شایعه کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال لیک شد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
از معرفی شماره جدید فیبل تا ریبوت Dino Crisis شایعات جدیدی هستند که پیرامون کنفرانس E3 امسال شرکت مایکروسافت به گوش می رسند. این شایعات توسط وبسایت اسپانیایی منتشر گشته است و تایید کننده آن ها یکی از اعضای تیم مدیریت انجمن ResetEra است.

104487

کنفرانس امسال با نمایشی از عنوان Halo Master Chief Collection برای PC آغاز خواهد شد و بعد از آن شاهد نمایش گیم پلی Halo Infinite و تاریخ عرضه آن در سال ۲۰۲۰ و همراه با عرضه کنسول نسل بعدی مایکروسافت خواهیم بود.

نمایش بعدی مختص به عنوان Gears 5 همراه با تاریخ عرضه برای تعطیلات سال ۲۰۱۹ خواهد بود و بعد هم شاهد نمایشی از گیم پلی Gears Tactics خواهیم بود.

نمایش گیم پلی عناوین Battletoads و Ori and the Will of the Wisps

معرفی بسته الحاقی جدید برای Sea of Thieves

معرفی یک عنوان تخیلی از استودیو Piranha Bytes

خریداری چند استودیو جدید توسط مایکروسافت

معرفی نسخه ریبوت بازی Dino Crisis

شماره جدید Splinter Cell

در ادامه استودیو پلی گراند تیزر کوتاهی را از شماره جدید فیبل به نمایش خواهد گذاشت

معرفی ip جدید Ninja Theory که با نام Bleeding Edge شناخته می شود

معرفی ip جدید استودیو Rare برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت

معرفی کنسول نسل بعدی مایکروسافت همراه با قابلیت های جدید برای شبکه لایو و اطلاعات بیشتر در خصوص xCloud

در نهایت همانند سال گذشته سایت بازی سنتر در نمایشگاه E3 امسال حضور خواهد داشت و اگر شما هم علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این نمایشگاه هستید، با سایت بازی سنتر همراه باشید.
E3 امسال همانند سال‌های گذشته در شهر لس‌آنجلس و از تاریخ ۲۱ تا ۲۳ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
ببین یه بحث داستانی هم بود. گیرز 4 اولش رو با خاطرات نابود شدن لوکاستها شروع کرد و اون ربات ها مقدمه ای بودن که داستان رو ببرن سمت سوارم‌ها. بعد خود اون ربات‌ها هم بخشی از ارتش و ماموران حفظ امنیت انسانها بودن.

به نظرم یکم وضعیت داستانی و ستینگ خود بازی رو هم در نظر بگیرید بازی بیشتر متقاعد کننده بشه براتون. ولی در هر صورت از نظر لول دیزاین و هوش مصنوعی و... بازی فوق العاده بود به نظرم و شاید بهترین باشه توی سری (بین بهتر بودن این و شماره 3 شک دارم).
حالا زیاد داره اف تاپیک میشه ولی خب منم مشکلم همین بود که ستینگ رو برده بودن به این سمت. اگه برای متقائد شدن باشه که میشه اول بازی یه ریسینگ بذارن بعد با یک پیش زمینه ی داستانی توی بازی مسابقه فرمول وان برگزار کنن و منطقی جلوه کنه ولی منکه گرز رو دارم بازی میکنم نمیخوام بازی ریسینگ انجام بدم! :D البته اکت های اول بیشتر tutorial بود برای بخش مولتی، از لول دیزاین wave mode اش بگیر تا دشمن ها و پیشروی داستان. یکم بعد از اکت ۴ بود فکر کنم که بازی جون گرفت.
.....
در کل بنظرم بین ٣۴٣ و کوالیشن که هردو دارن ip های نامی ایکس باکس رو پیش میبرن من امیدم بیشتر به ٣۴٣ هست. خودم شخصا فکر میکنم ٣۴٣ با هیلو ۴ کاملا در حدو اندازه ی "بانجی یه بدون ریسک" عمل کرد، یعنی فکر میکنم اگر خود بانجی هم میومد یه هیلو ۴ میساخت چیزی در حد همون هیلو ۴ ، ٣۴٣ میشد. به infinity واقعا امیدوارم و فکر میکنم هیلوی مشتی ای بشه! اما به گرز ۵ همچنان نظرمو جلب نکرده ، بیشتر شبیه یه spin off خیلی خوش ساخته تا یه شماره ی اصلی. هرچند که نسبت به شماره ی ۴ مشخصه خیلی تغییرات مثبتی دادن. البته بخوام رک تر بگم از اینکه کارکتر اصلی تغییر کرده زیاد خوشم نیومد و دوست داشتم همچنان با جیمز پیش میبردیم.

• Like
Reactions: X B I T B

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
منظورم از لول دیزاین طراحی هنری نیست، منظور طراحی مپ و جای موانع و سنگرها و لحاظ نحوه جابجایی بین اونها و... هست. از این نظر به نظرم گیرز 4 به مراتب بهتر از گیرز 2 بود.

گیرز 4 نمیتونست داستانی به گیرایی سه گانه داشته باشه چون ابتدای بازی اصلا خبری از سوارم و لشگر کشندش و... نبود.

مثل گات که تو قسمتهای اولش خبری از پادشاه شب و اژدها و ... نبود. گیرز 4 هم همین شرایط رو داشت اوایل بازی و حتی در طول بازی هم جز 4 تا 5 نفر کسی از واقعیت سوارم‌ها اطلاعی نداشت. پس نمیشد نبردها و درگیری‌های اپیک و مهیب مثل گیرز 2 و 3 و حتی گیرز 1 رو ازش انتظار داشته باشیم.

من اینطوری فکر میکنم. :D با قسمت 5ام توانایی واقعی کوالیشن مشخص میشه.
حالا به نظر خود تو چه نقاط ضعفی گرز ۴ تو کمپین داشت که باید تو ۵ حل کنن چون از لحاظ مولتی که تضمینه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
حالا زیاد داره اف تاپیک میشه ولی خب منم مشکلم همین بود که ستینگ رو برده بودن به این سمت. اگه برای متقائد شدن باشه که میشه اول بازی یه ریسینگ بذارن بعد با یک پیش زمینه ی داستانی توی بازی مسابقه فرمول وان برگزار کنن و منطقی جلوه کنه ولی منکه گرز رو دارم بازی میکنم نمیخوام بازی ریسینگ انجام بدم! :D البته اکت های اول بیشتر tutorial بود برای بخش مولتی، از لول دیزاین wave mode اش بگیر تا دشمن ها و پیشروی داستان. یکم بعد از اکت ۴ بود فکر کنم که بازی جون گرفت.
.....
در کل بنظرم بین ٣۴٣ و کوالیشن که هردو دارن ip های نامی ایکس باکس رو پیش میبرن من امیدم بیشتر به ٣۴٣ هست. خودم شخصا فکر میکنم ٣۴٣ با هیلو ۴ کاملا در حدو اندازه ی "بانجی یه بدون ریسک" عمل کرد، یعنی فکر میکنم اگر خود بانجی هم میومد یه هیلو ۴ میساخت چیزی در حد همون هیلو ۴ ، ٣۴٣ میشد. به infinity واقعا امیدوارم و فکر میکنم هیلوی مشتی ای بشه! اما به گرز ۵ همچنان نظرمو جلب نکرده ، بیشتر شبیه یه spin off خیلی خوش ساخته تا یه شماره ی اصلی. هرچند که نسبت به شماره ی ۴ مشخصه خیلی تغییرات مثبتی دادن. البته بخوام رک تر بگم از اینکه کارکتر اصلی تغییر کرده زیاد خوشم نیومد و دوست داشتم همچنان با جیمز پیش میبردیم.

ستینگش بد نبود بنظرم. جنگ چند سالی بود تموم شده بود و لوکاستها هم نابود شده بودن و یه زندگی آروم و سال‌های بازسازی داشت سپری میشد تو جبهه انسانها و یک ارتش مرکزی و سیستم نظارتی شکل گرفته بود و .... این سناریوی بدی نبود به نظرم.

ولی بالاتر گفتم، شماره بعدی کوالیشن واقعا خود واقعیش رو نشون میده. :D

حالا به نظر خود تو چه نقاط ضعفی گرز ۴ تو کمپین داشت که باید تو ۵ حل کنن چون از لحاظ مولتی که تضمینه

کوالیشن نمی‌خواست کار غیر منتظره ای با گیرز 4 انجام بده و یه مسیر داستانی ساده و مختصر رو انتخاب کرد. همین هم باعث شد که بازی اون تنوع محیطی و ماموریتی و جنگهای بزرگ و خاطره ساز رو نداشته باشه.

اما تو نسخه 5 این محدودیت ها نیست و در کنار اون دنیای بازی رو هم وسیعتر کردن.

الان که ثابت کردن میتونن گیرز بسازن میتونن تغییرات بزرگتری هم اعمال کنن توی بازی. از گیم پلی گرفته، تا داستان، تا ستینگ و حتی مولتی پلیر. نقطه ضعف گیرز 4 محافظه کارانه بودنش بود (در بیشتر بخش‌ها) ولی گیرز 5 میتونه دیگه این مشکل رو نداشته باشه.

آخرین ویرایش:

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
.....
اتفاقا بازی از اکت 3 جون گرفت که مارکوس از تیم جدا شد و در به در دنبالش بودیم
اواخر اکت2 هم بد نبود یه موتور سواری مشتی داشت
اتفاقا کوالیشن به نظرم بهتر از 343 عمل میکنه چون که اولین تجربه شون گرز4 بود که واقعا هم خوب بود ولی 343 بعد از هیلو4 که واقعا خوب بود انتظار میرفت بعدی رو بترکونه ولی گند زد با هیلو5

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اتفاقا بازی از اکت 3 جون گرفت که مارکوس از تیم جدا شد و در به در دنبالش بودیم
اواخر اکت2 هم بد نبود یه موتور سواری مشتی داشت
اتفاقا کوالیشن به نظرم بهتر از 343 عمل میکنه چون که اولین تجربه شون گرز4 بود که واقعا هم خوب بود ولی 343 بعد از هیلو4 که واقعا خوب بود انتظار میرفت بعدی رو بترکونه ولی گند زد با هیلو5
یکم بی انصافی میشه به 343 ! واقعا Halo 5 بخش کمپینش هیچی ولی یکجور کمپین 4 با مولتی 5 ترکیب کنن نسخه بعدی قشنگ متای 90 راحت میگیره

• Like

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
فورزا کو؟ لیک از پایه مشکل داره. کنسول جدید بدون فورزا یعنی بل-شِت.
در کل من منتظر هیچ‌کدوم نیستم جز فیبل. دوست دارم ببینم بالاخره این فرنچایز نجات پیدا می‌کنه یا با رفتن مولینکس دیگه تموم شده است.
و البته به نظرم اگر حداقل دوتا آیپی بزرگ جدید معرفی نکنه، رسماً ناامیدم می‌کنه. اگه بگن لانچ تاتل ایکس باکس بعدی گیرز5 و هیلو هست، امضا می‌کنم که شکست می‌خوره.

• Like
Reactions: Capitan_shepard

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
در کل من منتظر هیچ‌کدوم نیستم جز فیبل. دوست دارم ببینم بالاخره این فرنچایز نجات پیدا می‌کنه یا با رفتن مولینکس دیگه تموم شده است.
و البته به نظرم اگر حداقل دوتا آیپی بزرگ جدید معرفی نکنه، رسماً ناامیدم می‌کنه. اگه بگن لانچ تاتل ایکس باکس بعدی گیرز5 و هیلو هست، امضا می‌کنم که شکست می‌خوره.
نه دیگه گرز5 که امسال میاد
بازی نینجا و پلی گراند هم به ترتیب گفته فیبل و bleeding edge هست که میشه 2 IP بزرگ برای لانچ
فورتزا خود ترن10 گفت دیگه سالانه نیست و گذاشته برای E3 2020 که بکنه لانچ کنسول

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این splinter cell امکان نداره معرفی بشه مگر نسل بعد ولی سایبر پانک تو کنفرانس ماکرو احتمالا یک نمایش خوب رو Xbox X داره و برای نسخه های نسل بعدم ویژگی اضافی داره

• Like

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

هیلو اینفینیت اگر همون ابعاد و کیفیتی رو داشته باشه که از شواهد مشخص هست لانچ تایتل بودنش یه موهبت هست نه مایه شکست.

چرا تصورات از هیلو تخیلی منفی هست؟

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
هیلو اینفینیت اگر همون ابعاد و کیفیتی رو داشته باشه که از شواهد مشخص هست لانچ تایتل بودنش یه موهبت هست نه مایه شکست.

چرا تصورات از هیلو تخیلی منفی هست؟
احتمالا اکثر بچه های اینجا هیلو رو از هیلو5 شروع کردن و دیدن
کلا از هیلو5 به قبل فراموش کردن که هر نسخه اش رکورد فروش قبلی رو میزد

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
برعکس من هیلو رو از 3 شروع کردم. هیلو و گیرز دیگه بازی‌های عادی‌ای هستن، فقط هایپ دارن. الان هیلو در نهایت می‌خواد چی بشه. یه Destiny دیگه؟ خُب destiny هست دیگه و به نظر جدا از انتقاداتی که به بخش مالتی پلیرش می‌شه، از نظر گان‌پلی و طراحی محیط و شخصیت واقعاً از هیلو بالاتر هست. هرچند که الان ماکروسافت فن‌ها جوری از این حرف من جوش می‌آرن که یادشون می‌ره که بانجی سازنده‌ی هیلو هست. اگه شما نشستین که هیلو با اوپن ورد شدن موفق بشه، به نظرم من اشتباهه. باید موضوع رو غیر احساسی نگاه کنیم. هیلو علت موفقیت شماره‌های اولش این بود که شوتر رو به کنسول‌ها آورده بود و دقیقاً مثل موس و کیبورد می‌شد با دسته بازی کرد. در حال حاضر این فرمول توسط بیست استودیو دیگه هم داره اجرا می‌شه. پس لانچ تایتل فقط هیلو باشه یه ناامیدی بزرگه. گیرز هم که نهایت فقط گرافیکش بالاتر می‌ره. نه داستان داره، نه گیم پلی خاص. این‌که می‌گم به آیپی جدید و بزرگ نیاز دارن دلیلش اینه. وگرنه دوباره با همین مشکل این نسل روبرو می‌شن که فقط فن‌هاشون کنسول رو خریدن. چون چیزی برای جذب بقیه‌ی گیمر‌ها ندارن.

• Like
Reactions: Big boss_returns

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بازی نینجا و پلی گراند هم به ترتیب گفته فیبل و bleeding edge هست که میشه 2 IP بزرگ برای لانچ
می‌دونم. می‌گم چرا توی این لیست لیک‌ها نیست. اینا اگه بخوان ایکس باکس جدید رو معرفی کنن، حتماً باید چندتا لانچ تایتل هم معرفی کنن. توی این لیست همه چیز هست جز اصل کاری یعنی فورزا. به خاطر این گفتم لیک مشکل داره.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
برعکس من هیلو رو از 3 شروع کردم. هیلو و گیرز دیگه بازی‌های عادی‌ای هستن، فقط هایپ دارن. الان هیلو نهایت می‌خواد چی بشه. یه Destiny دیگه؟ خُب destiny هست دیگه و به نظر جدا از انتقاداتی که به بخش مالتی پلیرش می‌شه، از نظر گان‌پلی و طراحی محیط و شخصیت واقعاً از هیلو بالاتر هست. هرچند که الان ماکروسافت فن‌ها جوری از این حرف من جوش می‌آرن که یادشون می‌ره گه بانجی سازنده‌ی هیلو هست. خاگه شما نشستین که هیلو با اوپن ورد شدن موفق بشه، به نظرم من اشتباهه. باید موضوع رو غیر احساسی نگاه کنیم. هیلو علت موفقیت شماره‌های اولش این بود که شوتر رو به کنسول‌ها آورده بود و دقیقاً مثل موس و کیبورد می‌شد با دسته بازی کرد. در حال حاضر این فرمول توسط بیست استودیو دیگه هم داره اجرا می‌شه. پس لانچ تایتل فقط هیلو باشه یه ناامیدی بزرگه. گیرز هم که نهایت فقط گرافیکش بالاتر می‌ره. نه داستان داره، نه گیم پلی خاص. این‌که می‌گم به آیپی جدید و بزرگ نیاز دارن دلیلش اینه. وگرنه دوباره با همین مشکل این نسل روبرو می‌شن که فقط فن‌هاشون کنسول رو خریدن. چون چیزی برای جذب بقیه‌ی گیمر‌ها ندارن.

فقط هایپ دارن؟ :D هیلو و گیرز هیچ وقت بازیهای عادیی نبودن و الان هم نیستن :D دستنی هم هیچ ربطی به هیلو نداره نه از نظر ساختار نه گیم پلی و نه اسکیل و اهدافی که براش داشتن. شما مشخصا اطلاعات زیادی از هیلو نداری که همچین چیزهایی میگی در موردش و همچین مقایسه‌هایی میکنی :D

در مورد گیرز هم جالب نظر میدی "نه داستان داره و نه گیم پلی خاص" :D کدوم بازی TPS گیم پلی‌ای با کیفیت گیرز داره که الان میگی گیرز گیم پلی خاصی نداره؟ :D شما برو همون بازیهایی رو دنبال کن که دوست داری دنبالشون رو ببینی خیلی نمیخواد به هیلو و گیرز کاری داشته باشی چون مشخصا درک درستی از میزان اهمیت و پتانسیل هیچکدوم از اینها نداری :D اگر مایکرو IP جدید داد هم که خب چه بهتر، برو ببین به ذائقت میخوره یا نه، ولی مشخصا با فورتزا و هیلو و گیرز و ... کار نداشته باش :D با دستنی و ... هم نمیخواد مقایسه کنی، بذار زندگیمون رو کنیم :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برعکس من هیلو رو از 3 شروع کردم. هیلو و گیرز دیگه بازی‌های عادی‌ای هستن، فقط هایپ دارن. الان هیلو در نهایت می‌خواد چی بشه. یه Destiny دیگه؟ خُب destiny هست دیگه و به نظر جدا از انتقاداتی که به بخش مالتی پلیرش می‌شه، از نظر گان‌پلی و طراحی محیط و شخصیت واقعاً از هیلو بالاتر هست. هرچند که الان ماکروسافت فن‌ها جوری از این حرف من جوش می‌آرن که یادشون می‌ره که بانجی سازنده‌ی هیلو هست. اگه شما نشستین که هیلو با اوپن ورد شدن موفق بشه، به نظرم من اشتباهه. باید موضوع رو غیر احساسی نگاه کنیم. هیلو علت موفقیت شماره‌های اولش این بود که شوتر رو به کنسول‌ها آورده بود و دقیقاً مثل موس و کیبورد می‌شد با دسته بازی کرد. در حال حاضر این فرمول توسط بیست استودیو دیگه هم داره اجرا می‌شه. پس لانچ تایتل فقط هیلو باشه یه ناامیدی بزرگه. گیرز هم که نهایت فقط گرافیکش بالاتر می‌ره. نه داستان داره، نه گیم پلی خاص. این‌که می‌گم به آیپی جدید و بزرگ نیاز دارن دلیلش اینه. وگرنه دوباره با همین مشکل این نسل روبرو می‌شن که فقط فن‌هاشون کنسول رو خریدن. چون چیزی برای جذب بقیه‌ی گیمر‌ها ندارن.
اتفاقا تنها بازی ای که رو ps4نیست گیرز هست انحصاری ها به کنار توی مولتی پلت‌فورم ها هم نیست

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
نمیاد امسال تاخیر میخوره اوایل 2020 احتمالا دارن برای نسخه کنسول های بعدی ماکرو هم برنامه میریزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر