کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
چکار کنیم بیشتر از یه بازی اجرا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟اینجوری که خیلی داغونه
فایل ul رو با برنامه usb util که بازی رو ریختی باز کن از اونجا بازی بریز اگه دیدی اسمش امد یعنی میتونی اون رو باز کنی.البته اگه فایل سالم باشه که به احتمال 80 درصد سالم هست.

• Like
Reactions: nimaazmayesh

erfan7880

کاربر سایت
Jan 30, 2019
1
با سلام و خسته نباشید اموزشتون عالی بود من نسخه 70004 رو کپی خور کردم ولی ی مشکری دارم gta san andres و gta 7 رو که میریزم داخل فلش اجرا میشن ولی تو مرحله اول جبتشون گیر میکنن یعنی تا میرم برم مرحله اول بعد پخش شدن فیلمش صفحه سیاه میمونه و دیگه هیچی نمیاره ممنون میشم راهنماییم کنین

zaer

کاربر سایت
Feb 4, 2019
2
سلام دوستان و وقت به خیر
تو تموم اینترنت که گشتم این تاپیک کاملترین تاپیک بوده که دیدم
ولی تو این تاپیک گشتم جواب سوالامو پیدا نکردم
اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
البته چون آی کیوم پایینه ممنون میشم اگه کسی تونست ساده راهنماییم کنه:D

اول یه سری اطلاعات عرض کنم
یک دستگاه PS2 75004 دارم که کپی خور شده هستش ولی لنزش خرابه و البته یک هارد اکسترنال با کلی بازی مخصوص کنسولهای PS1 & Ps2 & Sega & Nintendi روش هست و وقتی روشن میشه لوگوی Free Mcbook رو نشون میده

حالا چند تا سوال
اول اینکه چرا هارد اکسترنال 500 گیگ رو به سیستم کامپیوتر وصل میکنم هیچ نوع اطلاعاتی نشون نمیده و حجم رو هم حتی میزنه خالی هستش
****دوم اینکه چطور میتونم بازی های Ps1 و Ps2 و هر کنسول دیگه ای رو دانلود کنم و البته بعد دانلود از کامپیوتر به هارد منتقل کنم تا بتونم با کنسول بازی کنم****
سوم اینکه متوجه شدم که مموری حافظه PS2 خیلی مهمه چون هارد اطلاعات لازم رو از اون میخونه ... چطور میتونم از این مموری یک بک آپ بگیرم
چهارم اینکه چطور میتونم سیو بازیها رو از کامپیوتر به کنسول یا هارد منتقل کنم

میدونم جواب سوالها خیلی زیاده و از حوصله ی دوستان خارج
ولی اگه کسی تونست کمک و راهنمایی بکنه ممنون میشم

دو تا عکس هم از صفحه اصلی وقتی روشن میشه پیوست کردم

Attachments

• image_2019_2_4-11_52_59_782_wev.jpg
    image_2019_2_4-11_52_59_782_wev.jpg
    159.2 KB · مشاهده: 11
  • image_2019_2_4-11_53_0_95_VH5.jpg
    image_2019_2_4-11_53_0_95_VH5.jpg
    136 KB · مشاهده: 12

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
با سلام و خسته نباشید اموزشتون عالی بود من نسخه 70004 رو کپی خور کردم ولی ی مشکری دارم gta san andres و gta 7 رو که میریزم داخل فلش اجرا میشن ولی تو مرحله اول جبتشون گیر میکنن یعنی تا میرم برم مرحله اول بعد پخش شدن فیلمش صفحه سیاه میمونه و دیگه هیچی نمیاره ممنون میشم راهنماییم کنین
سلام بخاطر اینه که سنگین هستن . خودم توی ps2 10000 این مشکل رو داشتم ولی بازی تا یه جایی میاد.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام دوستان و وقت به خیر
تو تموم اینترنت که گشتم این تاپیک کاملترین تاپیک بوده که دیدم
ولی تو این تاپیک گشتم جواب سوالامو پیدا نکردم
اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
البته چون آی کیوم پایینه ممنون میشم اگه کسی تونست ساده راهنماییم کنه:D

اول یه سری اطلاعات عرض کنم
یک دستگاه PS2 75004 دارم که کپی خور شده هستش ولی لنزش خرابه و البته یک هارد اکسترنال با کلی بازی مخصوص کنسولهای PS1 & Ps2 & Sega & Nintendi روش هست و وقتی روشن میشه لوگوی Free Mcbook رو نشون میده

حالا چند تا سوال
اول اینکه چرا هارد اکسترنال 500 گیگ رو به سیستم کامپیوتر وصل میکنم هیچ نوع اطلاعاتی نشون نمیده و حجم رو هم حتی میزنه خالی هستش
****دوم اینکه چطور میتونم بازی های Ps1 و Ps2 و هر کنسول دیگه ای رو دانلود کنم و البته بعد دانلود از کامپیوتر به هارد منتقل کنم تا بتونم با کنسول بازی کنم****
سوم اینکه متوجه شدم که مموری حافظه PS2 خیلی مهمه چون هارد اطلاعات لازم رو از اون میخونه ... چطور میتونم از این مموری یک بک آپ بگیرم
چهارم اینکه چطور میتونم سیو بازیها رو از کامپیوتر به کنسول یا هارد منتقل کنم

میدونم جواب سوالها خیلی زیاده و از حوصله ی دوستان خارج
ولی اگه کسی تونست کمک و راهنمایی بکنه ممنون میشم

دو تا عکس هم از صفحه اصلی وقتی روشن میشه پیوست کردم
سلام . توی سایت خودم توی امضا و سایت psx2 هست. سیو رو میتونین بریزین . هارد رو نمیدونم خودم 1 ترا دارم ولی حجم رو میزنه 176 گیگ بازی دارم کامل نشون میده. همه کارهارو با ulaunch انجام بدید توی هک هستش سیو و اطلاعات مموری و .... هست. برای بازی هم romulation , portal rom,romhustler,COOL ROM هستن که کول رام واقعا coolه ! فقط اگه نت قطع شه دیگه ریکاوری نداره پس حواست موقع دانلود از کول رام باید باشه!

• Like
Reactions: zaer

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
ببخشید دوستان من پلی 2 90006 بردم مغازه با ایسی فلش خور کردم فلش خور شده ولی حالا وقتی دستگاه روشن میشه مستقیم میره تو opl و اون منو هارو بالا نمیاره لطفا پاسخ بدید
سلام مشکلی نیست مال منم مستقیم میره توی opl . اگه میخواید وارد نرم افزار ها بشید تهیه نسخه elf توصیه میشه . از طریق display در تنظیمات مسیر رو به ulaunch.elf تغییر بدید و بعد میتونید نرم افزار هارو باز کنید.

• Like
Reactions: nimaazmayesh

Sya1998

کاربر سایت
Sep 7, 2018
5
دوستان لطفاً راهنمایی کنید. دستگاه من سری 77004 ، فلش خورش کردم ، اکثربازیها رو اجرا میکنه ولی بازی مثل خدای جنگ ۲ رو بازی میکنم به یه جا میرسه که با گایا صحبت می‌کنه تو صحنه گیر میکنه یا بازی shadow of colloss تو غول هفتم وقتی میکشمش گیر میکنه، انواع نسخه های frmcb و opl رو امتحان کردم بازم اینجوری میشه ،آیا راهی هست که این گیر کردنا از بین بره؟؟؟

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
دوستان لطفاً راهنمایی کنید. دستگاه من سری 77004 ، فلش خورش کردم ، اکثربازیها رو اجرا میکنه ولی بازی مثل خدای جنگ ۲ رو بازی میکنم به یه جا میرسه که با گایا صحبت می‌کنه تو صحنه گیر میکنه یا بازی shadow of colloss تو غول هفتم وقتی میکشمش گیر میکنه، انواع نسخه های frmcb و opl رو امتحان کردم بازم اینجوری میشه ،آیا راهی هست که این گیر کردنا از بین بره؟؟؟
سلام
ریجن دیگه بازی ها رو امتحان کنید

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر