ساخته. سال گذشته ما از تكنولوژي Project Natal پرده‌برداري كرديم، به عنوان جزئي از آن، يك سري دموهايي از اين تكنولوژي به نمايش گذاشتيم. و بديهيست Milo] [ نيز يك technology demoــــيست كه همچنان به حضور خود (در نمايش‌ها) ادامه خواهد داد، ولي چيزي كه الان مطرح است اين است كه اين پروژه يك بازي نيست كه نقشه‌اي براي عرضه‌ي آن به بازار داشته باشيم."

كه مطمئنا اين صحبت‌ها نشان ميدهد كه Milo، بازي‌يي نخواهد بود كه روزي عرضه شود. پس به نظر اين پروژه، چيزي نيست كه بتونيم لمسِش كنيم و فقط بايد به ديدنش بسنده كنيم.

Molyneux به VG247 گفته كه در ماه آينده در سمينار TEDGlobal چيزهاي بيشتري از Milo و دوستش Kate خواهيم ديد.

Source : Kotaku AU
http://www.kotaku.com.au/2010/06/lionheads-project-milo-probably-wont-be-released/

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بَه!
گرینبرگ که سهله! دوستان اینجا اشخاصی مثل مولینیو رو هم با الفاظی از قبیل بی عقل و دهن گشاد نیز مورد عنایت قرار دادند:D الان تازه خیلی لطف کردن، گرینبرگ باید ممنون هم باشه ازشون:D
بابک خدایش مولینو خیلی ادم جو گیریه همیشه دنبال بالهای بزرگ برای بلند پروازه ،من یکی همین FABLE III رو هم تا تجربه نکنم،قبولش ندارم:D خدایش استاد وعده وعیده:|

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
بابک خدایش مولینو خیلی ادم جو گیریه همیشه دنبال بالهای بزرگ برای بلند پروازه ،من یکی همین FABLE III رو هم تا تجربه نکنم،قبولش ندارم:D خدایش استاد وعده وعیده:|
مولینو همینه دیگه کلا هر بازی میخواد بسازه میگه انقلابی در فلان ... همون fable که میخواست توی سبک نقش آفرینی انقلاب کنه همه دیدن که اصلا نمیشد اسم بازی رو نقش آفرینی گذاشت ( البته بازیش خیلی هم لذت بخش بود اما خداییش نقش آفرینی نبود )

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
ولی دیگه اسباب بازی و چیز ِ بیخود نیست که پنکگان عزیز هی اظهار فضل مینمایند...:D
اسباب بازی که نیست ولی اگه مایلو حقیقت داشته باشه اونوقت میشه اسم یه انقلاب رو روش گذاشت
والا بیشتر زمینه فراهم کردن انقلاب هستش تا خود انقلاب :d
ولی در کل move و کینکنت و 360 و ps3 و کامپیوتر (در لحظاتی که برای بازی کردن استفاده میشه :d) همشون اسباب بازین :d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم موضوع اعتبار نیست. مایکروسافت پارسال توی E3 جوری Natal رو نمایش داد که هنوز هم اثراتش توی همین بازیسنتر و جاهای دیگه دیده میشه. جوری از یک انقلاب حرف زد و توی بوق کرد که چند تا از رفقای من که تا حالا کنسول نداشتن , میخواستن فرداش برن 360 بگیرن ! نمایش مایلو هم بخشی از E3 پارسال بود. الآن بیشتر از 1 سال از اون موقع میگذره و هنوز خبری از این بازی نیست. امسال هم مایکروسافت یه نمایش کامل از کینکت داشت و حتی روز قبل از E3 چند میلیون خرج کرد یه سیرک فوق العاده بزرگ رو آورد و به اهل رسانه قابلیتهای کینکت رو نشون داد (که باعث تمسخر خیلی ها شد) , توی کنفرانس هم نمایش عمومی داشت. ولی واقعآ چند تا سایت از کینکت هیجان زده شدن ؟! چیزی که پارسال از نظر خیلی ها یک انقلاب و تحول بود , امسال کلآ به جز یکی دو تا بازی , هیچ سایتی از کینکت تعریف نکرد و 99% (فکر میکنم 100% باشه ولی برای اینکه مطمئن نیستم میگم 99) سایتها کنسول دستی نینتندو رو به انقلاب مایکروسافت ترجیح دادن. به جای تعریف از این دستگاه , IGN و Kotaku ورداشتن مشکلات وسیله رو نوشتن و چند تا از منتقدهای GameSpot هم متلک انداختن (یکی گفت همون Wii هست , یکی گفت کل لذت کنفرانس به 360 مجانیش بود و ...)
مایکروسافت اگه مایلو رو منتشر کنه و مثل اون ویدئو باشه , بهترین کمک رو به خودش کرده چون دیگه کسی نمیتونه از کینکت (یا نتال) ایراد بگیره.
همه حرفات رو قبول دارم ولی خداوکیلی دلیل میشه اینجوری یک نفر مثل مولینیو رو زیر سوال برد؟ واقعیتش اینکه کینکت هنوز عرضه نشده و تا نوامبر زمان زیادی هست برای بهبود این وسیله.
اگر مولینیو که من مطمئنم مایلو رو درست میکنه حتی بهتر از اون ویدیو

---------------------
راستی یادم رفت بگم خب خداروشکر معلوم شد مایلو هم عرضه میشه و فقط رو سیاهیش به بعضی ها که نمیدونستن چه جوری خوشحالیشون رو از مشکل دار بودن مایکروسافت ابراز کنند باقی موند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر