کیفیت سرویس های اینترنت از شرکت های مختلف!

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
کلا مخابرات الان برگشته به دوران طلایی چند سال پیش خودش که واقعا افتضاح بود.کدوم شرکت در حال حاضر به 4.2.2.4 پینگ زیر 140 بدون تایم اوت میده ؟؟؟ خواهشا کمک کنید که واقعا روانی شدم.

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
به نظر من اصلا از مخابرات سرویس نگیرید اصلا هم ربطی به منطقه نداره من هرکسی رو که گرفته دیدم ناراضیه..
من خودم الان حدود 3سال هست که شاتل دارم و خدارو شکر تا الان عالی بود 128 و حجمی
3579543411.png

برای سرعت سرویس 128 خوبه البته نمیدونم چه طوریه فقط اسمش 128ـه ولی سرعت شبا تا 100 و روزا هم تا 200 و 400هم میرسه ../
البته الان شاید شبه یه کمی افت کرده:d

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اقایون شاتل چطوریاس برا دانلود ؟زنگ زدم میگه اصفهان تا 2 مگ بیشتر نمیدن البته هر چی خط بکشه بازه پینگش هم گفت اگه بازی میکنه با پشتیبانی که تماس بگیری میارن پایین

dste2

کاربر سایت
Mar 7, 2012
27
شاتل گندترین سرویس اینترنت رو میده . اگه بفهمه زیاد دانلود میکنی مث اینه که مجرم گرفته سرعت اینترنت رو شدید میاره پایین . من خودم الان شاتل دارم اصلا راضی نیستم .

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
با سلام خدمت شما دوستان گرامی
ببخشید کسی اینجا بچه اهواز نیست که صبانت داشته باشه میخواستم نظرشو در مورد صبانت بپرسم که راضی یا نه ؟
1.سرعت دانلود 128 نا محدود چند میده؟
2.پینگ صبانت در سرورها و آیپی های ایرانی چنده؟
3.قطعی یا خرابی صبانت زیاده یا کم؟
4.به درد گیم آنلاین میخوره یا نه؟
5.آیا صبانت مانند شاتل سرویس گیم برای کاربر فعال میکنه؟
6.و سوال مهمتر لطف کن یه گراف و تایم از این آیپی برام بزار ممنون

ping 217.218.155.155 -t

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
سلام یه خواهش
من تا الان وایمکس ایران سل داشتم تا ظهر بد نبود اما از عصر واقعا نمی تونم آنلاین بازی کنم
امروز در خواست یه خط جدا دادم دلیلش هم این بود که سیم کشی داخلی خونه افتضاح بود و با یه زنگ adsl قطع می شد واسه همین یه مدت وای مکس گرفتم
الان که یه خط جدید و رو کار گرفتم واسه بازی چه شرکت و چه سرویسی رو پیشنهاد می کنین
منزل من تهران سمت غرب هست (اتوبان ستاری پشت مجتمع تجار ی کوروش)
لطفا جواب بدین شاتل ؟؟؟صبا نت ؟؟؟ مخابرات؟؟؟

هدف بازی آنلاین

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
به نظر من اصلا از مخابرات سرویس نگیرید اصلا هم ربطی به منطقه نداره من هرکسی رو که گرفته دیدم ناراضیه..
من خودم الان حدود 3سال هست که شاتل دارم و خدارو شکر تا الان عالی بود 128 و حجمی
3579543411.png

برای سرعت سرویس 128 خوبه البته نمیدونم چه طوریه فقط اسمش 128ـه ولی سرعت شبا تا 100 و روزا هم تا 200 و 400هم میرسه ../
البته الان شاید شبه یه کمی افت کرده:d
اتفاقا بشدت ربط به منطقه داره! یک جا شاتل آشغال ترین آی اس پی ـه یک جا مخابرات!
تو مشهد مخابرات عالیه! خیلی عالی! پینگش بعضی مواقع خراب میشه مثل الان ولی از نظر سرعت و قیمت عالیه!

تو مشهد من ندیدم کسی که این طرحای جدیدشو گرفته باشه و ناراحت باشه!
با 17.5 ماهی 5 گیگ با مودم رایگان یا دو گیگ اضافه تر دو مگ میده شبی هم 5 گیگ دی ال میکنم رایگان واقعا عالیه! قبلا شاتل 128 داشتم سه برابر اینم پول میدادم اصلا هم راضی نبودم!
3717405544.png

ویرایش:

فقط بدی مخابرات اینجا نوسان پینگشه! اون موقع که پست دادم پینگ با سرورای زیر 210 اینا بود الان اینقدره:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر