کپکام سیستم مورد نیاز RE5 را اعلام کرد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Resi5_screen2-thumb-400x256.jpg

کپکام امروز رسما سیستم مورد نیاز برای اجرای Resi 5 را اعلام کرد. همچنین برای کسانی‌ که علاقه‌ای به موس و کیبورد ندارد، این بازی سازگاری کاملی با Xbox360 Controller for Windows دارد.

Required = قطعاتی که حتما مورد نیاز است.
Recommended = برای اجرای بهتر بازی پیشنهاد می‌شود.

Operating System
Windows XP – Required
Windows Vista – Recommended

Processor/CPU
Intel PentiumD Processor / AMD Athlon64 X2 – Required
Intel Core2Quad Processor or better / AMD Phenom X4 or better – Recommended

RAM
Windows Vista (1GB) Windows XP (512MB) – Required
Windows Vista (2GB or more) Windows XP (1GB or more) – Recommended

HDD
8.0GB or more

Monitor
800×600 – Required
1280×720 or larger – Recommended

Disc Drive
DVD9 compatible drive

Graphics Card
VRAM (256MB) – NVIDIA GeForce 6800 series / ATI Radeon HD 2400 Pro – Required
VRAM (512MB) – NVIDIA GeForce 9800 series / ATI Radeon HD 4800 – Recommended

Sound Card
Direct Sound Compatible (DirectX 9.0c or higher)

Interface
Mouse & Keyboard – Required
Gamepad – Recommended: Xbox360 Controller for Windows

Internet
Broadband Connection – Recommended: For online modes​

Source

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
کلا این سیستم های پیشنهادی اکثرا مشکل دارند. مثلا سیستم من تو خیلی از بازی ها از recomended هم بیشتر بوده ولی بازی با مرگ اجرا می شده!! تا قبل کنسول بازی کردن مشکلی با پی سی نداشتم ولی بعد اینکه کنسول بازی کردم 7-8 ماه و بعد سوخت اومدم سراغ پی سی بدجوری داره اذیتم می کنه. حتی برن اوت پارادایز پی سی که می گن خیلی روون اجرا می شه اگه نسخه ی کنسولی رو بازی کرده باشید می گید از کرایسیس هم بدتر اجرا می شه!!

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من تخصص ندارم فقط مشکلم تو گرافیک هستش :biggrin1:

گرافیک من : GEFORCE 8500 ( 1 GIG ) F . به F توجه نکنید زدم پرانتز درست بسته بشه :biggrin1: سیستم من میتونه جواب بده در حد متوسط یا خیر :smile: نخندین یه موقع :biggrin1:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
من تخصص ندارم فقط مشکلم تو گرافیک هستش :biggrin1:

گرافیک من : GEFORCE 8500 ( 1 GIG ) F . به F توجه نکنید زدم پرانتز درست بسته بشه :biggrin1: سیستم من میتونه جواب بده در حد متوسط یا خیر :smile: نخندین یه موقع :biggrin1:
Graphics Card
VRAM (256MB) – NVIDIA GeForce 6800 series / ATI Radeon HD 2400 Pro – Required
میاد....

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
سلام
ولی من فکر میکنم که RE5 هم مثل GTA IV میشه و با گیر بالا میاد:((.
به هر حال از خبرت ممنون

این بازی از قبل موتورش برای PC بوده و روی کنسول ها پورت شده اگر توجه داشته باشید و نسخه XBOX 360 را بازی کرده باشید این بازی در جاهایی تیک می زد و کند می شد و در ضمن این بازی در E3 روی PC اجرا شد و نکته دیگر این است حداقل بازی ها رو مدیوم با کامپیوتر 500 هزار تومانی به بالاتر اجرا میشه
ممنون

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
این بازی از قبل موتورش برای PC بوده و روی کنسول ها پورت شده اگر توجه داشته باشید و نسخه XBOX 360 را بازی کرده باشید این بازی در جاهایی تیک می زد و کند می شد و در ضمن این بازی در E3 روی PC اجرا شد و نکته دیگر این است حداقل بازی ها رو مدیوم با کامپیوتر 500 هزار تومانی به بالاتر اجرا میشه
ممنون

والا من این بازی دو بار روی کنسول بازی کردم به هیچ وجه گیر نداشت حالا شما کجا دیدین گیر داشته ؟

(زیاد اینجا کنسول پی سی نکنید که دیدن بن شدید رفتا )

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اگر توجه داشته باشید و نسخه XBOX 360 را بازی کرده باشید این بازی در جاهایی تیک می زد و کند می شد
ممنون

بحق چیزایه ندیده ! این بازی هر مشکلی داشته باشه (که کم نداره) این یکی که شما گفتی رو نداره. در ضمن من بازی رو 1 بار تموم کردم ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سخه XBOX 360 را بازی کرده باشید این بازی در جاهایی تیک می زد و کند می شد

فکر کنم خیلی بچه هایی که اچیومنت های این بازی رو 1000 کردن دیگه پیر بازی رو در آورده باشن به علاوه خودم.

اما ما هیچ جاش این مشکلی که گفتین رو ندیدیم حتی در حالت Co-op. میشه توضیح بیشتری بدین؟؟

برای اجرا درایو DVD9 می خواد ؟

فربون اون شکل ماهت برم هیچ فهمیدی چی پرسیدی؟؟ درایو DVD دیگه فرق نداره که.

DVD9 هم همون DVD معمولی با این تفاوت که قسمتی که اطلاعات زخیره میشه دو لایه هستش و در نتیجه 2 برابر اطلاعات روش قرار میگره.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
بابت خبرت ممنون :biggrin1: ...... نجاتم دادی وگرنه ميخواستم برم واسه پی اس 3 بخرمش ;) ..... البته رو 360 بازی کردمش ولی ميخواستم يبار ديگه رو پی اس 3 بازی کنم :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر