کمک در بازی prince of persia : warrior within یا همون شاهزاده ایرانی 2

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
باتشكر از دوستان و بالاخص dj-mj من الان باز در يك مرحله گير كردم وواقعا گيج شدن.بعد از اون مرحله اي كه همون غوله با كلاه خود اهني به طرفت اثش ميندازه كه در واقع سربازند وبعد از چرخاندن اهرم چهارم كه ابها باز ميشند دوبتره وارد همون مرحله قبلي ميشه كه پر از ابشار و اسياب و عقربه هاي بزرگ ساعت هستومن نمي دونم اينجا رو كه اومديم حالا دوباره اومده بايد چي كار كردوممنون

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
باتشكر از دوستان و بالاخص dj-mj من الان باز در يك مرحله گير كردم وواقعا گيج شدن.بعد از اون مرحله اي كه همون غوله با كلاه خود اهني به طرفت اثش ميندازه كه در واقع سربازند وبعد از چرخاندن اهرم چهارم كه ابها باز ميشند دوبتره وارد همون مرحله قبلي ميشه كه پر از ابشار و اسياب و عقربه هاي بزرگ ساعت هستومن نمي دونم اينجا رو كه اومديم حالا دوباره اومده بايد چي كار كردوممنون

والا درست توضیح ندادی ولی خب, شما اون مرحله که غوله به طرف شما آتش پرتاب میکنه رو باید کامل کنی و ساعت رو بکار بندازی. بعدش هم همون مرحله که گفتی اهرم ها رو میکشی, اون مرحله هم باید تکمیل کنی تا آبها باز شوند!
اگر این 2 تا مرحله رو کامل کردی, باید برگردی به central hall (اگر درست نوشته باشم اسمش رو)
و بری توی اون اتاقی که یک در داره که با یک سری قفل خفن بسته شده!
پائینش ساعت شنی بزرگ بید که 2 طرفش راه پله هست. فکر کنم منظورم رو گرفته باشی!

اگر من اشتباه توضیح دادم یک بار واضح تر بگو کجا گیر کردی + عکس از نقشه تا بهتر بشه کمک کنیم :cheesygri

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
ممنون از دوستان من اگر بتونم عكس مي ذارم ولي فكر كنم با اين توضيحات متوجه بشيد.من الان اينجا هستم:the Clock Tower Part3.ببينيد من بعد از كشتن غول كه سربازهاي اتشين پرتاب مي كرد ار همونجا رفتم بالا و رسيدم به اخرين اهرم.بعد از اون ويعد از دمو؛ در روبرو باز شد و من از پرده هاي قرمز كه چنذين بار بايد بپري رسيدم به پايين.حالا اومدم همونجايي كه قبلا بودمو عقربه هاي ساعت هم به كار افتاده.روبروم يك جايگاه هست كه چند تا از اين سگهاي اتشين رو اون هستندومن با كمك تصوير مي تونم بفهمم در پايين يك جاهايي هست كه جديده و من هنوز نذفتم.ولي نمي دونم چطوري ميره پايين.اخه هر راهي بود رفتم و همه به شمت بالا مي رند.اخرش همين بود كه از نردبون بالا رفتم وبعد از پرش به روي چوب روبرو داخل راهرويي شدم كه منو برد باز به مرحله the Forstress Part.
اگر كمكم كنيد واقعا ممنونم چون واقعا گيج شدم و نمي دونم چطوري بايد برم پايين.ممنون از راهنماييها تون

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
اتفاقاً من خودم اینجا یک زمان گم شده بودم
شما بعد از کشتن غول و کشیدن اهرم و بکار افتادن ساعت دیگه کاری با اینجا ندارید. تا اونجا که یادم هست بعد از کشیدن اهرم به سمت پائین که حرکت میکنی به یک سیو میرسی. سمته راست سیو یک راه هست برای پائین رفتن ولی من هم هیچ وقت نمیدیدم اون رو!
شما اهرم رو که کشیدی بیا پائین. به سیو که رسیدی برو سمت راست باید دیوار رو بگیره بره پائین.

یک عکس از نقشه بگیر اینجا بزار.

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
عزیز من اصلا نفهمیدم کجا رو گفتی!! اگه میشه بهتر توضیح بده یا یک عکس بگذار ;)
دوست عزيز با تشكر از جوابهاتو راهنماييهات;) من از اين مرحله عكس گرفتم
1-اينجا بعد از كشتن همون غولي كه سربازهاي اتشي بهت پرت مي كنه.وبعد از بالا اومدن و كشيدن اخرين اهرم كه عقربه ها فعال ميشند و دمو اونو نشون ميده ودر روبروت باز ميشه
34jboz4.jpg

2-اينجا هومنجاست كه گير كردم.بعد از ادامه دادن راه از همون در روبرو وپريدن از پرده ها حالا اومده اينجا.كه قبلا هم اومده بودم.حالا نمي دونم چطوري بايد رفت پايين؟؟اخه اگه از روبرو بري ميري به سمت بالا.ممنون

2ze9vfb.jpg

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
از همین راه برو, به اولین محل سیو که رسیدی از سمت راستش برو پائین!
توکه زحمت کشیدی عکس گذاشتی, ولی اگر باز هم گیر کردی از نقشه عکس بگیر بزار.

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
از همین راه برو, به اولین محل سیو که رسیدی از سمت راستش برو پائین!
توکه زحمت کشیدی عکس گذاشتی, ولی اگر باز هم گیر کردی از نقشه عکس بگیر بزار.
دوست عزيزم منظورت از سيو چيه؟؟؟؟؟بعدم من تمام راهاشو امتحان كردم؛فكر نمي كنم از سمت راستش راهيبراي پايين باشه:blushing:

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
منظورم از سیو, Save بید. از همینجا که عکس گذاشتی, حرکت کن. به اولین محل Save که رسیدی, سمت راست محل Save یک راه هست که به پائین میره.

والا من هم اینجا گیر کرده بودم یک زمتن, مشکل اینه که راهش یه طوری بید که به چشم نمیاد زیاد! شما هم اگر تا الان اگر یک عکس از نقشه بازی گذاشته بودی شاید تا حالا بازی رو رد کرده بودی. دیگه شرمنده نتونستم کمکی کنم.

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
black prince عزيز با تكر از راهنماييت و توجهت من الان نقشه هاي اين دو عكس را برات مي ذارموببين متوجه ميشي وممنون
من فقط مي خوام بدونم در مرحله بعد از clockworks and gfars و بعد از حركت دادن اهرم اخر و اتمام دموي اون و باز شدن در روبرو...كه نقشش در اين شكل هست و من جاي پرنس و علامت ضربدر داخل نقشه را با ضربدر نشان دادم

hug36g.jpg

وبعد از ادامه مسير را دادن از د ر روبرو وپريدن از پرده ها به جايي ميرسيم كه قبلا بوديم و در نقشه شكلش اين هست.كجا بايد رفت و اگر بايد به پايين رفت از كجا بايد رفت.ممنون

2ecirsm.jpg

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
ببین, من این بازی رو یک بار دیگه 1 ماه پیش تموم کردم. دقیقاً همونجا گیر کردی که من گیر کرده بودم. البته گیر که نه گم شدیم :cheesygri

بعد از اینکه اهرم رو میکشی و دمو نشون داده میشه و غول رو هم که معدوم کردی دیگه باید بری اینجا:

اون عکسها که سری اول گذاشتی, 2 تا گرگ روبروت هستند. از اون محل ادامه مسیر بده. هر جا که راه داره برو! به اولین محل سیو که رسیدی ته راهروئی که محل سیو هستش راه داره به پائین. من 100% میدونم که راه کنار محل SAVE بود. چون خودم یک روز اونجا مونده بودمو راه رو نمیدیدم.
" حالا اگر اولین Save نبود یه ذره دیگه ادامه بده ببین باز محل Save اونجاها بود یا نه"
من دیگه بیشتر نمیدونم چی بگم. امیدوارم بتونی راه رو پیدا کنی!

esmaeil.k

کاربر سایت
May 7, 2008
7
كمك

سلام من در جايي گير كرده ام كه تازه داهاكا دنبال من بود يعني در clock tower part 3
من از دستش فرار كردم و زمان را به گذشته برگردوندم الان نمي دانم بايد كجا برم بعد از اين كه به زمان گذشته برگشتم و برگشتم روي ديوار دويدم و از تله ها عبور كردم به سگ اتشين رسيدم آن ها را نابود كردم و جلو تر رفتم سه دزد دريايي را كشتم جلوتر كه ميرم هيچ جاي پرشي نيست و اگر بيفتم خواهم مرد لطفا راهنمايي كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر