akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
سلام یه بازی کامیونی بود که 3 یا 4 تا شخصیت داشت و اول بازی یه خانمه بود که اسلحه دستش بود و بازی شروع میشد،یکی از شخصیتاش دختر بود یکی دیگه یه پسره چاق بود نمیدونم برای کامپیوتر بود یا ps2
نمای بازی هم از داخل کابین کامیون بود
ببین کدوم یک از ایناست
18 wheeler american pro trucker
big mutha trucker

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
سلام دوستان حدود ۱۰ سال پیش یه بازی تفنگی بود که خیلی هم فان و خنده دار بود. نمای بازی هم اول شخص بودو هم سوم شخص میشد. شخصیت اصلیش یه مرد نسبتا چاق با یه تفنگ دو لول دستش بود. دشمنانش هم یک گروهشون آدمای لاغر با به زیر پوش رکابی و شلوار لی با یه چوب بیسبال دستشون بود که دنبالتون میکردن تا شمارو بزنن. بازی تو یه خیابون انجام میشد و شما چند نوع اسلحه داشتین. مهمترین نکته اینه که یادمه تصویر روی جلد بازی علاوه بر مرد چاق با شات گان دولول دو تا زنبور هم بود. و فکر کنم توی اسم بازی کلمه ی bee هم بود. ممنون میشم اگر نظرتون رو بگین.
یه بازی بود که خیلی سال ها پیش بازیش کرده بودم اسمش torrente بود خیلی شبیه توضیحاتی که دادی هستش
چک کن ببین خودشه

mr.davoud

عضو جدید
Sep 3, 2021
1
درود دوستان . یه بازی تفننی بود خیلی وقت پیش بازی میکردم اسمش رو فراموش کردم .
6 تا توپ توی یه زمین مربعی در حال حرکت بودن و به هم برخورد میکردن و حتی به دیواره ها برخورد میکردن و همش در حال حرکت بودن .
این بازی یه تایم داشت که باید توی اون تایم شما با یه هلیکوپتر کوچیک بین این توپ ها رو دیوار میکشیدید و هی دیوار رو تنگ تر میکردید که هر توپ توی یه دیوار مربعی کوچیک و مجزا از توپ های دیگه قرار بگیره
اگر کسی اسم بازی رو میدونه ممنون میشم راهنمایی کنید

hichkas0311

عضو جدید
Sep 3, 2021
1
یه بازی بود که بچگی ها به اسم مبارزه تو گلهای بهشت 1 بود
یه شخصیتی داشت با کلاه لبه دار حالت پیکسلی و سوم شخص از روبرو داشت
شخصیت اصلی باید رقیبا رو میکشت و رقیباش یه سری سرباز با لباس های نارنجی کمرنگ بودن و حتی میتونست اونا رو یار خودش کنه
ولی خب از جون خودش کم میشد
یه سری وسیله هم بود که میشد سوارش شد مثلا زیردریایی و بعضی هاشون قابلیت شلیک هم داشتن
فک میکنم داستان هم داشت، یه شخصیت منفی زنش رو گروگان گرفته بود و باید اون رو آزاد میکرد
کسی میدونه اسم این بازی چیه؟
سلام همگی
منم دنبال این بازی هستم کسی پیداش کرده ؟؟؟یا ن
هر چی بخاد میدمش
خواهشا یکی پیداش کنه من هر چی گشتم نیست که نیس

Mr_raisi2021

عضو جدید
Sep 5, 2021
3
باسلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز من چند سال پیش یه بازی بود که هم میشود پلیس بشم و تقیب دزد ها کنم و هم میشود دزد شوم و بار ها رو به مقصد تا چند متر بروم هر جا گشتم پیدا نشد کسی اسمش و بلده لطف کنه بگه ممنون🙏

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
باسلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز من چند سال پیش یه بازی بود که هم میشود پلیس بشم و تقیب دزد ها کنم و هم میشود دزد شوم و بار ها رو به مقصد تا چند متر بروم هر جا گشتم پیدا نشد کسی اسمش و بلده لطف کنه بگه ممنون🙏
فکر کنم 25 to life باشه

1579Arash

عضو جدید
Sep 7, 2021
1
سلام من یه بازی وقتی بچه بودم پلی میدادم اسمش اصلا یادم نیست ولی در مورد جنگ جهانی دوم بود یه گرافیک قدیمی داشت و سوم شخص بود اسم شخصیتش هم جان بود البته مطمعن نیستم توی پی سی بازی می‌کردم ایکونش هم عکس یه عقاب بود اول بازی هم اینجوری شروع می‌شد که از هلیکوپتر با چتر نجات می‌پرید دیگه همین قدر یادم مونده ممنون میشم جواب بدید

Mirhashemi1385

عضو جدید
Sep 12, 2021
1
سلام دنبال یه بازی مال قبل دارم نه خیلی قدیمی تو این بازی اول یه مپ داره که مپ کروی شکله بعد داخل این بازی ما با لوازم که داریم باید یه ماشین جنگی بسازیم این بازی مال کامپیوتر داخل بازی لوازم مانند آب پاش و چرخ های مختلف آتیش پرتاب کن که همشون چوبین بعد میتونستیم روی هر قطعه ماشین که میشاختیم با کیبورد دکمهه میزاشتیم مثلا آتیش پرتاب دکمه nیا بزای حرکت به جلو دکمه w یا هر دکمه های بعد ساخت باید به قلعه که آدم توش خاله کنیم قلعه هم شبیه قلعه های قدیم که آجر ی سنگی بعد تازه یه زمین تمرینم داره که توش میتونیم ماشین بسازیم بعد اون ماشینارو سیو کنیم لطفا بگین

kia_worth

عضو جدید
Sep 14, 2021
1
سلام
من سال ۲۰۱۶ یک بازی مبایلی میکردم که اسمش یادم نیست.بازی مال یه استدیو یا کمپانی چینی یا ژاپنی بود ، بازی دو بعدی بود ۳ کاراکتر قابل بازی داشت کاراکتر اول به صورت رایگان به شما داده میشد و دو کاراکتر بعدی رو باید با جم میخریدی
کارکتر اول موی سرش سفید بود و قدرت خاسی نداشت کاراکتر دوم یک زره آبی رنگ داشت و قدرت یخی بازی شبیه به متال اسلوگ یا همون سرباز کوچولو بود و باید در بازی زامبی میکشتی هر بخش بازی ده مرحله بود و یک باس داشت
لطفا اگه کسی اسم بازی رو میدونه بگه ممنون

Mahsajafary

عضو جدید
Sep 19, 2021
1
سلام دوستان من خیلی سال پیش یه بازی داشتم که اسمش یادم نیست داستانشو این بود که یه مردی به یه مزرعه اومده بود اسب هم داشت و باید برای است سیب و هویج میکاشتیم و بعد برداشت میکردم یه قسمتی هم یادمه ک این مرده میره به یه مدرسه و عاشق خانم معلم میشه خیلی دوسش داشتم تو رودا اسمش کسی میدونه بگه بازی مزرعه داری بود تقریبا.

• Like
Reactions: mobin911

AhmadNurmmd

عضو جدید
Sep 24, 2021
1
کم کم 10 سال پیش، یه بازی پازلی- ماجراجویی بود که دنبال اشیا از روی شکلی که خودش میداد (این اشیا تو بخش پایین روی نوار کشیده شده بود که تیکه هاشو پیدا میکردی) میگشتی و هر بخش که تموم میکردی توی زمان سفر میکرد و میرفت به یه زمان دیگه تو هر زمان یه شئ خاص پیدا میکردی و نگهش میداشتی و آخر سر ازش استفاده میکردی.
خیلی خیلی دنبالشم. خوشحال میشم کسی کمک کنه پیداش کنم

mardin nba

عضو جدید
Sep 28, 2021
5
سلام من دقیقا یادم نمیاد ولی احتمالا از سال 2010 تا2015 باشه این بازی که نقش افرینی بود اولش خودتو میبینی که یه زره سفید پوشیدی و وسط جنگی یه حالت رویا مانند داره که چنتا سرباز دوروبرت که دارن به دشمنا حمله میکنن و میبینی خودتم مستقیم به یه غول هستش فک کنم حمله میکنی که میزنه لتو پارت میکنه یدفعه پا میشی میبینی یکی نجاتت داده و اوردتت خونه خودش تو یه دهکده همونجا مشخصات کارکترتو خودتمیزاری مث خالکوبیو مدل مو و ریش بعد انتخاب میری بیرون خیلی دنیایه بزرگی داره و سطحش سخته شایدم من بلد نبودم و در ادامه یکم پول بهت میده میتونی بری باهاش یه شمشیرو تیروکمان بگیری نمیدونم شایدم از اولش داشتی دقیق یادم نیس دور تا دور دهکده یه دیوار بزرگ بود و دروازه شهر خیلی بزرگ بود وقتی ازش میرفتی بیرون انواع غول و ترول و حیوون داشت موشای گنده یا گوزن که میتونستی شکارشون کنی گوشتشونو بخوری یا بفروشی گنجای مخفی داشت در کل بازی خیلی خوبی بود میخواستم ببینم چه بازی هستش و درضمن دقیق نمیدونم ولی فک کنم گرافیکش در حد ویچر 2 و اینا بود ممنون میشم بگید چه بازی هستش

mardin nba

عضو جدید
Sep 28, 2021
5
دوستان نزدیکای سال 2010 الی 2015 دقیق سالشو یادم نیس یه بازی میکردم که شروعش اینجوری بود انگار تو یه رویا بودی یه زره سفید با شمشیر خودتو با چنتا سرباز میدیدی که دارن به یه موجوداتی حمله میکنن به سمت یه غولی میری که بکشیش فک کنم دقیق یادم نیس بعد زدنش اوار سرت میریزه بیهوش میشی فک کنم اینجوری بود که یه دفعه از خواب بیدار میشی یه مرده نجاتت داده و تو خونشی بعد انتخواب ظاهر کاراکترت{ریش.خالکوبی.چهره}از خونه میزنی بیرون خودتو تو یه دهکده میبینی دور تا دورش دیوار کشیده شده اسلحه فروشیو گوشت فروشیو معجون فروشیو این چیزارم داره نمیدونم خودت اول کار داری یا بهت پول میده که بری بخری خب وقتی از دروازه شهر بری بیرون همه جور حیوون و هیولایی توش داره همون اول کار موشای بزرگو میبینی گوزن که میتونی گوشتشو بخوری و بفروشی و درضمن بازی خیلی گسترده و بزرگی هستش گرافیکشم دقیق یادم نیس ولی فک کنم در حد ویچر 2 و اینا شایدم بالاتر باشه یه بازی نقش افرینی لذت بخش بود از نظر من ممنون میشم اگه میدونید بهم بگید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر