گرشاسپ

• Thread starter Thread starter Itnog
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اخه داداش خیلی وقته بازی میخواد بیاد رسما همه سر کارن اخر با 1 پخش بد موقع تو بازار گند میزنه هم ارزش بازی میاد پایین هم ضرر میکنن البته اگه قرار باشه بازی فروش جهانی داشته باشه ممیکنه بذارن نزدیک کریسمس بدن...

آره دوست من قبول دارم ، خیلی طولش دادن یا شایدم فکر کردن که مثلا اگه قضیه رو مثل مافیا ۲ هی بخوان کشش بدن طرفداره بیشتری پیدا میکنن :)) اما هر جوری هم که فکر بکنیم باز هم به این نکته باید توجه کرد پس از عمری داستان دیدن و شنیدن از رسانه های مختلف (چه تلویزون و چه بازیهای مثلا ایرانی) ، امثال یوسف پیامبر و مختار و ... ، بالاخره نوبت یه داستان ایرانی شده که ازش لذت ببریم.

البته من یه چیزی شنیدم که واقعا امیدوارم دروغ باشه وگرنه واقعا به حال سازندگان تاسف خواهم خورد ، شنیدم فقط یک راوی در داستان هست که صحبت میکنه و کاراکترها صداگذاری (حالا نمیدونم میگن صداگذاری یا شایدم دوبلر) اختصاصی ندارند !!! واقعا امیدوارم چنین نباشه. /:)

دوستان لازمه که من یه دفاعی از بچه های فن افزار بکنم .

ببینید این بنده خداها خیلی وقته که کارشون رو تمام کردن . یعنی الان حدود 4 ماه که دست به بازی نزدن . مشکل لوح زرینه ! اینا کاور خیلی خوشگلی برای بازی طراحی کردن همچنین یه بروشور 3 تیکه . اما مثل اینکه سر این موضوع ها با لوح زرین هنوز به توافق نرسیدن .

ضمنا قیمت 3500 برای این پک و این بازی بسیار کمه . مشکل اینجاست نندازین گردن سازنده های بیچاره !

البته من یه چیزی شنیدم که واقعا امیدوارم دروغ باشه وگرنه واقعا به حال سازندگان تاسف خواهم خورد ، شنیدم فقط یک راوی در داستان هست که صحبت میکنه و کاراکترها صداگذاری (حالا نمیدونم میگن صداگذاری یا شایدم دوبلر) اختصاصی ندارند !!! واقعا امیدوارم چنین نباشه. /:)

دقیقآ همین جوریه! البته راوی هم یکم کم صحبت هم تشریف دارن!:d

دقیقآ همین جوریه! البته راوی هم یکم کم صحبت هم تشریف دارن!:d

واقعا باید برای مدیریت این بازی متاسف بود !!! /:)
دیگه شرط اول مدیریت اینه که بتونی از اون چیزایی که داری به بهترین شکل استفاده کنی ، ما اگه تو صنعت بازیهای رایانه ای حالا چه در گیم پلی ، چه در گرافیک یا در هر شاخه دیگه ای که کم تجربه و شاید گاها ضعیف باشیم ، اما قطعا جزو بهترینها در امر دوبلری و صداگذاری هستیم !
ای کاش مدیریت درک میکرد که باید به بهترین شکل از این برتری استفاده کنه.

واقعا باید برای مدیریت این بازی متاسف بود

شما تاسفتو بزار برای خودت ! خیلی جالبن این ملت . آخه یکی میاد میگه من یه چیزی شنیدم (حالا ملوم نیست اونی که به ایشون گفته هم حتما خودش از جای دیگه شنیده ! ) بدن شما میای در مورد مدریت این بازی ابراز تاسف میکنی ! اصلا شما از مدریت این صنعت تا حالا یک خط خوندی ! شما که میگم شمای نوعیه .

مطمئن باش چیزی که به ذهن اشخاص عادی مثل شما میرسه روز اول شروع پروژه به ذهن مدریت یه همچین پروژه ای رسیده . حالا یا تونستن انجام بدن که هیچی یا اگه نتونستن بدن مثلا هزینه ی 50 میلیون تومنی باید خرج میشده که نداشتن بدن .

دوستان عزیز ،
به نظر من باید از عناوین اینچنینی حمایت کنیم و به مدیران و سازندگانش امید و روحیه بدیم !
کشور ما در این صنعت نوپاست باید حمایت کنیم تا عناوین خوبی ساخته بشه مطمئن باشید اگر شرایطش فراهم بشه بچه های ما دست کمی از خیلی کشورهای دیگه در ساخت بازی ندارن ولی باید فرصت بدیم و منطقی باشیم .

دوستان عزیز ،
به نظر من باید از عناوین اینچنینی حمایت کنیم و به مدیران و سازندگانش امید و روحیه بدیم !
کشور ما در این صنعت نوپاست باید حمایت کنیم تا عناوین خوبی ساخته بشه مطمئن باشید اگر شرایطش فراهم بشه بچه های ما دست کمی از خیلی کشورهای دیگه در ساخت بازی ندارن ولی باید فرصت بدیم و منطقی باشیم .

منم با نظر دوستمون موفقم. ما که تویه این صنعت تازه واردیم. تازه از نظر سینمایی که خیلی از بحث تاریخی خودمون عقبیم. و این جای تاسف داره. ما باید از چنین بازی ها و سازندگانشون حمایت کنیم. شاید تویه بازی بتونیم کاری برای ایران و ایرانی و تمدن ایران بکنیم!;)

تا سقف 5 تومن ميگيرمش ولي اگه بخواد با قيمت 60 تومن بياد مگه چيزم كه همچين پولي رو بدم به اين بازي.همين 60 تومن رو ميرم يه جاي كامپيوترم رو ارتقا ميدم:d

آره دوست من قبول دارم ، خیلی طولش دادن یا شایدم فکر کردن که مثلا اگه قضیه رو مثل مافیا ۲ هی بخوان کشش بدن طرفداره بیشتری پیدا میکنن :)) اما هر جوری هم که فکر بکنیم باز هم به این نکته باید توجه کرد پس از عمری داستان دیدن و شنیدن از رسانه های مختلف (چه تلویزون و چه بازیهای مثلا ایرانی) ، امثال یوسف پیامبر و مختار و ... ، بالاخره نوبت یه داستان ایرانی شده که ازش لذت ببریم.
نمیدونم شما پستای قدیمیه منو خوندی مال اوایل زدن این تاپیک بود انقدر از دست خیلیا حرس خودم که نگو بعضی از پستامم انقدر تند بوده پاک کردن این بازی قسمتی از دین من رو روایت میکنه برام فقط بازی نیست خیلی چیزاس.

دوستان عزیز ،
منم با نظر دوستمون موفقم. ما که تویه این صنعت تازه واردیم. تازه از نظر سینمایی که خیلی از بحث تاریخی خودمون عقبیم. و این جای تاسف داره. ما باید از چنین بازی ها و سازندگانشون حمایت کنیم. شاید تویه بازی بتونیم کاری برای ایران و ایرانی و تمدن ایران بکنیم!;)
از قدیم گفتن کسی که خودشو به خواب زده رو نمی شه بیدار کرد!;)
خواهشا دیگه از این جور حرف های تکراری و مغز منهدم کن تو این تاپیک تحویل ندید.آخه بازار گرمی یه بار دو بار نه صد بار!
هر کی مثل شما بخواد این بازی رو بخره می خره و هر کیم مثل من نخواد این بازی رو بخره صد سال سیاه نمی خرتش.

نمیدونم شما پستای قدیمیه منو خوندی مال اوایل زدن این تاپیک بود انقدر از دست خیلیا حرس خودم که نگو بعضی از پستامم انقدر تند بوده پاک کردن این بازی قسمتی از دین من رو روایت میکنه برام فقط بازی نیست خیلی چیزاس.

دوست من خودت رو ناراحت اینجور مسائل نکن بنا به دلایلی کاملا مشخص همه ما محدودیتهایی در نوشتن داریم.
چیزی که دین شماست هویت گمشده ماست و برای همه ایرانیان اهمیت ویژه ای داره ، دوست من باور کن این بازی برای من هم بیشتر از یک بازیه سادست ، من تو این بازی نه گیم پلی میخوام نه گرافیک و بر خلاف اندیشه دوستان که تو چند پست قبلی نثار بنده کردند بنده هم درک میکنم این صنعت تازه شکل گرفته و نیاز به رشد داره و فقط و فقط انتظارم از این بازی دو تا کلام حقیقت در داستان هست که گویای فرهنگ اصیل ایرانی باشه.
بهتر است همینجا این بحث تموم بشه و اگر صحبت واجبی داری عزیز برام پیغام خصوصی کن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or