کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
من اخر سال كه ps3 گرفتم اون موقع ميرم آنلاين بازي ميكنم با ps3 

درضمن خوب شد من اصلا لايو ندارم
آقا اسپم نده این چه وضعشه خود شیفته
ما هم ps3 داریم ولی live از psn خیلی بهتره!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سوال:تا کی نباید به live وصل نشد؟یعنی دوباره کی می شه با live بدون مشکل بازی کرد؟

---------- نوشته در 05:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:04 PM ارسال شده بود ----------

سوال:از کی دوباره می شه با live بازی کرد؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
هر وقت lt 3 اومد تا اون موقع هم میتونی آفلاین بازی کنی!

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
هر وقت lt 3 اومد تا اون موقع هم میتونی آفلاین بازی کنی!

اره میشه.

دوست عزیز تا اینجا که اخرین بازی NFS RUN هست اجرا میشه وولی امکان داره این اپدیت رو رو بازیهای جدید هم بزارن .اخه مایکرو اینجوری که شما فک میکنید عاقب نشینی نمیکنه.!:d

موفق باشی تا LT +........>:)

---------- نوشته در 10:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 PM ارسال شده بود ----------

سوال:تا کی نباید به live وصل نشد؟یعنی دوباره کی می شه با live بدون مشکل بازی کرد؟

---------- نوشته در 05:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:04 PM ارسال شده بود ----------

سوال:از کی دوباره می شه با live بازی کرد؟

باید صبر کرد تا ببینیم این C4EVA کی از راه میرسه.

ahuraism

کاربر سایت
Nov 10, 2011
176
دوستان همه تو لیست من بازیهای جدید رو بازی میکنند حتی MW3 جریان چیه مال من نمیشه؟ :(

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
میشه بگین فلگ شدن چی هست,من حقیقتش یه دو سه هفته ای هست که ایکس باکس گرفتم اماتورم خلاصه:d

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
فلگ شدن يعنى استفاده از بازى كپى بدون پچ كه باعث ميشه شما با وصل شدن به لايو كنسول شما بره توليست سياه ماكرو وباشروع بن ويو دستگاه شما بن بشه بن شدنم يعنى محروم شدن از لايو البته اگه شما به لايو وصل نميشى مهم نيست براى افلاين هيچ مشكلى پيش نمياره

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
دوستان اسلیم هم اینجوریه دیگه؟اخه از فروشندهه پرسیدم گفت ال تی ورژن 3 هست .ما هم باید تا التی بعدی صبر کنیم ؟
ممنون

آخرین ویرایش:

am_omid

کاربر سایت
Oct 21, 2008
11
نام
امیر
دوستان lt2 داشبورد 13599 اگه با بازی ارجینال به لایو وصل شیم باز هم احتمال فلگ و بن شدن هست؟؟؟!!!
کسی تاریخ شروع بن ویو رو بلده؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان اسلیم هم اینجوریه دیگه؟اخه از فروشندهه پرسیدم گفت ال تی ورژن 3 هست .ما هم باید تا التی بعدی صبر کنیم ؟
ممنون
LT3 هنوز نیومده !
اگه فروشنده چَک میخورد از این حرفا نمیزد

دوستان lt2 داشبورد 13599 اگه با بازی ارجینال به لایو وصل شیم باز هم احتمال فلگ و بن شدن هست؟؟؟!!!
کسی تاریخ شروع بن ویو رو بلده؟
سوال اول رو جوابی ندارم
سوال دوم، هیچ کس نمیدونه، الان دو سال از تاریخ آخرین Ban Wave میگذره، همه ی این دو سال هم شایعه بوده که فلان روز شروع میشه و هیچ وقت هم نبوده

• Like
Reactions: Real Madrid 9

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
چند سوال:
1_اگه یکی بره live بعدش update شه و سپس دیگه نتونه یکسری بازی های کپی رو بخونه بعدش که lt جدید اومد دوباره خواهد تونست اون بازی ها رو اجرا کنه؟
2_بعد از اون update کذایی ایا کنسول بازی orig رو اجرا می کنه؟اگه اره اون وقت خطر بن کردن ازش سلب می شه یا اینکه ربطی نداره؟
3-اون روشی که باش می شه دوباره اون بازی ها رو اجرا کرد خطر بن شدن را زیادتر می کنه یا صد در صد بن می کنه یا عین همون قبله؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان
ممکنه اجرای بازی های کپی بدون پچ سری XDG3 رو کنسول به صورت آفلاین تو سوابق کنسول (یه جایی چمیدونم) ثبت بشه بعدا که لایو وصل شی بن یا فلگ بشی ؟:-/

behzad_sm

کاربر سایت
Jun 10, 2011
36
نام
بهزاد
من روز 4 شنبه گذشته داشتم MW3 بازی می کردم یهو زد به سرم که MW3 Elite رو دانلود کنم واسه نقشه های جدید که بعد از اون بیچاره شدم و هیچ بزی جدیدیرو نمی تونم بازی کنم پیشنهاد می کنم این کارو نکنید.راستی این برنامه Horizon حتما جواب می ده؟اقای mr.yashar شما این برنامه رو نصب کردی و تونستی بازیها رو به صورت Off بازی کنی.منتظر جواب هستم.مرسی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من یادم نیست کجا پرسیدم:
کلا برای آن شدن هم وصل بشم بن میشم؟ اصلا یه دقیقه هم COD و مولتی نزدم!
چیکار کنم؟

rockstars

کاربر سایت
Jun 25, 2011
15
نام
soroush
man update xboxam lt2, baziaye xgd3 ro ham ro xboxam gozashtam hala age be live vasl shamo baziaye gheire xgd3 va ap2.5 ro bazi konam bazam ban misham?

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر