کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

Amir_498

عضو جدید
Sep 26, 2021
1
آره داداش اون روشم هست اما الان برنامه ها بوت که جدیدن منتشر شدن به صورت فایل iso هستن که تو مرحله 1 قرار دادم رایت میکنید روی دیسک

البته بدون دیسک بوت کردن هم خوبه ولی اون روش ها قدیمی روی کنسول ها سری 90000 جواب نمیدادن ( الان اکثر ps2 ها دست گیمر ها سری 90004 و 90006 هستن )

ps2 خود من scph-90006 cb هست که قبلا با روش ها قدیمی کپی خور فلشی نمیشد

آره داداش اون روشم هست اما الان برنامه ها بوت که جدیدن منتشر شدن به صورت فایل iso هستن که تو مرحله 1 قرار دادم رایت میکنید روی دیسک

البته بدون دیسک بوت کردن هم خوبه ولی اون روش ها قدیمی روی کنسول ها سری 90000 جواب نمیدادن ( الان اکثر ps2 ها دست گیمر ها سری 90004 و 90006 هستن )

ps2 خود من scph-90006 cb هست که قبلا با روش ها قدیمی کپی خور فلشی نمیشد
سلام پلی ۲ من قدیمی و فت هست میشه اون آموزش رو بدین

alone_gamer

کاربر سایت
Jun 4, 2017
18
اون سایت یه نسخه قدیمی از برنامه free mc boot رو روی مموری کارت های درجه 4 (فیک بی کیفیت) ریخته و میفروشه که با دستگاه های سری جدید 9000x (برق مستقیم) و حتی بعضی از دستگاه های سری 7000x (آداپتوری) سازگار نیست. اتفاقا یکی از مشتریای من ازشون خرید کرده بود و بعد از به مشکل خوردن با من در میون گذاشت.

عجب از کیفیت محصولاتش خبر نداشتم تشکر بابت اطلاع رسانی
@vendor
@30 big boss
اتفاقا من گیمنت دارم و همه لوازم پلی 4 و پلی 2 ای سی مودبو و جیتگ هرچی بگید رو از سایت انبار بازی میخرم بسیار عالی و حساب شده هست اجناسشون پیشنهادشون میکنم سایتشون مدیریتش اقای امینی هستن همیشه پیگیرن و زود میفرستن

درمورد مموری هم طی بررسی و خرید های زیادی که داشتم از جاهای مختلف، چیزی بنام درجه 1 و 2 نیست مموری ها دو مدل یکی گرونتر که از بوتیبل همون ام سی بات پشتیبانی میکنن چون ای سی روشونه یکی دیگه هم ارزون تره توی بازار که هرکاری کنی پشتیبانی نمیکنه ایل بوت بریزی کنسول رو بوت نمیکنه، که درجه 2 شناخته میشن و ارزونترن مموری هاش.. این تجربیات چند ساله من هست که تعمیرات تخصصی انجام میدم و تعجب کردم دوستمون از همچین سایتی بد گفتند

درمورد کپی هم بزودی یک تاپیک جامع مینویسم از تجربیات بنده استفاده کنید چون همه راه هارو یه زمانی امتحان کردم نتیجه گرفتم.
لینک هم ویرایش میکنم اینجا میزارم بعد نوشتنم که راحت پیدا کنید

توی سایتشون بنده خداها نوشتن این فایل روی 70000 یعنی سری اداپتوری جواب میده و بوتیبلشم برای اداپتوری اوکی همه بازیهارو میاره

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
@vendor
@30 big boss
اتفاقا من گیمنت دارم و همه لوازم پلی 4 و پلی 2 ای سی مودبو و جیتگ هرچی بگید رو از سایت انبار بازی میخرم بسیار عالی و حساب شده هست اجناسشون پیشنهادشون میکنم سایتشون مدیریتش اقای امینی هستن همیشه پیگیرن و زود میفرستن

درمورد مموری هم طی بررسی و خرید های زیادی که داشتم از جاهای مختلف، چیزی بنام درجه 1 و 2 نیست مموری ها دو مدل یکی گرونتر که از بوتیبل همون ام سی بات پشتیبانی میکنن چون ای سی روشونه یکی دیگه هم ارزون تره توی بازار که هرکاری کنی پشتیبانی نمیکنه ایل بوت بریزی کنسول رو بوت نمیکنه، که درجه 2 شناخته میشن و ارزونترن مموری هاش.. این تجربیات چند ساله من هست که تعمیرات تخصصی انجام میدم و تعجب کردم دوستمون از همچین سایتی بد گفتند

درمورد کپی هم بزودی یک تاپیک جامع مینویسم از تجربیات بنده استفاده کنید چون همه راه هارو یه زمانی امتحان کردم نتیجه گرفتم.
لینک هم ویرایش میکنم اینجا میزارم بعد نوشتنم که راحت پیدا کنید

توی سایتشون بنده خداها نوشتن این فایل روی 70000 یعنی سری اداپتوری جواب میده و بوتیبلشم برای اداپتوری اوکی همه بازیهارو میاره
شما احتمالا مموری کارت های قدیمی رو ندیدی.
1- مموری کارت اصل ژاپن
2- مموری کارت چینی درجه 1 (2 آیسی)
3- مموری کارت چینی با یک آیسی و یک آی سی قیری
4- مموری کارت بدون آیسی که فقط آیسی قیری داره

حالا ظاهرشون رو نمیگم که چقدر با هم فرق دارن.

بنده از سایتشون بد نگفتم. اتفاقا هنوز هم ازشون خرید دارم. من فقط نظر خودم رو در مورد مموری کارت گفتم. در ضمن فعلا در بازار فعلی فقط شماره های 3 و 4 موجوده که برنامه رو هر دو مدل اجرا میشه.

alone_gamer

کاربر سایت
Jun 4, 2017
18
مموری های بوت جدا هستن و گرونترن حتی توی یوتیوب هم دقت کنید بیشتر ویدیو ها به این نکته اشاره میکنند ابتدا مموری بوت شونده خریداری کنید
مموری های ای سی دار و ای سی قیری تنها تفاوتشون توی تعمیر نشدن و تعمیر شدن هست که اونهم منطقی نیست چون اگر ای سی مموری شما بلفرض بسوزه، اصلا ای سیش پیدا نمیشه برای تعمیر! در هر صورت باید بندازید دور! مثل دسته فور نیست ای سی شارژ تویض کنی مثل اولش بشه! از این جهت عرض کردم سخت نگیرید و فقط روی بوت شدن مموری سخت بگیرید!! با توجه به بازار فعلی

دسته بازی و مموری های اصلی ژاپنی که کلا استوکن من توی اکبندها عرض کردم

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
مموری های بوت جدا هستن و گرونترن حتی توی یوتیوب هم دقت کنید بیشتر ویدیو ها به این نکته اشاره میکنند ابتدا مموری بوت شونده خریداری کنید
مموری های ای سی دار و ای سی قیری تنها تفاوتشون توی تعمیر نشدن و تعمیر شدن هست که اونهم منطقی نیست چون اگر ای سی مموری شما بلفرض بسوزه، اصلا ای سیش پیدا نمیشه برای تعمیر! در هر صورت باید بندازید دور! مثل دسته فور نیست ای سی شارژ تویض کنی مثل اولش بشه! از این جهت عرض کردم سخت نگیرید و فقط روی بوت شدن مموری سخت بگیرید!! با توجه به بازار فعلی

دسته بازی و مموری های اصلی ژاپنی که کلا استوکن من توی اکبندها عرض کردم
به نظر من مموری بوت که شما میگین داستانش یه چیز دیگه هست. مموری استاندارد پلی استیشن 2 با ظرفیت 8 مگابایت عرضه شده. شرکت سونی هیچ وقت مموری با ظرفیت بیشتر ناخته. مموری با ظریفیت های بیشتر همشون غیر استاندارد هستن و توسط شرکت های متفرقه ساخته شدن. پس احتمال اینکه برنامه روشن اجرا نشه زیاده.

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
درود بچه ها یه سوال داشتم من دوتا ps2دارم فت۳۹۰۰۰۴ هارد خور و اسلیم۹۰۰۰۰۴ فلش خور .سوال اول اینکه چطوری داخل هارد ps2فت بازی بریزم و پر کنم هاردو .سوال دوم هم اینکه چطوری تعداد زیاد مثلا فلاش پرکنم که همه بازی ها هم پلی بشه هم عکس بازیها هم روش باشه سپاس روش کامل میشه توضیح بدین سپاس

• Like
Reactions: mqg1387

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
درود میشه بگین چطوری ps2 fat مدل scph390004چطوری میشه از طریق هارد بازی ریخت و بازی کرد من کپچر و هارد توی جعبه کنسولم بوده الان فهمیدم میشه بازیهارو تو هارد ریخت و بازی کرد کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
چطوری میشه ps2 را بدون رایت دی وی دی کپی خور کرد(فلش خور) وانتقال داد به مموری ممنون میشم راهنمایی کند..(لنز دستگاه خرابه ولود نمیکنه)
سوال من هم هست. منم یک PS2 فت دارم که درایو دیسکش خراب هست. اگر مموری آمده برای اجرا از روی فلش بخرم جوابگو هست دوستان؟ این مموری رو از کجا میشه تهیه کرد؟

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام
چطوری میشه ps2 را بدون رایت دی وی دی کپی خور کرد(فلش خور) وانتقال داد به مموری ممنون میشم راهنمایی کند..(لنز دستگاه خرابه ولود نمیکنه)
سوال من هم هست. منم یک PS2 فت دارم که درایو دیسکش خراب هست. اگر مموری آمده برای اجرا از روی فلش بخرم جوابگو هست دوستان؟ این مموری رو از کجا میشه تهیه کرد؟
برای فلش خور کردن یا باید لنز دستگاه سالم باشه یا از یه دستگاه با لنز سالم کمک گرفت
برای خرید مموری کارت آماده به سایت زیر برین

فروشگاه Resident Evil-فروشگاه psnshop-فروشگاه رزیدنت ایول-فروشگاه رزیدنت اویل

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
برای فلش خور کردن یا باید لنز دستگاه سالم باشه یا از یه دستگاه با لنز سالم کمک گرفت
برای خرید مموری کارت آماده به سایت زیر برین

فروشگاه Resident Evil-فروشگاه psnshop-فروشگاه رزیدنت ایول-فروشگاه رزیدنت اویل
سوالم اینه که اگر این مموری ها رو بخرم، کنسول که درایو نداره میتونه کپی خور بشه و بازی رو از رو فلش اجرا کنه؟ (کنسول فت هست و مودچیپ داره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر