کی آرت رزیدنت اویل 3 لو رفت (چهره جیل ولنتاین)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به تازگی با استخراج اطلاعات شبکه PSN تصاویر نسخه بازسازی رزیدنت اویل 3 یافت شد.

photo_۲۰۱۹-۱۲-۰۳_۱۶-۵۳-۴۸.jpg

اطلاعات تکمیلی: براساس شایعه های قبلی که حال واقعی به نظر میرسند. کمپانی بزرگ کپ کام همزمان با توسعه ریمیک رزیدنت اویل 2، پروژه بازسازی نسخه سوم را توسط تیم دیگری تکمیل کرده و نسخه بازسازی قسمت سوم سری رزیدنت اویل با حضور جیل ولنتاین نسبت به اثر ارژینال بسیار گسترده تر خواهد بود.
همچنین باید انتظار رونمایی رسمی و کامل بازی تا انتهای سال 2019 را در مراسم The Game Awards و یا Jump Festa داشته باشیم.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این فاز اسپین آف دونستن 3 چیه یهویی اینجا راه افتاده؟ حس میکنم ناخوداگاه داره نسبت به بازی کم لطفی میشه

میکامی هم اصلا نظرش مهم نیست و این بازی یه بازی فوق العاده ای تو زمان خودش بوده (منتظر فن بویای میکامی هستم که بیان بگن این سری برا میکامی فقط به وجود اومد و این چیزا D: )

از نظر زمانی هم همه اویل های کلاسیک شدیدا کوتاه هستن و این کوتاهی رو با تکرار جبران کردن که هی مجبورت میکنن برا دلایل مختلف بازی رو تکرار کنی و فقط تو 3 این موضوع نیست
کلا اویل ها معمولا چه جدید چه قدیمی سریع بری ۶ ساعتی حدودا طول می کشه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
منطق داستانیش اینه دنبال راه خروجی و داری از دست نمسیس فرار میکنی :D
اگه نسخه اصلی با همون مدت زمان ریمیک کنن بعید میدونم 60 دلار بفروشن
البته اگه PR با 3 یکی نباشه آره 60$ نمیدن ولی اگه بخوان ترکیب بزنن بگن بیا 60$ دلار نمیشه که :D بگذریم فرار از دست نمسیس که نشد منطق داستانی (البته میتونن یه باس خوب ازش دربیارن مثل جایی که جیل مسموم شد) تو بخش اول داستان اینه که اون قطار لعنتی رو روشن کنی که دو سوت کارش! :D

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شک نکنید قرار نیست بازی به کوتاهی نسخه اصلی باشه
بدون شک بازی رو گسترش میدن فقط امیدوارم از RE2R طولانی تر کنن انصافا RE2R هیچ جوره آدمو سیر نمیکنه شروع نشده تموم میشه در حالی که دلت میخواد حداقل یه 10 ساعت دیگه بازی ادامه پیدا کنه امیدوارم اینو حداقل یه 15 ساعتی کش بدن و یه سه چهارتا منطقه کاملا جدید و متفاوت بهش اضافه کنن
مقدار دو خیلی خوب بود . بیشتر از اون کسالت بار می شد

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
خداییش من الان دارم بازی میکنم چیز زیادی نداره کش بدن همینم خیلیه 2 رو نتونستن انقدرها کش بدن این یکی چیکار میکنن؟ البته بنظر من 2 خیلیم خوب بود مدتش :D
دلیلش اینه که بازی 20 سال پیش رو داری الان بازی میکنی و برات هم کمه هم کشش نداره و هم یجورایی اسپین آف به نظر میاد (حالا کاری ندارم به اینکه قرار نبود 3 بشه و شد)
از نظر زمانی هم همه اویل های کلاسیک شدیدا کوتاه هستن و این کوتاهی رو با تکرار جبران کردن که هی مجبورت میکنن برا دلایل مختلف بازی رو تکرار کنی و فقط تو 3 این موضوع نیست
اتفاقا RE3 از نظر تکرار و در اصل ارزش تکرار عالی بود
اول اینکه با تموم کردن بازی شما کلید بوتیک میگرفتی که 5 تا لباس داشت با رنک های A و F در هر دو دیفیکالتی باید میرفتی تا آزاد میشدن
دوم اینکه بازی یه Epilogue داشت که باید 8 بار با دیفیکالتی سخت بازی رو تموم میکردی تا هر 8تاش باز شه

124416

و سوم اینکه مود مرسنیریز که در REهای قبلی نبود باز میشد میتونستی بری , اگر زیاد پول جمع میشد 4 تا آیتم داشت آخریش فکر کنم 9999$ بود که توش سلاح های جدید داشت که باز انگیزه میشد که بازی اصلی رو بری . در کل RE3 ارزش تکرار زیادی داشت و مدت زمان تموم کردنش هم برا بازی های اون زمان نرمال بود

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دلیلش اینه که بازی 20 سال پیش رو داری الان بازی میکنی و برات هم کمه هم کشش نداره و هم یجورایی اسپین آف به نظر میاد (حالا کاری ندارم به اینکه قرار نبود 3 بشه و شد)

اول اینکه با تموم کردن بازی شما کلید بوتیک میگرفتی که 5 تا لباس داشت با رنک های A و F در هر دو دیفیکالتی باید میرفتی تا آزاد میشدن
دوم اینکه بازی یه Epilogue داشت که باید 8 بار با دیفیکالتی سخت بازی رو تموم میکردی تا هر 8تاش باز شه

View attachment 124416

و سوم اینکه مود مرسنیریز که در REهای قبلی نبود باز میشد میتونستی بری , اگر زیاد پول جمع میشد 4 تا آیتم داشت آخریش فکر کنم 9999$ بود که توش سلاح های جدید داشت که باز انگیزه میشد که بازی اصلی رو بری . در کل RE3 ارزش تکرار زیادی داشت و مدت زمان تموم کردنش هم برا بازی های اون زمان نرمال بود

خب منم همینو میگم دیگه D: به هزار و یک دلیل مجبور میکنن تکرار کنی البته این چیز بدی نیست مخصوصا اون زمان همه حال میکردن با این حرکت من کلا دارم میگم کوتاه بودنش دلیل به بد بودن یا اسپین آف شدنش نیست چون 3 از 2 هم درست یادم باشه طولانی تره

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

View attachment 124416

والا من کلاسیک پسندم تا اینجا هم خیلی با بازی حال کردم واقعا و الان که دارم میرم بنظرم انقدرا هم کوتاه نیست ولی برا استانداردهای امروز کفایت نمیکنه! من از اولم میگفتم بهتره کد ورونیکا رو ریمیک کنن تا 3 یا نمسیس یا هرچی که اسمش هست چون هم طولانی تره هم داستانش مهم تر!

• Like
Reactions: kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
یکی از دلایل اصلی که رو آوردن به ریمیک نمسیس اینه که اولا داستان ربط داره به نسخه دوم.
و دوم اینکه تو زمان خیلی کوتاهتری میتونستن آمادش کنن.
RE2 حدود 5-4 سالی کار کردن روش(حداقل از زمان معرفی، وگرنه ممکنه خیلی بیشتر بوده باشه) ، اگر میخواستن ورونیکا ریمیک کنن باید میرفتیم برا 2021 به بعد.
دلیل سوم هم اینه که کدورونیکا رو چند نفر بازی کردن که حالا بخوان ریمیکش اونچنان حرکت منطقی باشه؟ (البته اگه ریمیک اون رو معرفی کنن ، منطقش هم پیدا میشه :D).
===========
وجود این ریمیک ها و موفقیت اونها نشون میده که چقدر صنعت گیم از این سبک بازیها فقیر شده ، مخصوصا بازیهای داستان محوری از این دست که پلیر سال ها با خودش میکشونه.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
کد ورونیکا رو تموم کنسول های نسل 6 ریلیز شد واس چی نباید بازیش کنن؟ معلومه که خیلیا بازیش کردن آره اویل3 اهمیت داستانی داره ولی نه به اندازه اون....... 3 به 2 ربط داره؟ کجای 3 به 2 ربط داره؟ 3 فقط روایت میکنه که راکون سیتی چی شد ولی کد ورونیکا چی؟ ادامه مستقیم داستان کلر ردفیلد برا پیدا کردن کریس دلیل بهتر از این؟ این بازی کریس داره ، کلر داره و از همه مهم تر وسکر رو داره شخصیت منفیی که تو آشغالی به اسم RE5 به احمقانه ترین شکل نابودش کردن! خودتون بگید اهمیت کدوم بیشتر اصلا 3 نسخه شماره دار!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
کد ورونیکا رو تموم کنسول های نسل 6 ریلیز شد واس چی نباید بازیش کنن؟ معلومه که خیلیا بازیش کردن آره اویل3 اهمیت داستانی داره ولی نه به اندازه اون....... 3 به 2 ربط داره؟ کجای 3 به 2 ربط داره؟ 3 فقط روایت میکنه که راکون سیتی چی شد ولی کد ورونیکا چی؟ ادامه مستقیم داستان کلر ردفیلد برا پیدا کردن کریس دلیل بهتر از این؟ این بازی کریس داره ، کلر داره و از همه مهم تر وسکر رو داره شخصیت منفیی که تو آشغالی به اسم RE5 به احمقانه ترین شکل نابودش کردن! خودتون بگید اهمیت کدوم بیشتر اصلا 3 نسخه شماره دار!

این دیگه فکر کردن و خفن بازی نداره m.d.makan
آخر متنت متوجه نشدم چی گفتی.

اما در مورد ریلیز روی کنسول های دیگه آره درست میگی، اشتباه از من بود، من فقط ریلیز دریم کست تو ذهنم بود.
اما در مورد بقیه موارد میشه به اون دلایلی که گفتم اتکا کرد، کدورونیکا بمراتب کمتر از نمسیس فروخت.
زمان ساخت ریمیک تو این بازه کم نمیگنجید، هم بودجه وتیم بزرگتری میخواست.
مورد بعدی هم اینه که دارن به ترتیب میرن جلو، بهمین سادگی.
اگه فروش نمسیس هم خوب باشه،از الان میشه مطمئن بود نسخه بعدی ورونیکاست.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آخر متنت متوجه نشدم چی گفتی.

اما در مورد ریلیز روی کنسول های دیگه آره درست میگی، اشتباه از من بود، من فقط ریلیز دریم کست تو ذهنم بود.
اما در مورد بقیه موارد میشه به اون دلایلی که گفتم اتکا کرد، کدورونیکا بمراتب کمتر از نمسیس فروخت.
زمان ساخت ریمیک تو این بازه کم نمیگنجید، هم بودجه وتیم بزرگتری میخواست.
مورد بعدی هم اینه که دارن به ترتیب میرن جلو، بهمین سادگی.
اگه فروش نمسیس هم خوب باشه،از الان میشه مطمئن بود نسخه بعدی ورونیکاست.
در مورد آخرش ببخشید جوگیر شدم پاک میشه :D کاملا منطقی حرفتون سر فروش و هزینه فقط امیدوارم این کوتاهی باعث نشه بازی ضربه بخوره تو نمرات آخه حتی زمان عرضشم خیلی ها نظرات منفی دادن به هرحال همین الان بازی رو تموم کردم و فوق العادس حتی حاضرم یکبار دیگه هم تمومش کنم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
در مورد آخرش ببخشید جوگیر شدم پاک میشه :D کاملا منطقی حرفتون سر فروش و هزینه فقط امیدوارم این کوتاهی باعث نشه بازی ضربه بخوره تو نمرات آخه حتی زمان عرضشم خیلی ها نظرات منفی دادن به هرحال همین الان بازی رو تموم کردم و فوق العادس حتی حاضرم یکبار دیگه هم تمومش کنم
ژوبین اونجور میگی کوتاه هم نبودا

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
ژوبین اونجور میگی کوتاه هم نبودا
بازی یسره نرفتم ولی نه نبود واقعا ولی خب به اندازه اویل 2 هم نبود کلش اندازه یه کمپین اویل 2 ولی خیلی خوب بود پول که نداریم ریمیک بخریم صبر میکنم کرک شد اگه گرافیک چندان شاخی نداشت با فریم بین 20 تا 30 رو pc ریمیکم میزنیم دشواری نداره راضی بودم از بازی :D

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
خیلی دیگه دارین به رزیدنت ایول کد ورونیکا میتازین!رزیدنت ایول کد ورونیکا یکی از بهترین بازی های تاریخ ، سبک ترس و سری رزیدنت اویل هست.استوری تلینگش یکی از بهترین های صنعت هست.بدون هیچ شک و تردیدی از نظر داستان هم از 3 بهتر و مهم تر هست. لحظات ترسناک و داستانیش تو کل بازی های ترسناک تکه!

فقط بدونین علاقه ی شدید من به وسکر از همون درگیری تو کاخ با الکسیا اشفورد شکل گرفت:p

این هم نمرات بازی روی کنسول اصلی.نمره دوست ها چک کنن.

Resident Evil Code: Veronica Critic Reviews for Dreamcast - GameFAQs

متاسفانه سایت گیم رنکینگز هم بسته شد!میانگین اصلی انجا بود!ولی یادم هست که 93 و خورده ای بود کد ورونیکا.خب خوشبختانه تو ویکی پدیاش هست<:-P

Capture.PNG

این هم رزیدنت 3.رزیدنت 3 هم 88 هست نمراتش روی نسخه اصلی که پلی استیشن بود.ان هایی که تو متا ثبت شده برای نسخه های غیر اصلی هست و مهم نیست

Resident Evil 3: Nemesis Critic Reviews for PlayStation - GameFAQs

Capture2.PNG

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر