شایعه کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال لیک شد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
از معرفی شماره جدید فیبل تا ریبوت Dino Crisis شایعات جدیدی هستند که پیرامون کنفرانس E3 امسال شرکت مایکروسافت به گوش می رسند. این شایعات توسط وبسایت اسپانیایی منتشر گشته است و تایید کننده آن ها یکی از اعضای تیم مدیریت انجمن ResetEra است.

104487

کنفرانس امسال با نمایشی از عنوان Halo Master Chief Collection برای PC آغاز خواهد شد و بعد از آن شاهد نمایش گیم پلی Halo Infinite و تاریخ عرضه آن در سال ۲۰۲۰ و همراه با عرضه کنسول نسل بعدی مایکروسافت خواهیم بود.

نمایش بعدی مختص به عنوان Gears 5 همراه با تاریخ عرضه برای تعطیلات سال ۲۰۱۹ خواهد بود و بعد هم شاهد نمایشی از گیم پلی Gears Tactics خواهیم بود.

نمایش گیم پلی عناوین Battletoads و Ori and the Will of the Wisps

معرفی بسته الحاقی جدید برای Sea of Thieves

معرفی یک عنوان تخیلی از استودیو Piranha Bytes

خریداری چند استودیو جدید توسط مایکروسافت

معرفی نسخه ریبوت بازی Dino Crisis

شماره جدید Splinter Cell

در ادامه استودیو پلی گراند تیزر کوتاهی را از شماره جدید فیبل به نمایش خواهد گذاشت

معرفی ip جدید Ninja Theory که با نام Bleeding Edge شناخته می شود

معرفی ip جدید استودیو Rare برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت

معرفی کنسول نسل بعدی مایکروسافت همراه با قابلیت های جدید برای شبکه لایو و اطلاعات بیشتر در خصوص xCloud

در نهایت همانند سال گذشته سایت بازی سنتر در نمایشگاه E3 امسال حضور خواهد داشت و اگر شما هم علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این نمایشگاه هستید، با سایت بازی سنتر همراه باشید.
E3 امسال همانند سال‌های گذشته در شهر لس‌آنجلس و از تاریخ ۲۱ تا ۲۳ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
وحشتناک مهمه کافیه نفروشه تا کلا کنسول به باد بره و نابود شه چه از نظر پشتیبانی چه از نظر حمایت ناشرین
فکر کردی این همه انحصاری که سونی میسازه نتیجه چیه؟
فکر کن PS4 مثل Xbox کلا ۳۰ میلیون فروخته بود احتمالا الان داشتیم مام sod sot cd3 بازی میکردیم
فروش بیشتر = پشتیبانی بهتر و گسترده تر و دست سازنده کنسول برای ساختن بازی و ریسک بالاس
تا حالا نپرسیدی مایکرو چرا کلا ساخت بازی درست حسابی از ۲۰۱۶ به اینور قطع کرد برای Xbox ؟
چون انقدر بازار کنسولش محدوده که ساخت بازیای بزرگ براش ریسکه همینطور عرضه بازیاش رو سوییچ و PC هم برای همینه
یادتون رفته این شرکت gears 1 برای PC عرضه کرد بقیشو نه؟
به نظرت چرا؟
چون ۳۶۰ انقدر موفق بود که همه جوره ازش حمایت کرد و کلا PC گذاشت کنار
و سخن آخر متا بازی انحصاری فروش کنسول در آمد شرکت و اینا برای همه فنا مهمه همون‌طور که میبینی صبح تا شب یه عده فن مایکرو درآمد مایکرو به رخ میکشن خودمونو به جاده خاکی نزنیم با تشکر
به نظرم حتی نمی دونی در مورد چی داری حرف میزنی:D
بابا این PS4 و سوییچ هستن که دارند فضایی می‌فروشند اما مایکرو هم داره از بغل کنسولش پول در میاره و خوب می‌فروش
بله ۱۰۰م نیست فروشش اما ۴۰م هم عدد کمی نیست
فروش نرم افزاری هم خوبه و سرویس های که داره ارائه میده خوبن وسوداور
کلا تمام حرف های که زدی از بیس غلط هستند. اگر مایکرو شکست خورده مطلق بود از بازار کنار میکشید نه اینکه بیشتر سرمایه گذاری کنه!
حتی حرکت سونی سر PS3 هم با چیزی که میگی تناقض داره.اوایل که بد می‌فروخت آیا سونی کنسولش رو ول کرد یا شروع کرد به سرمایه گذاری بیشتر روی first party هاش؟!!
من مشکلی با حرکت های اخیر مایکرو ندارم، شما داری کنسولش رو نخر! هرچند می‌دونم که اگر هم خوب بود باز نمیخریدی،والا:D
پ.ن: من می خواستم خیلی جزیی تر بنویسم اما لیوینگ دد :D خوب و کامل نوشته بود
پ.ن۲:من بحثی سر اینکه کدوم شرکت بهتره ندارم چون به نظرم مشخصه اما نمی توانم پیشرفت های مایکرو رو هم نادیده بگیرم و به آینده ‌‌ش امیدوارم

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
چشم. Meanwhile بشین تا زیر پات جنگل آمازون رشد کنه:D

تا معرفی سه تا تیریپل‌ایِ سولزلایک بعد سکیرو منتظر میمونم بعد تازه شروع میکنم به ناامید شدن، آمازون دیگه اغراقه:D

اون یارو تو سگ آندلوسی رو دیدین که دستاشو دراز کرده یه چیزایی:-" رو گرفته تو دستش بعد از خود بی خود شده چشاش رفته آب داره از گوشه دهنش میریزه؟ من چشم به در و دیوار یارنام و نایتمر آو منسیس و اینا میافته اون شکلی میشم:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
در بزرگی بازی هایی که گفتین شکی نیست اما گویا هیلو اینفینیت رو خیلی دست کم گرفتین
همین هیلو به تنهایی برای رقابت با 3 عنوان انحصاری کافیه فراموش نکن هیلو2 در زمانی که اکس باکس اورجینال فن بیس زیر 20 میلیون داشت امد و رکورد تمام سرگرمی رو شکست
اگر هیلو اینفینیت موفقیت هیلو های بانجی رو تکرار کنه باید منتظر شکستن رکورد ها ازش بود اینو دیگه هرکسی چه سونی فن چه مایکرو فن قبول داره

هیلو سه همون زمانی هم که رکورد تاریخ سرگرمی رو شکوند بازهم تو جامعه گیمرهای ایرانی دست کم گرفته میشد! در دنیای سینما هم سری جنگ ستارگان همینطوریه

کلا نمیدونم ربطش به si-fi هست یا نه ولی خب تو ایران اینجوریه وگرنه در واقعیت یک هیلوی +90 میشوره و میبره

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
هیلو سه همون زمانی هم که رکورد تاریخ سرگرمی رو شکوند بازهم تو جامعه گیمرهای ایرانی دست کم گرفته میشد! در دنیای سینما هم سری جنگ ستارگان همینطوریه

کلا نمیدونم ربطش به si-fi هست یا نه ولی خب تو ایران اینجوریه وگرنه در واقعیت یک هیلوی +90 میشوره و میبره
هیلو و گرز محکومن به متای +۹۰ وگرنه کاملا میرن زیر سوال چاره ای ندارن جز این برای گرز که حقیقتا واجبه گرز ۵ متای ۹۰ بگیره

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621

برای منم تعجبه چرا یه عده حتی اکس باکس گیمرها از هیلو و گذشته این بازی غافل هستن گویا اصلا یا بازیش نکردن یا اگر بازی کردن به هر دلیلی خوششون نیامده و کلا اخبارش رو دنبال نمیکنن یا هم از گذشته بازی بی خبرن
مقایسه ip هایی مثل horizon یا اسپایدر و .... با فرانچایزی مثل هیلو اصلا درست نیست گفتم دیگه هیلو2 با فن بیس زیر 20 میلیون دارنده اکس باکس اورجینال میاد رکورد تاریخ سرگرمی رو میشکنه
ضعیف ترین نسخه هیلو که هیلو5 باشه توی 1 هفته 450 میلیون دلار درامد زایی داشته و فروش 5 میلیون نسخه ای در 3 ماه اونم توی 2015 که فروش one حتی به 20 میلیون هم نمیرسید
هیلو اینفینت بتونه مثل هیلو های بانجی عمل کنه هیچ عنوان انحصاری جلو دارش نیست اینو با هر کی بخواد شرط میبندم

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
برای منم تعجبه چرا یه عده حتی اکس باکس گیمرها از هیلو و گذشته این بازی غافل هستن گویا اصلا یا بازیش نکردن یا اگر بازی کردن به هر دلیلی خوششون نیامده و کلا اخبارش رو دنبال نمیکنن یا هم از گذشته بازی بی خبرن
مقایسه ip هایی مثل horizon یا اسپایدر و .... با فرانچایزی مثل هیلو اصلا درست نیست گفتم دیگه هیلو2 با فن بیس زیر 20 میلیون دارنده اکس باکس اورجینال میاد رکورد تاریخ سرگرمی رو میشکنه
ضعیف ترین نسخه هیلو که هیلو5 باشه توی 1 هفته 450 میلیون دلار درامد زایی داشته و فروش 5 میلیون نسخه ای در 3 ماه اونم توی 2015 که فروش one حتی به 20 میلیون هم نمیرسید
هیلو اینفینت بتونه مثل هیلو های بانجی عمل کنه هیچ عنوان انحصاری جلو دارش نیست اینو با هر کی بخواد شرط میبندم
ببینید بعضیا با گیم پلی و اتمسفر هیلو مشکل دارن مثل خود من که هیلو3 حتی مرحله اولشم به زور رفتم ازم ناراحت نشید ولی میگم چرا مشکل دارن
اول اینکه اتمسفر بازی باید دارک باشه نه رنگارنگ یسری مرحله های هیلو زیادی شادن نسبت به داستان مثلا طرف cg میبینه میگه چقدر خفنه ولی میبینه بازی یه چی دیگس! البته بانجی این مشکل تو ریچ حل کرد بگزریم
حالا من با گان پلیش که بنظرم نچسبه کاری ندارم ولی بزرگ ترین مشکل سری طراحی کاوننت هاست که افتضاح انگار داری به سوسک یا یه عده موجود کارتونی تیر میزنی تو دیدگاه من که قشنگ عین موجودات ratchet & clankکن میگید نه یه مقایسه بکنید:D از اونجایی که این موجودات اول برای بازی استراتژیک طراحی شده بودن و یهو بازی سوم شخص و بعدش اول شخص شد همینجوری موندن و قابل تغییرم نیستن شاید واسه همینه که 343 دایدکت وارد داستان کرد....ولی تا عوضشون نکنن فکر نمیکنم اون عده بازم از سری خوششون بیاد
هیلو بیشتر محبوبیتش واسه مولتیش و تحولی که ایجاد کرد حالا داستان خوبم داشت که فن ها هنوز منتظر یه کمپین با داستان به خفنی 1.2.3 ان

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به نظر من برای بازیهای مثل هیلو و گیرز که مولتی خیلی پر طرفداری دارن متای بالا اصلا واجب نیست
مثال خوبش گیرز4 با اینکه کمپین خیلی آبکی داشت و نمرات داغونی که برای کمپین گرفت به نظر من کاملا حقش بود، ولی در عوض بهترین مولتی سری رو داشت و خود منو نزدیک به 2 سال سرگرم کرد.
حتی الانشم بازی میکنم مولتیشو و منتظرم ببینم TC با مولتی 5 چیکار میکنه برای بازی کردن بتاش نمیتونم صبر کنم. ولی خب تو بازیسنتر تنها چیزی که ارزش داره متای بازی و تعداد GOTY هایی که یه بازی میگیره
این دیگه از اون حرف بودا :| نمیشه هم کمپین و هم مالتی تاپ ببینیم ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من نگفتم نمیشه. ولی شما نمیتونی برای مثال کمپین یه بازی از یه استدیو که تمام بودجه و زمانشو میزاره صرف بخش داستانی میکنه رو مقایسه کنی با کمپین یه بازی از یک استدیو دیگه که بودجه و زمانشو صرف 3 تا مود مختلف داستانی، مولتیپیر و سوروایول میکنه. مخصوصا بازیهایی مثل گیرز و هیلو که بخش مولتی خیلی پرطرفداری دارن و نصف فن بیسشون اصلا به بخش داستانی بازی اهمیت نمیدن.
سازنده بلد نیست برقصه چه ربطی به ناتوانیش داره :D ؟ والا تا جایی که میبینم اکثر فن بیس واسه بخش کمپین اون چیزایی که نام بردی غش میکنن چیزی که الان ریخته بیرون مالتی ـه چیزی که کم هست کمپین درست حسابیه که خیلیا عرضش رو ندارن بسازن در کل اگه سازنده سازنده باشه با مدیریت درست میتونه هم کمپین درست حسابی بیرون بده همم مالتی درست حسابی فقط کافیه درست مدیریت کنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سازنده بلد نیست برقصه چه ربطی به ناتوانیش داره :D ؟ والا تا جایی که میبینم اکثر فن بیس واسه بخش کمپین اون چیزایی که نام بردی غش میکنن چیزی که الان ریخته بیرون مالتی ـه چیزی که کم هست کمپین درست حسابیه که خیلیا عرضش رو ندارن بسازن در کل اگه سازنده سازنده باشه با مدیریت درست میتونه هم کمپین درست حسابی بیرون بده همم مالتی درست حسابی فقط کافیه درست مدیریت کنن
تو سبک گیرز مولتی اصلا نیست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آره جالبه سازنده سازنده باشه و مدیریت داشته باشه میتونه اینکار رو انجام بده ولی تو 10 سال اخیر تنها بازیهایی که هم بخش کمپین قوی داشتن هم مولتی و بالای 90+ بوده متاشون سری و Gears و COD و Halo بودن اونم نسل پیش. رسما این نسل هیچ بازی نبوده که هر دو بخش خیلی پرطرفدار و قوی داشته باشه بالا 90 باشه متاش. اصلا خیلی ساده است فهمیدنش. 200 نفر آدم با 100 میلیون بودجه رو کمپین کار کنن مقایسه کن با 200 نفر آدم بودجه 100 میلیونی که باید روی 3 تا مود مختلف کار کنن. کدوم بازی کمپین بهتری خواهد داشت از این دوتا؟؟
لست هم هردوتا قوین

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شما که مولتی بازی دیگه چرا ....
میگم لست اف اس هردوتا قوی هستن هم مولتیش هم سینگلش فقط مشکلش peer تو peerبودن و نداشتن سرورهای دیدیکیتد هست

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
به نظر من برای بازیهای مثل هیلو و گیرز که مولتی خیلی پر طرفداری دارن متای بالا اصلا واجب نیست
مثال خوبش گیرز4 با اینکه کمپین خیلی آبکی داشت و نمرات داغونی که برای کمپین گرفت به نظر من کاملا حقش بود، ولی در عوض بهترین مولتی سری رو داشت و خود منو نزدیک به 2 سال سرگرم کرد.
حتی الانشم بازی میکنم مولتیشو و منتظرم ببینم TC با مولتی 5 چیکار میکنه برای بازی کردن بتاش نمیتونم صبر کنم. ولی خب تو بازیسنتر تنها چیزی که ارزش داره متای بازی و تعداد GOTY هایی که یه بازی میگیره
اتفاقا فروش گرز ۴ انچنان چشمگیر نبود اصلا توی چارت که همون اوایل کلا محو شد ماکرو هم که کلا اساره نکرده به فروشش برعکس FH که خمون اول گفتن چقدر پلیر داره و... مولتیشم نمیدونم الان فعال باشه یا نه با توجه به سابقه گرز نیاز هست این متای بالا برای جذب مخاطبین قدیمی و جدید هر چند فرگوسن وعده ریسک های زیادی داده برای این شماره ولی حرف های شما شعاریه نه تنها بازیسنتر بلکه برای خود سازنده هم تحویل گرفته شدن و متای بالای ۹۰ و جوایز مهمه دیدی که همون کوری بارلوگ چه اشکی میریخت نقدها رو نگاه میکرد

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
آره جالبه سازنده سازنده باشه و مدیریت داشته باشه میتونه اینکار رو انجام بده ولی تو 10 سال اخیر تنها بازیهایی که هم بخش کمپین قوی داشتن هم مولتی و بالای 90+ بوده متاشون سری و Gears و COD و Halo بودن اونم نسل پیش. رسما این نسل هیچ بازی نبوده که هر دو بخش خیلی پرطرفدار و قوی داشته باشه بالا 90 باشه متاش. اصلا خیلی ساده است فهمیدنش. 200 نفر آدم با 100 میلیون بودجه رو کمپین کار کنن مقایسه کن با 200 نفر آدم بودجه 100 میلیونی که باید روی 3 تا مود مختلف کار کنن. کدوم بازی کمپین بهتری خواهد داشت از این دوتا؟؟
کلیت حرف شما درسته
ولی 343 هر استودیویی نیست
اینا 500 نفرن یعنی تقریبا 2 برابر کوالیشن نیرو در اختیار دارن از طرف دیگه همیشه یه استودیو دیگه هم کنارشون در حال کمک هستن
بیشترین سرمایه مایکروسافت توی عناوین فرست پارتی هم رو بدون شک همین 343 بهش تعلق میگیره چون بلاخره داره بزرگ ترین بازی اکس باکس رو توسعه میده وقتی این موارد رو بذاریم کنار هم دیگه نباید صحبت از ایراد به بخش داستانی یا مولتی وسط باشه هم نیرو دارن هم سرمایه و هم زمان

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
هنوز که هنوز بازی توی NA کلی پلیر داره و توی خود فروم گیرز یا Reddit بازی برید کل بحث های بازی روی مولتی. توی پست قبلیم هم گفتم کلا این نسل هیچ بازی نیومده که هم مولتی خوبی داشته باشه و هم کمپین خوب و نمرش 90+ باشه. حالا شما میتونی دلت رو خوش کنی بازی متاش بالای 90 بشه ولی خیلی بخواد خوب باشه 80+.
اون حرفتم از اساس اشتباهه گرز درسته هیچوقت تمام کمال داستان خوبی نداشته ولی رو نسل قبل همیشه بخش کمپین بازی بخش جذاب و هیجانی بوده هر ۳ نسخه حالا بالا پایینشم در نظر بگیری اون جذابیت و ادرنالین همیشه بود داخلش حالا باید گرز ۵ چی میشه تا اواخر 2019 اگه ریلیز بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر