کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
میتونن از یه کنسول دیگه که لنزش سالمه برای فلش خور کردن کمک بگیرین(مراحل رو بر روی دستگاه با لنز سالم انجام بدین و بر روی کنسول خودتون استفاده کنین)
شما مموری آماده استفاده رو جای سراغ نداری بفروشن؟ برام خصوصی کنید اگر سراغ داشتید

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
استاد میتونی سایت انبار بازی نگاه کنی
اون سایت یه نسخه قدیمی از برنامه free mc boot رو روی مموری کارت های درجه 4 (فیک بی کیفیت) ریخته و میفروشه که با دستگاه های سری جدید 9000x (برق مستقیم) و حتی بعضی از دستگاه های سری 7000x (آداپتوری) سازگار نیست. اتفاقا یکی از مشتریای من ازشون خرید کرده بود و بعد از به مشکل خوردن با من در میون گذاشت.

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
شما مموری آماده استفاده رو جای سراغ نداری بفروشن؟ برام خصوصی کنید اگر سراغ داشتید
اون سایت یه نسخه قدیمی از برنامه free mc boot رو روی مموری کارت های درجه 4 (فیک بی کیفیت) ریخته و میفروشه که با دستگاه های سری جدید 9000x (برق مستقیم) و حتی بعضی از دستگاه های سری 7000x (آداپتوری) سازگار نیست. اتفاقا یکی از مشتریای من ازشون خرید کرده بود و بعد از به مشکل خوردن با من در میون گذاشت.
عجب از کیفیت محصولاتش خبر نداشتم تشکر بابت اطلاع رسانی

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
186870
دوستان من یه ps2 مدل 30004 دارم و نتورک اداپتور که هارد ۱۶۰گیگ داره
مموری کارت که محتویات داخلش عکس بالاست رو از توپخونه خریدم که بشه بازیها رو از هارد داخل نتورک اداپتور اجرا کرد
متاسفانه وقتی دستگاه رو روشن میکنم،اتفاقی نمیافته و دستگاه نمیتونه هارد رو بخونه
لنز دستگاه هم خرابه
ممنونم میشم کمک کنید

• Like
Reactions: Sega_genesis

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
View attachment 186870
دوستان من یه ps2 مدل 30004 دارم و نتورک اداپتور که هارد ۱۶۰گیگ داره
مموری کارت که محتویات داخلش عکس بالاست رو از توپخونه خریدم که بشه بازیها رو از هارد داخل نتورک اداپتور اجرا کرد
متاسفانه وقتی دستگاه رو روشن میکنم،اتفاقی نمیافته و دستگاه نمیتونه هارد رو بخونه
لنز دستگاه هم خرابه
ممنونم میشم کمک کنید

واقعیت کار اینه که این مغازه دارها یه نسخه خیلی خیلی قدیمی از برنامه Free mc boot رو از یه وبلاگ به اسم عقرب که کمه کم مربوط به 8 یا شاید 10 سال پیش هست دانلود کردن.(اون وبلاگ سالهاست که حذف شده) توی آموزشی که تو همون وبلاگ نوشته شده بود موقع نصب برنامه گزینه normal رو نویسنده وبلاگ پیشنهاد میده که با این کار برنامه فقط روی دستگاه های اسلیم کار میکنه.(احتمالا نویسنده وبلاگ هم بی اطلاع بوده) ولی باید گزینه multi رو موقع نصب انتخاب کنه که روی دستگاه های فت هم جواب بده(موقع فلش خور کردن یه دستگاه فت بعد از کلی کلنجار رفتن به این نکته پی بردم)

• Like
Reactions: Amir rad

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
واقعیت کار اینه که این مغازه دارها یه نسخه خیلی خیلی قدیمی از برنامه Free mc boot رو از یه وبلاگ به اسم عقرب که کمه کم مربوط به 8 یا شاید 10 سال پیش هست دانلود کردن.(اون وبلاگ سالهاست که حذف شده) توی آموزشی که تو همون وبلاگ نوشته شده بود موقع نصب برنامه گزینه normal رو نویسنده وبلاگ پیشنهاد میده که با این کار برنامه فقط روی دستگاه های اسلیم کار میکنه.(احتمالا نویسنده وبلاگ هم بی اطلاع بوده) ولی باید گزینه multi رو موقع نصب انتخاب کنه که روی دستگاه های فت هم جواب بده(موقع فلش خور کردن یه دستگاه فت بعد از کلی کلنجار رفتن به این نکته پی بردم)
خب الان باید چکار کرد؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
خب الان باید چکار کرد؟

یه راه بیشتر نداری باید برنامه Free MC Boot رو به روشی که در بالا گفتم یعنی Multi Install بر روی مموری کارت نصب بشه. آخرین نسخه آپدیت شده رایگان در وبلاگ من به آدرس فلش خور كردن پلي استيشن 2 موجوده. چنانچه احتیاج به نسخه جدیدتر و بهتر دارید میتونید از فروشگاهی که در وبلاگ بهش اشاره شده تهیه کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر