کی آرت رزیدنت اویل 3 لو رفت (چهره جیل ولنتاین)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به تازگی با استخراج اطلاعات شبکه PSN تصاویر نسخه بازسازی رزیدنت اویل 3 یافت شد.

photo_۲۰۱۹-۱۲-۰۳_۱۶-۵۳-۴۸.jpg

اطلاعات تکمیلی: براساس شایعه های قبلی که حال واقعی به نظر میرسند. کمپانی بزرگ کپ کام همزمان با توسعه ریمیک رزیدنت اویل 2، پروژه بازسازی نسخه سوم را توسط تیم دیگری تکمیل کرده و نسخه بازسازی قسمت سوم سری رزیدنت اویل با حضور جیل ولنتاین نسبت به اثر ارژینال بسیار گسترده تر خواهد بود.
همچنین باید انتظار رونمایی رسمی و کامل بازی تا انتهای سال 2019 را در مراسم The Game Awards و یا Jump Festa داشته باشیم.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کپکام فوق العاست.
تریلر RE3 خیلی خوب بود، چقدر هم زود میاد.
watch?v=xNjGFUaorYc
این که آخر تریلر نوشته PS4 یعنی بازی انحصاری میاد.؟؟ یا نه فقط حالته تبلیغات داره.؟؟؟ به نظر من جنبه تبلیغاتی هست.فکر کنم البته

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
تبلیغات :D
خدا از دهنت بشنوه جوان :D
خدایش یه آدم چطور میتونه بیست سال و اندی پیش یه اثری خلق کنه که اینهمه عاشق و منتظر داشته باشه.!! من چطور میتونم تشکر کنم یا حرفی بزنم که حقه مطلب ادا بشه...!!!! بعد از اینهمه سال چه برای من که یه عمر خاطره دارم با این بازی و چه برای نسل‌های جدید یه شاهکار هست...!!! فقط میتونم بگم میکامی دمت گرم پرچمت بالاست نه اینجا تویه کره ی مریخ...!!!!!

• Like
Reactions: kamyy

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این تاپیک ها کاش یکی بشه الان سه جا درباره این بازی حرف میزنن یک تاپیک اصلی این بازی دو اینجا سه تاپیک اینسایدر سونی

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این فاز اسپین آف دونستن 3 چیه یهویی اینجا راه افتاده؟ حس میکنم ناخوداگاه داره نسبت به بازی کم لطفی میشه

میکامی هم اصلا نظرش مهم نیست و این بازی یه بازی فوق العاده ای تو زمان خودش بوده (منتظر فن بویای میکامی هستم که بیان بگن این سری برا میکامی فقط به وجود اومد و این چیزا D: )

از نظر زمانی هم همه اویل های کلاسیک شدیدا کوتاه هستن و این کوتاهی رو با تکرار جبران کردن که هی مجبورت میکنن برا دلایل مختلف بازی رو تکرار کنی و فقط تو 3 این موضوع نیست
فاز کدومه اسپین آف بوده دیگه داستان کامل بخونی متوجه میشی

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
(نظرشخصی) کاراکتر جیل رو حقیقتا نپسندیدم (نه چهره ،نه اندام و نه لباس) ، برای من بیشتر ک(لارا) بود تا جیل ولنتاین :D امیدوارم با ماد بشه بهترش کرد ...

Sent from my K00R using Tapatalk

• Sad

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شماره سه از نظر محیطی چگونه هست ؟؟ مثل شماره ها و رسم همیشه مکان به مکانه یعنی یک منطقه محدود جستجو می کنی و چند تا پازل حل می کنی و بعد وارد مکان جدید دیگری می شوی یا چون در یک شهر در حال سقوط روایت می شود منطقه بزرگی در اختیار داری و باید به نقاط مختلف بری و گاهی به یک نقطه چندین بار برگردی ؟؟؟ ( مثلا شماره دو : ایستگاه پلیس و فاضلاب بود که البته بهم ربط داشتند و یک آزمایشگاه بود که دیگه نمی شد برگردی به اون نقاط قبل)

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
شماره سه از نظر محیطی چگونه هست ؟؟ مثل شماره ها و رسم همیشه مکان به مکانه یعنی یک منطقه محدود جستجو می کنی و چند تا پازل حل می کنی و بعد وارد مکان جدید دیگری می شوی یا چون در یک شهر در حال سقوط روایت می شود منطقه بزرگی در اختیار داری و باید به نقاط مختلف بری و گاهی به یک نقطه چندین بار برگردی ؟؟؟ ( مثلا شماره دو : ایستگاه پلیس و فاضلاب بود که البته بهم ربط داشتند و یک آزمایشگاه بود که دیگه نمی شد برگردی به اون نقاط قبل)
محیطاش شامل کوچه و خیابونای راکون سیتی-اداره پلیس (البته به صورت محدود و نه اندازه شماره 2)-موزه ساعت-پارک شهر و در اخر بیمارستان میشه تنوع محیطیش از 2 خیلی بیشتره ولی زیاد مثل اداره پلیس شماره 2 توشون نمیتونی مانور بدی.

• Love

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
محیطاش شامل کوچه و خیابونای راکون سیتی-اداره پلیس (البته به صورت محدود و نه اندازه شماره 2)-موزه ساعت-پارک شهر و در اخر بیمارستان میشه تنوع محیطیش از 2 خیلی بیشتره ولی زیاد مثل اداره پلیس شماره 2 توشون نمیتونی مانور بدی.
تنوع پس بیشتره ولی محدود تر و کوتاه تر . اینجوری خوبه

• Like
Reactions: Aperture

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر