کمک در بازی Battlefield Bad Company 2

reza_azizi2010

کاربر سایت
Feb 17, 2008
15
بايد خيلي سريع از يه خونه به خونه ديگه بري كه طرف يخ نزنه، تو مسير يسري بشگه هم هست كه ميتوني منفجر كنيشون و كنارش خودتو گرم كني!

panizgraphic

کاربر سایت
Dec 29, 2006
9
واسه منم یادمه اون مرحله می پرید بیرون بعد چند بار رد شد :D اون مرحله برفیه هم 3-4 باری مردم تا فهمیدم چطوریاس :D
خیلی بازی توپیه خدایی من 2بار تا تهش رفتم :D

فکر کننم مشکل خوده بازی هست (کرک) . من خودم رفتم طبقه بالا یکم وایسادم بعد رفتم پشت بوم که رد شد ! سریع هم فیلم رد کن .!

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
اقا من جایی گیر کردم که باید تانکو بترکونیم...اون تانکه که تو مراحل اولیه تو برف هی خونه ها رو میترکونه و میخواد منم بترکونه...چطوری بزنمش؟ اصلا نمیمیره.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
اقا من جایی گیر کردم که باید تانکو بترکونیم...اون تانکه که تو مراحل اولیه تو برف هی خونه ها رو میترکونه و میخواد منم بترکونه...چطوری بزنمش؟ اصلا نمیمیره.

خوب شما اون چیزه که مثل یه دوربین هستش رو در می یاری و بعد روی تانک قفلش می کنی ینی روش کلیک می کنی بعد توسط هواپیما ینی همون جت نازنین دربُ داقون می شه .

mhm5076

کاربر سایت
May 5, 2009
15
نام
محمد حسین محمودزاده
سلام دوستان

توی یکی از مراحلش هست که تفنگ دوربین دار بهت میدن . تو اون مرحله یه پلی هست که بای از اون رد بشی . اون پل شکسته . فکر کنم اسم مرحله Upriver باشه . اون مرحله رو چه طوری باید رد کرد ؟

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
سلام دوستان

توی یکی از مراحلش هست که تفنگ دوربین دار بهت میدن . تو اون مرحله یه پلی هست که بای از اون رد بشی . اون پل شکسته . فکر کنم اسم مرحله Upriver باشه . اون مرحله رو چه طوری باید رد کرد ؟
اگه اشتباه نكنم بايد:
1.يا اول همه ي دشمنات رو مي زدي بعد يارات يه راه رو نشونت ميدادن.؟:db-)
2.يا بايد از يه جا كه ارتفاعش كم تر بود ميپريدي تو رودخانه و ادامه ماجرا.......:db-)

mhm5076

کاربر سایت
May 5, 2009
15
نام
محمد حسین محمودزاده
اگه اشتباه نكنم بايد:
1.يا اول همه ي دشمنات رو مي زدي بعد يارات يه راه رو نشونت ميدادن.؟:db-)
2.يا بايد از يه جا كه ارتفاعش كم تر بود ميپريدي تو رودخانه و ادامه ماجرا.......:db-)
دوست عزیز به غیر از اون پل راه دیگه ای نیست .
بارم ممنون

sysmanz

کاربر سایت
Jun 29, 2010
20
خوب شما اون چیزه که مثل یه دوربین هستش رو در می یاری و بعد روی تانک قفلش می کنی ینی روش کلیک می کنی بعد توسط هواپیما ینی همون جت نازنین دربُ داقون می شه .

اقا منم همین مشکلو دارم خدا وکیلی کمک کنید !
1 هفتس دارم زور می رنم.
من با کنسول xbox دارم بازی می کنم.
دقیقا سر تانک گیر کردم... من هیچی شبیه دوزبین ندارم که در بیارم... باید چی کار کنم...
طبق کمک خود بازی هم که اون پایین نی نویسه وقتی دکمه سمت چپ رو می زنم که دوربین بیاد بالا یه اسلحه میاد که یه چیز شبیه خمپاره و نارنجک پرتاب می کنه و با اونم تانک از بین نمیره.... یه حالت دیگش هم روی دشمنا با دوربین همون تفنگ هدف می گیری که اونم وقتی تانکو باش هدف می گیرم هیچی نمی شه فقط ادمارو می زنه....
از کحا باید این دوربینو گیر بیارم و از چه فاصله ای باید روش زوم کنم ؟؟
خدایی کمک کنین به من اماتور !!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر