کپکام پلتفرم های مختلف برای Resident Evil: Revelations را تایید کرد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
RE-Revelations-Console-PC.jpg

پس از خبرهای بسیار از جمله لیک شدن لیست Achivements های بازی Resident Evil:Revelationsبرای کنسول Xbox 360 در چند هفته ی اخیر، شرکت Capcom، امروز نسخه های PC, Xbox 360 , PS3 و همچنین

کنسول Wii U را تایید کرد. این بازی که در February سال گذشته بصورت انحصاری برای 3DS عرضه شده بود، بر این اساس نسخه های HD آن در تاریخ های 21 تا 24 May امسال در آمریکا برای پلتفرم های ذکر شده عرضه شود.

اما سوالی که در ذهن طرفداران بوجود می آید این است که "آیا پورت جدید بازی دارای تغییراتی نیز خواهد بود؟" در این باره شرکت کپکام می گوید:

"بله، محتوا های زیادی از جمله " دشمنان وحشتناک تر، انتخاب سختی بیشتر، سلاح ها و ارتقادهنده های جدید برای آن ها، مجموعه مهارت های جدید و از همه مهتر
امکان بازی با کارکتر معروف Hunk که در سری های گذشته حتما اورا به یاد دارید، را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

همچنین، در ادامه اضافه کرد:
"افکت های برتر نوری، کیفیت های بهتر و HD و افکت صدای بهتر در بازی نیز از دیگر امکانات برتر برای پلتفرم های ذکرشده بازی Resident Evil: Revelations خواهد بود."

بنابراین، بازی Resident Evil: Revelations در تاریخ 21 May امسال(31 اردیبهشت ماه 1392) برای پلتفرم های Wii U, PS3, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

منبع #1
منبع #2
منبع #3

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خب، به به .... دوستان عزیزم اگر یادشون باشه من توی همون موقعی که لیست 360ــش لیک شد گفتم 100% نگفتم 99% دقیقا گفتم 100% برای PC هم تایید میشه

که یکی سازنده ها یا ..... بازی که مسئول پورت PC هم بود گفته بود اگر برای کنسول ها بیاد 100% برای PC هم میاد

:)) ما اینیم :d

Resident Evil WHAT?!:|
Revelations رو اشتباه نوشتی یا یه بازی جدید میخواد بیاد من خبر ندارم؟:D

باشه باء باشه ....
راستش منم هول خبر بودم نفهمیدم چی نوشتم :d، تا الان 10 باری ویرایش دادم :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
دوگانگی من رو کشته اویل نابود شده بود که چی شد شکوفا شد به به چه چه شد کپکام محبوب شد 2 روز پیش بدترین شرکت بود

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
دوگانگی من رو کشته اویل نابود شده بود که چی شد شکوفا شد به به چه چه شد کپکام محبوب شد 2 روز پیش بدترین شرکت بود

کلا همینطوری هست :d، حالا بگیم DMC یخوردش برای کپکام باشه:d، بنظر من امسال این دوبازی رو دوباره زنده کرد

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad

دوگانگی در کار نیست .
هر چی باشه از اشغالی مثل 6 خیلی بهتره.
البته اون چیزی که منو بیشتر خوشحال کرد مولتی شدن بازی بود:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خبر خیلی عالی بود.
میگم 50 یورو یکم زیاد نیست برای یه بازی پورت شده از 3DS ؟!
امیدوارم همه‌ی بافت های بازی رو از نو طراحی کنند.

:d
[URL="http://upload.tehran98.com/img1/z5z5tu9u4uq1wsnab70u.jpg"]Wii U کنسول دستی نیست، خانگیه...

100% توی طراحی های تکسچر ها، بهتر عمل می کنند حتی اینم حتم میدم از تکسچر های RE6 هم بهتر خواهند بود.

یعنی توی بیرون نمیشه بازی کرد :(( اون Wii نیست؟ [/URL] :d

روی نوشته ی بالا کلیک کن، فکر کنم اشتباه می بینم یارو داره باپا کنترل می کنه :d

حسام جان آخه چرا موجبات خنده ایجاد می کنی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر