کپکام پلتفرم های مختلف برای Resident Evil: Revelations را تایید کرد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,357
نام
Matthew
RE-Revelations-Console-PC.jpg

پس از خبرهای بسیار از جمله لیک شدن لیست Achivements های بازی Resident Evil:Revelationsبرای کنسول Xbox 360 در چند هفته ی اخیر، شرکت Capcom، امروز نسخه های PC, Xbox 360 , PS3 و همچنین

کنسول Wii U را تایید کرد. این بازی که در February سال گذشته بصورت انحصاری برای 3DS عرضه شده بود، بر این اساس نسخه های HD آن در تاریخ های 21 تا 24 May امسال در آمریکا برای پلتفرم های ذکر شده عرضه شود.

اما سوالی که در ذهن طرفداران بوجود می آید این است که "آیا پورت جدید بازی دارای تغییراتی نیز خواهد بود؟" در این باره شرکت کپکام می گوید:

"بله، محتوا های زیادی از جمله " دشمنان وحشتناک تر، انتخاب سختی بیشتر، سلاح ها و ارتقادهنده های جدید برای آن ها، مجموعه مهارت های جدید و از همه مهتر
امکان بازی با کارکتر معروف Hunk که در سری های گذشته حتما اورا به یاد دارید، را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

همچنین، در ادامه اضافه کرد:
"افکت های برتر نوری، کیفیت های بهتر و HD و افکت صدای بهتر در بازی نیز از دیگر امکانات برتر برای پلتفرم های ذکرشده بازی Resident Evil: Revelations خواهد بود."

بنابراین، بازی Resident Evil: Revelations در تاریخ 21 May امسال(31 اردیبهشت ماه 1392) برای پلتفرم های Wii U, PS3, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

منبع #1
منبع #2
منبع #3

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اگه اینجوری حساب کنی MGS هم هنوز شماره های 1 تا 4 اش و .. در انحصار سونی اه، چون HD Collection اش اومد خودش که نیومد :-??
تفاوت یک ریمیک با یک HD کالکشن می‌دونید درچی هست؟ شماره دوم MGS برای XBOx به تنهایی آمد یک نسخه هم نیاد اون بازی انحصاری حساب میشه مثل شماره 4.
بحث بی‌فایده.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
Hercule Poirot

معلومه فشار زیادی رو داری تحمل می کنی از اومدن نسخه های غیر نیتندویی این ریولیشنز ـا ... بس کن دیگه بابا!

اقا خواهشا چیز نکنید:d
دعوا راه نندازید.:d

میگم این جریان دوربین بازی چیه اول شخص یعنی میشه مثل cod بازی؟
سوم شخص مثل re4 .5.6 میشه یا کلاسیک؟

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
خبر فوق العاده ای بود
امیدوارم این بازی فروش خوبی داشته باشه تا کپکام برای ادامه دادن این سری از روی این بازی الگو بگیره و این سری رو با این سبک ادامه بده چون این نسخه ی 3ds در مقابل re6 یه شاهکار بود و نشون داد که re هنوز میتونه ترسناک و کلاسیک باشه

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Hercule Poirot

معلومه فشار زیادی رو داری تحمل می کنی از اومدن نسخه های غیر نیتندویی این ریولیشنز ـا ... بس کن دیگه بابا!
من مشکلی ندارم اینقدر تند نرو دارم میگه چی شد این همه کپکام رو تحقیر کردید حالا شد عزیز دل؟ دوگانگی از شما است و گرنه من روی هر پلتفرمی بازیم رو انجام میدم مهم نیست که مولتی باشه یا انحصاری . دوما هم ظرز صحبت کردن رو بهتر کن
haters gonna hate
چه ربطی داره ؟ البته کاری به بحثای دیگه ندارم ولی

بد بده خوب هم خوب ، re6 یه فاجعه بود که به خاطر سود بیشتر اینجوری شد و واسه همین منفور بود بیشتر هم شد کپ کام، نسخه 3ds یکی از بهترین reهاست و شکی درش نیست حالا که اومده با کیفیت و محتوای بیشتر روی کنسول و pc هم پورت میکنه یه کاره خوبه خیلی ها نتونستن تجربه کنن حالا می تونن اون وقت چرا باز بیایم بکوبیمش ؟

ربط که داره چون مگه نگفتید RE نابود شد پس چی شد این بازی تایید شد شکوفا شد IP?یک بکوبید کلا مثل بقیه بازی‌های اخیر کپکام به خیر از DMC‌آخری یا اینکه تعریف کنید نه اینکه همش بگید پول پرست و اشغال ساز

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
من مشکلی ندارم اینقدر تند نرو دارم میگه چی شد این همه کپکام رو تحقیر کردید حالا شد عزیز دل؟ دوگانگی از شما است و گرنه من روی هر پلتفرمی بازیم رو انجام میدم مهم نیست که مولتی باشه یا انحصاری . دوما هم ظرز صحبت کردن رو بهتر کن
haters gonna hate

چه ربطی داره ؟ البته کاری به بحثای دیگه ندارم ولی

بد بده خوب هم خوب ، re6 یه فاجعه بود که به خاطر سود بیشتر اینجوری شد و واسه همین منفور بود بیشتر هم شد کپ کام، نسخه 3ds یکی از بهترین reهاست و شکی درش نیست حالا که اومده با کیفیت و محتوای بیشتر روی کنسول و pc هم پورت میکنه یه کاره خوبه خیلی ها نتونستن تجربه کنن حالا می تونن اون وقت چرا باز بیایم بکوبیمش ؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
فقط ترسناک باشه.
گرافیک منسوخ شده باشه ولی گیم پلی جذاب با اون حس ترس قوی حتا باشه تا لذت یه Resident Evil به آدم دست بده.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من دیر رسیدممممممممممممممممممممممممممم آقا یکی بال بده میخوام پرواز کنم :d مرسی بابت خبربهترین خبر ممکن روز و شب منو ساختی با این خبرت:x

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,357
نام
Matthew
من دیر رسیدممممممممممممممممممممممممممم آقا یکی بال بده میخوام پرواز کنم :d مرسی بابت خبربهترین خبر ممکن روز و شب منو ساختی با این خبرت:x

حمید جان منتظرت بودم که بیای تایپیک روهایپ زدایی کنی :d همه رفتن لا لا :d

بیا اینم خبر تاییدش، یادته گفته بودم تایید بشه برای همشون تایید میشه، تحویل بگیر :d

ممنون دوست من

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من مشکلی ندارم اینقدر تند نرو دارم میگه چی شد این همه کپکام رو تحقیر کردید حالا شد عزیز دل؟
در مورد هر کسی بتونی همچین سناریویی ببافی واسه من یکی نمی تونی، توصیه اکید می کنم در مورد چیزی که اطلاع نداری ازش اظهار نظر نکنی.
من یکی از اون فنبوی های کپکام هستم که اتفاقا از رویه پیش گرفته در سری رزیدنت اویل ـش هم کاملا راضی ام. از رزیدنت اویل 6 هم خیلی خوشم اومد - من سناریوی جک و کریس رو در نظر نمی گیرم.-
... گفتم، میخوای یه حرفی بزنی اول ببین چی می خوای بگی و به کی می خوای بگی، بعد.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اگه اینجوری حساب کنی MGS هم هنوز شماره های 1 تا 4 اش و .. در انحصار سونی اه، چون HD Collection اش اومد خودش که نیومد :-??
نه ديگه از اين به بعد مهمه قبلش كه مهم نيست در ضمن mgs 1 هم انحصار نينتندو هست;;)

---------- نوشته در 11:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 PM ارسال شده بود ----------

یعنی برای همه پلتفرم ها تایید شده به جز ویتا :D
تو چه گيري ب ويتا دادي خو يدونه بگير:d

---------- نوشته در 11:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:45 PM ارسال شده بود ----------

در مورد هر کسی بتونی همچین سناریویی ببافی واسه من یکی نمی تونی، توصیه اکید می کنم در مورد چیزی که اطلاع نداری ازش اظهار نظر نکنی.
من یکی از اون فنبوی های کپکام هستم که اتفاقا از رویه پیش گرفته در سری رزیدنت اویل ـش هم کاملا راضی ام. از رزیدنت اویل 6 هم خیلی خوشم اومد - من سناریوی جک و کریس رو در نظر نمی گیرم.-
... گفتم، میخوای یه حرفی بزنی اول ببین چی می خوای بگی و به کی می خوای بگی، بعد.
دقيقا......با اينكه افتضاح بود ولي منم باحاش حال كردم:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید جان منتظرت بودم که بیای تایپیک روهایپ زدایی کنی :d همه رفتن لا لا :d

بیا اینم خبر تاییدش، یادته گفته بودم تایید بشه برای همشون تایید میشه، تحویل بگیر :d

ممنون دوست من

البته من حدس میزدم تایید بشه! بعد از اون خبری که 12 ژانویه گذاشتم و مدیرا اونو به قسمت شایعات منتقل کردند بی دلیل .:d

همچنین وقتی از آقای Christian Svensson مشاور ارشد طرح های تجاری و استراتژیک کپکام در مورد احتمال عرضه ی این بازی بر روی PC سوال شد ایشان اظهار داشتند : " فعلا چیزی در این مورد نمیتوانم بگویم اما همانطورکه میدانید PC پلتفرم مورد علاقه ی من است! باید ببینم در آینده چه پیش خواهد آمد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر