گرشاسپ

• Thread starter Thread starter Itnog
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
پس اين طور كه از حرفهاي شما من برداشت كردم ارزش خريدن داره؟:-/

اقا جو گير نشو:d
شما فكر كنم به خاطر بسته بندي بازي ميخواين بازي رو تموم كنين:-/>:)
نه اتفاقا تریلراش دیدم -دیگه 3500 این حرفارو داره هی ادم ازین و اون بپرسه خوبه بده؟؟

دوستان من همین الان یک اقایی زنگ زد و گفت که اگر خونه هستید بازی رو الان براتون ارسال کنم! احتمالآ تا 1 ساعت دیگه بازی به دستم میرسه!#:-s
امیدوارم بازی خوبی باشه!!

خب بعد از مدت مديدي من پست گذاشتم اينجا و اين افتخار نصيبم شد با دوستان گرامي دوباره روبرو بشم :x

بله بازي امروز صبح هم به دست من رسيد با پست كه البته هزينه ي پستش حدودا چيزي برابر با قيمت خود بازي بود :d

بازي در يك پكيج زيبا عرضه شده كه خب خودش جاي بحثه. يه پوستر و يك كاتالوگ كه اونم خودش يه پوستره در واقع
بازي رو زياد پيشروي نكردم اما واقعا جاي تبريك داره !
فقط يك مقدار صداي راوي به نظرم هماهنگ نيست با بازي . همين تا اينجا

بازی به دست منم رسید
بازی خوبی بود من خوشم اومد فقط من تعامل کردنش رو یاد نگرفتم وقتی هم بلد نباشی بازی سخت میشه شدیدا! اگر کسی بلده لطفآ یک کمک بده به ما

بازی به دست منم رسید
بازی خوبی بود من خوشم اومد فقط من تعامل کردنش رو یاد نگرفتم وقتی هم بلد نباشی بازی سخت میشه شدیدا! اگر کسی بلده لطفآ یک کمک بده به ما
منظورت موقعی که میخایم کمبو اخر بزنیم|؟؟اگه اره جهت بالا پایین چپ راست منظورشه-

امروز بازی را گرفتم .
از همه مهمتر بسته بندی زیبای بازی بود که جای تقدیر داره . ولی ای کاش پوستر را از راهنمای بازی جدا میکردند .
بازی شاید با عناوین روز دنیا اصلا قابل مقایسه نباشه ولی در وهله اول باید یادمون باشه داریم در مورد یک بازی ایرانی صحبت میکنیم . در قیاس بازی های ایرانی به نظرم این بازی فوق العاده است .
پس خواهشمندم دوستان در نظر دادن کمی انصاف داشته باشند و این بازی را با مثلا گادآف وار 3 مقایسه نکنند .

سلام

من چند ساعت پیش بازی رو برای یکی از دوستانم نصب کردم ولی موقع اجرای بازی error زیر رو میده !

5706966.jpg

ابزارهایی که توی DVD بود رو هم نصب کردم ولی جواب نداد.

بنظرتون مشکل از چیه؟

خوب من هم بازی رو تموم کردم
به نسبت بازی های دیگه ایرانی خیلی خوبه
بسته بندی بازی هم خوبه ولی کاش به جای پستر بازی همون رو یه دفترچه میکردن که مطالب پشت پستر و یسری نکات دیگه رو داخلش مینوشتن
حداقل از پسترش بهتر میشد
بزرگترین مشکلات بازی هم از نظر من یکی صدا گزاری واقعا ضعیف بازی هستش و یکی هم انیمیشن های ضعیف بازی
که مورد دومی در تمامی بازی های ایرانی وجود داره که بنظرم بزرگترین مشکل بازی های ایرانی هم هست
اما با این همه من از این بازی بیشتر از castlevania خوشم اومد(با توجه به انتظاراتم از هر دو بازی)
بهترین نکته بازی هم خسته کننده نبودنش هست
البته اواخر بازی یه معما اعصاب خورد کن هم داره
کات سین های بازی هم عالیه

بچه ها بازی فقط روی یک سیستم اجرا میشه ؟
آخه من روی سیستمم نصب کردم ولی هرکاری کردم روی لپ تاپ نصب نشد . یعنی نصب شد ولی کد فعال سازی را قبول نمیکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or