گرينبرگ‌ : Milo يك Tech Demoاست و نقشه‌اي براي عرضه‌ي آن نداريم

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام

milo1b.jpg

"Project Milo" ستاره‌ي پردهبرداري از Kinect (Project Natal) بود، در E3 سال پيش بود، براساس صحبت‌هاي ارِن گرينبرگ (رئيس بخش Xbox 360) چيزي نيست كه عرضه‌ي آن به عنوان يك بازي در برنامه‌هاي مايكروسافت باشد.

Milo يك پسر مجازيست كه پتر مولينيو و استوديوي Lionhead، آن را در E3 2009 نشان دادند. اين پروژه از پشتيباني كامل از ويژگي‌هاي حركتي، صدا، تشخيص چهره‌ي Kinect بهره ميبرد و به بازيبازها اجازه ميدهد با Milo ارتباط برقرار كرده و فعل‌و‌انفعال داشته باشد.

ولي Milo در E3 2010 حضور نداشت. وقتي دليل آن از مايكروسافت سوال شد، به ما گفتند، " Project Milo در حال حاضر در حال پيشرفت است و Lionhead Studios در حال كار روي آن است."

كه با اين صحبت، به نظر ميرسيد، اين پروژه يك بازيست كه روزي عرضه خواهد شد. ولي گرينبرگ همچين نظري ندارد.

طي صحبت كه Good Game ِ شبكه‌ي ABC TVشب پيش با گرينبرگ داشت، از او در مورد عدم نمايش Milo سوال شد و او پاسخ داد:

Milo" ؛ صحيح ‌ُو‌سالم است و در انگليس ]در نمايشي كه وجود داره[ برخواهد گشت. نه... Milo Project چيزيست كه استوديوي Lionhead ساخته. سال گذشته ما از تكنولوژي Project Natal پرده‌برداري كرديم، به عنوان جزئي از آن، يك سري دموهايي از اين تكنولوژي به نمايش گذاشتيم. و بديهيست Milo] [ نيز يك technology demoــــيست كه همچنان به حضور خود (در نمايش‌ها) ادامه خواهد داد، ولي چيزي كه الان مطرح است اين است كه اين پروژه يك بازي نيست كه نقشه‌اي براي عرضه‌ي آن به بازار داشته باشيم."

كه مطمئنا اين صحبت‌ها نشان ميدهد كه Milo، بازي‌يي نخواهد بود كه روزي عرضه شود. پس به نظر اين پروژه، چيزي نيست كه بتونيم لمسِش كنيم و فقط بايد به ديدنش بسنده كنيم.

Molyneux به VG247 گفته كه در ماه آينده در سمينار TEDGlobal چيزهاي بيشتري از Milo و دوستش Kate خواهيم ديد.

Source : Kotaku AU
http://www.kotaku.com.au/2010/06/lionheads-project-milo-probably-wont-be-released/

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
مادر بگريد !!

چرا اينطوري شد يهو ! :d

قرار بود TGS بگه برقمون رفت تو استديو بعد ما هم كل اين پروژه رو سيو نكرده بوديم ، الانم هم پريده همه چي و حسش ني دوباره شروع كنيم.

اشتباه شده دوستان .:d

MORSHED

کاربر سایت
May 21, 2009
79
آخی!!!
یه چیزی گفتن که یه مشت فن و پنکه ی رو دور بالا رو (که تو این سایت هم هستند) خوشحال کنند ، حالا توش موندن!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdihoo

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من منظور کسایی که اینطوری پریدن و دارن تیکه میندازن رو نمیفهمم.اینا با milo میخواستن تکنولوژی ای که کینکت ظرفیتش رو داره رو نشون بدن. مثل قدرت همین کنسولا که کم کم ازش استفاده میشه این milo و امثال اونم بعد از یه مدتی مثل یکی دو سال بعد ساخته میشن.
یکی بیاد این فنای ... رو از پریز بکشه.....

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
قرار بود TGS بگه برقمون رفت تو استديو بعد ما هم كل اين پروژه رو سيو نكرده بوديم ، الانم هم پريده همه چي و حسش ني دوباره شروع كنيم.
کلا تيکه ی جالبی بود . :D
:))

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
جالبه تا دو روز پیش که می گفتیم کینکت بازی درست حسابی نداره میگفتن مایلو بیاد بعد!!!!
حالا چیز مهمی نیست و باید باید ما رو از پریز بکشن بیرون :d
فعلا که بعضی ها رو از پریز کشیدن والا الان صفحه 10 بودیم :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
امیدوارم نمایش های بعدی بازی هم پشت پرده و درهای بسته و قفل شده نباشه و ما رو هم قابل بدونن یه چیزی نشونمون بدن :D

بعدش چجوری Milo & Kate هست ولی Kate رو هنوز ندیدیم ؟!:-/ گرینبرگ احتمالا چرند گفته ...
این Kate که توی تیتر بازی هست یه سگ هست که تا حالا کسی اون رو ندیده ! :D

یه زمانی من میگفتم این چرت و پرته یه عده رو جو گرفته بود هر چی از دهن مبارکشون در میومد میگفتن!
کلا مایکرو بدون هایپ نمیدونم چیکار میخواست بکنه
خجالت بکش :D دیدی که همه چیزهایی که پارسال نشون دادن رو امسال توی E3 نمایش دادن ! همه سایتها هم کلی ازش تعریف کردن و مسخره ـش نکردن ! lol

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه زمانی من میگفتم این چرت و پرته یه عده رو جو گرفته بود هر چی از دهن مبارکشون در میومد میگفتن!
کلا مایکرو بدون هایپ نمیدونم چیکار میخواست بکنه

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
همین چند وقت پیش بحثش افتاد گفتیم تخیل بوده
این مولینو هم بازی رو ول کرده نشسته شباهت move با wii میشمره
اون تخیلی که تو اون دموها دیدیم تو سری ترمیناتور ندیده بودم
بیچاره کیج که پارسال اومد گفت تخیله ملت توپیدن بهش!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
این همه گفتن داریم روی دیتا بیس کلمات milo کار میکنم و اینا یعنی همش الکی بود؟ یه جای کار میلنگه !

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=31477

اینجا هم مولینو گفته روی milo کار میکنیم! نکنه روی tech demo دارن کار میکنن که قبلا عرضه شده؟!

همه چیز مشکوکه به نظرم بازی در حال ساخته...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
سلام!
یعنی مولینیو اینقدر بیکاره که وقتش را میزاره روی یه Tech Demo تا مردم فقط نمایشش را ببینند؟! این گرینبرگ زیاد نمیشه به حرفهاش اعتماد کرد :D بهتره تا دو هفته دیگه صبر کنیم.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
یادش بخیر !
یه زمانی من میگفتم پیتر مولینیو خالی بنده و همه میریختن سرم کتکم میزنند :d
یه زمانی میگفتم این مایلو یک دروغ بزرگه ولی همه ...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سونی لااقل تریلر kz2 که نشون داد دیگه اینقدر خالی بندی نبود که نتونه جمعش کنه :d
دیگه به جز رقصیدن و گربه بازی کار دیگه ای هم میشه کرد با این کینکت؟ :d
این داستان خنده دار رو شروع نکن،اون جزو عجایب شناخته شد:D
البته من یه ویدئو دیده بودم توی یه نمایش خصوصی بصورت spy ضبط کرده بودن.عکس رو جلو Kinect میگرفتن تا مایلو روی کاغذی که انگر بهش میدی نشون بده ولی: نصف عکس میزد بیرون،یکی سایزش بزرگ بود اون یکی....
خلاصه خیلی اوضاعش خراب بود:D به نظرم یه تچ دمو تَوَهُّمی بوده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر