کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

hosein001195

عضو جدید
Apr 9, 2020
1
سلام .دستگاه من پلی 2 اسلیم هست با free MCBOOT فلش خورش کردم بدون مشکل تا اینکه اشتباها 4 فایله برنامه فلش خور را از رو مموری پلی 2 پاک کردم . حالا سی دی بوته free MCBOOTرا میزارم اجرا نمیشه که برنامه فلش خور را دوباره نصب کنم .لطفا کسی میدونه کمک کنه .فک کنم مموری فرمت بشه شاید درست بشه ولی نمیدونم چجوری فرمت کنم

Mostafa kh

عضو جدید
Apr 20, 2020
2
سلام برای من مدل 90004 هستش سی دی بوت رایت شده ولی توی دستگاه وارد قسمت گزینه ها و سربرگها نمیشه و روی نوشته ی پلی استیشن میمونه و هیچ تغییر نمیکنه به نظرتون چیکار کنم باید؟؟

• Like
Reactions: nimaazmayesh

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام برای من مدل 90004 هستش سی دی بوت رایت شده ولی توی دستگاه وارد قسمت گزینه ها و سربرگها نمیشه و روی نوشته ی پلی استیشن میمونه و هیچ تغییر نمیکنه به نظرتون چیکار کنم باید؟؟

منتظر 10 اردیبهشت باشید. تا کنسول پلی 2 خود رو بدون نیاز به دیسک بوت فلش خور کنید.

• Like

GAME OVER2

عضو جدید
Jan 29, 2013
22
منتظر 10 اردیبهشت باشید. تا کنسول پلی 2 خود رو بدون نیاز به دیسک بوت فلش خور کنید.
روشی برای فلش خور کردن ps2 9004 و اجرای بدون سی بوت پیدا شد یا نه 10 اردیبهشتم هم گذشت . من تقریبا 9 ماه پیش دیده بودم که پلی استیشن یکی از دوستان مدل 9004بدون سی دی بوت اجرا میشد < کسی از این روش خبر داره ؟؟؟

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
روشی برای فلش خور کردن ps2 9004 و اجرای بدون سی بوت پیدا شد یا نه 10 اردیبهشتم هم گذشت . من تقریبا 9 ماه پیش دیده بودم که پلی استیشن یکی از دوستان مدل 9004بدون سی دی بوت اجرا میشد < کسی از این روش خبر داره ؟؟؟
شما یه سر به وبلاگ بنده بزن
اجرای بازیهای پلی استیشن 2 از هارد

• Like

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام دوستان
من دو تا ps2 دارم که مدل های
90004(0D)
90004(8C)
این جوری که تو نت سرچ کردم متوجه شدم که این مدل ها کپی خور نمیشن
ایا کسی از دوستان این مدل ها را کپی خور کرده
ممنون

بله من فلش خور کردم.

• Like

sina95

عضو جدید
Aug 9, 2020
2
سلام دوستان
من از ps2 استفاده میکنم.فقط بازی gran turismo4 خیلی خیلی کند اجرا میشه.از سایت های مختلف هم فایل رو دانلود کردم اما فایده نداشت
لطفا راهنماییم کنین ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر