کمک در بازی prince of persia : warrior within یا همون شاهزاده ایرانی 2

sampadi

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1
سلام.من یه جایی گیر کردم که واقعا اعصابمو به هم ریخته.بعد از اونکه پرنس وارد water garden میشه و اهرمها رو میچرخونه،تو دمو نشون میده که در اتاق ساعت شنی باز میشه.اونوقت پرنس برمیگرده به central hall و تو دمو نشون میده که dahaka یه موجود سیاه رو میبلعه.من تو راهنمای بازی خوندم که اینجا باید به من یه شمشیری داده بشه اما همچین اتفاقی نمیوفته.ضمنا بعدش نمیدمنم کجا برمکمکم کنییییییییییین:(

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام.من یه جایی گیر کردم که واقعا اعصابمو به هم ریخته.بعد از اونکه پرنس وارد water garden میشه و اهرمها رو میچرخونه،تو دمو نشون میده که در اتاق ساعت شنی باز میشه.اونوقت پرنس برمیگرده به central hall و تو دمو نشون میده که dahaka یه موجود سیاه رو میبلعه.من تو راهنمای بازی خوندم که اینجا باید به من یه شمشیری داده بشه اما همچین اتفاقی نمیوفته.ضمنا بعدش نمیدمنم کجا برمکمکم کنییییییییییین:(

یه عکسی چیزی بزار تا متوجه منظورت بشیم, چون پرینس 2 خیلی تو در تو و کسی که چند بارم بازی رو تموم کرده باشه بازم ممکنه گیج بشه!

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
سلام.من یه جایی گیر کردم که واقعا اعصابمو به هم ریخته.بعد از اونکه پرنس وارد water garden میشه و اهرمها رو میچرخونه،تو دمو نشون میده که در اتاق ساعت شنی باز میشه.اونوقت پرنس برمیگرده به central hall و تو دمو نشون میده که dahaka یه موجود سیاه رو میبلعه.من تو راهنمای بازی خوندم که اینجا باید به من یه شمشیری داده بشه اما همچین اتفاقی نمیوفته.ضمنا بعدش نمیدمنم کجا برمکمکم کنییییییییییین

دوست عزیز، یه چیزی رو باید می گفتی ، آیا قبل از Water Garden به Clockworks Tower رفتی و قفل دیگر Throne Room رو باز کردی یا نه؟

asal22

کاربر سایت
Jul 11, 2008
7
سلام يه جاي بازي هست كه بعد از اينكه اون زن سياه پوشو مي كشي و اون يكي كه لباس قرمز تنشه نجات پيدا ميكنه بعد از اون ميشه توضيح بدين چكار بايد بكنم؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام يه جاي بازي هست كه بعد از اينكه اون زن سياه پوشو مي كشي و اون يكي كه لباس قرمز تنشه نجات پيدا ميكنه بعد از اون ميشه توضيح بدين چكار بايد بكنم؟

فقط نقشرو بزن تا پیدا کنی باید کجا بری، چون 80-90% جاهایی که گیر می کنی کارت با نقشه راه می افته

asal22

کاربر سایت
Jul 11, 2008
7
help me pls

فقط نقشرو بزن تا پیدا کنی باید کجا بری، چون 80-90% جاهایی که گیر می کنی کارت با نقشه راه می افته
بازم سلام ممنون از راهنماييتون اما نقشه كمكم نمي كنه من بعد از كشتن اون زن سياه پوش رفتم انتهاي سالن مجسمه رو جلو كشيدم در باز شد و رفتم و اون قدرتي كه جونمو زياد مي كنه پيدا كردم بعدش اومدم بيرون و بقيه راه و رفتم اما حالا رسيدم به همون سالني كه دو تا آب خوري داره همون جا كه مركزش نوراني بود پرنس دنبال اون زن سياهپوش رفت روش و يهو همه جا يخ زد ولي ديگه اون نور كار نمي كنه منم گير افتادم ممنون ميشم كمكم كنين

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
بازم سلام ممنون از راهنماييتون اما نقشه كمكم نمي كنه من بعد از كشتن اون زن سياه پوش رفتم انتهاي سالن مجسمه رو جلو كشيدم در باز شد و رفتم و اون قدرتي كه جونمو زياد مي كنه پيدا كردم بعدش اومدم بيرون و بقيه راه و رفتم اما حالا رسيدم به همون سالني كه دو تا آب خوري داره همون جا كه مركزش نوراني بود پرنس دنبال اون زن سياهپوش رفت روش و يهو همه جا يخ زد ولي ديگه اون نور كار نمي كنه منم گير افتادم ممنون ميشم كمكم كنين

تورو خدااااااایه عکس بزار!!:confused:

mohmous12

کاربر سایت
Jul 20, 2008
14
نام
محمد
سلام . اونجا که شما میگید همه جا یخ نمیزنه بلکه زمان تغییر میکنه. از همون جا که اومدید برگردید و به راهتون ادامه بدید (بعد از تغییر زمان) . چون خیلی وقت پیش بازی کردم الان یادم نمیاد تا دقیقا بهت بگم ولی همینی که گفتم رو انجام بده.;)

T- rex

کاربر سایت
May 24, 2008
101
نام
torobche
با سلام به دوستان کوچک و غول پیکر:biggrin1:این بازی واسه من عین آبخوردن بود :cool:منتها تا به وزیر رسیدم دخلم اومد چی کار باس بکنم:confused:؟ :((

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
با سلام به دوستان کوچک و غول پیکر:biggrin1:این بازی واسه من عین آبخوردن بود :cool:منتها تا به وزیر رسیدم دخلم اومد چی کار باس بکنم:confused:؟ :((

خيلي باحاااااااالييييييييييييييييييييييييي!
حاجي اينجا بحث در مورد پرينس 2 بود نه 3!!
وزير اخر پرينس 3 بود نه 2!
ايني که شما گفتي بازي مثل اب خوردن بود مطمئناً در مورد پرينس 3 بوده نه؟
البته 3 از 2 خيلي اسون تره که نظر شخصيمه! اخره بازیم باید یه جوری خودتو به وزیر نزدیک کنی بعد ضرباتی که بهت می زنه یه ترتیبه خاصی داره، اونا رو دفع می کنی بعد می زنیش اینقدر این کارو انجام می دی تا وزیر یادم نیست دولی فکر کنم ارتفاعش از تو زیاد میشه بعد از سنگهایی که تو اسمونه بالا میری فقط باید مواضب باشی چون یه چیزی به طرفت پرت می کنه که اگه بهت بخوره پرت میشی پایین! بعد بالا که رسیدی می پری طرفش تا اسلوموشن از نوع ماتریکسی بشه بعد کلید اکشن رو می زنی تا بره اون دنیا!!

asal22

کاربر سایت
Jul 11, 2008
7
hi

سلام . اونجا که شما میگید همه جا یخ نمیزنه بلکه زمان تغییر میکنه. از همون جا که اومدید برگردید و به راهتون ادامه بدید (بعد از تغییر زمان) . چون خیلی وقت پیش بازی کردم الان یادم نمیاد تا دقیقا بهت بگم ولی همینی که گفتم رو انجام بده.;)
با تشكر از شما بله حق با شماست من اشتباه نوشتم درسته زمان عوض مي شه اما مشكل من هم همينه يعني وقتي زمانو عوض مي كنم ديگه راهو پيدا نمي كنم واسه همين زمانو عوض نكردم اما بازم گير افتادم ممنون ميشم راهنماييم كنين

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
با تشكر از شما بله حق با شماست من اشتباه نوشتم درسته زمان عوض مي شه اما مشكل من هم همينه يعني وقتي زمانو عوض مي كنم ديگه راهو پيدا نمي كنم واسه همين زمانو عوض نكردم اما بازم گير افتادم ممنون ميشم راهنماييم كنين

من يك خواهشي ازت دارم اگر لطف كني و يه عكس از همون تيكه بگيري به خدا در يك روز جوابتو مي گيري!! حالا هرچي هم كيفيتش بد باشه بالاخره ادم مي فهمه كجا گير كردي؟؟ منتظرييييمممممم;)

mohmous12

کاربر سایت
Jul 20, 2008
14
نام
محمد
باید زمان رو عوض کنید و از همون راهی که اومدید برگردید , الان دقیقا یادم نیست که باید بعدش چی کار بکنی ولی یادمه که باید برگردی (البته باید زمان رو عوض کنی) .:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر