seyedi

کاربر سایت
Dec 28, 2012
2
Metal Slug 2

a5lk_picture1.jpg
خدا امواتت را بیامرزه. خیر ببینی. همینه بخدا همینه

• Like
Reactions: New Shredder

MPA

عضو جدید
May 4, 2020
1
سلام من حدود 2007.2011یه بازی فایتینگ داشتم که اسمش رو یادم نیست تو سلک فانتزی هم بود
مبارزات تک به تک بود یه حدودی هم از کاراکتر ها یادمه میشه یه کمکی بدید؟؟؟??

Ped2000

عضو جدید
Apr 12, 2020
2
با سلام .من حدود ۱۵ سال پیش یک بازی بازی میکردم که گرافیکی شبیه بازی های بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ داشت و بازی استراتژیک همزمان بود و شروع به ساخت ساختمان و تانک هایی میکرد و دو تا نقشه ازش یادم هست در یکیش که مدام دچار مشکل کمبود بنزین برای تانک ها میشد در اون یکی سه گروه بودیم که برای توسعه سه راه بود ساختمانن ها تانک ها که ۵ نوع تانک وجود داشت که دو سه تاش شبیه تانک های جنگ جهانی بود و کشتی ها ویک قسمت از بازی حالتی شبیه دیپلماسی داشت که میشد به اونیکی اعلام جنگ یا صلح کرد و این رو با زدن شکل بمب اعلام میکرد.بازی از سمت بالا بود چیزی بسیار شبیه به red alert 2 و مثل این ساختمان هارو میساخت و تانک تولید میکرد.حتی چیزایی از ایکون بازی یادم هست که شبیه آدمی بود که دهانش کامل باز بود

Zahragh

عضو جدید
May 9, 2020
2
سلام بچه ها من یه بازی حدود۱۰سال پیش بازی میکردم اول بازی چندتا اسب سوار درحال تیراندازی بودن ووقتی تیراندازی تموم شد فک کنم یکی از اسب سوارا که شخصیت اصلی بازی بود رفت درروستا وبه خونه ی یه زن وشوهر رفت وبعد صبح هویج میکاشت وبه اسبش میداد و توروستا اینور اونور میرفت به یه مدرسه رفت که یه دختر بچه روی تاب نشسته بود باهاش حرف میزد دوبلش فارسی بود وخیلی جالب بود به یه هتل میرفت وبایه مرد دوئل میکرد تلگراف میفرستاد اگه کسی بازی کرده واسمش رو میدونه لطفاکمکم کنه

Zahragh

عضو جدید
May 9, 2020
2
سلام بچه ها من یه بازی حدود۱۰سال پیش بازی میکردم اول بازی چندتا اسب سوار درحال تیراندازی بودن ووقتی تیراندازی تموم شد فک کنم یکی از اسب سوارا که شخصیت اصلی بازی بود رفت درروستا وبه خونه ی یه زن وشوهر رفت وبعد صبح هویج میکاشت وبه اسبش میداد و توروستا اینور اونور میرفت به یه مدرسه رفت که یه دختر بچه روی تاب نشسته بود باهاش حرف میزد دوبلش فارسی بود وخیلی جالب بود به یه هتل میرفت وبایه مرد دوئل میکرد تلگراف میفرستاد اگه کسی بازی کرده واسمش رو میدونه لطفاکمکم کنه
لطفا جواب بدین

Mohammada4p

عضو جدید
May 10, 2020
1
سلام دوستان
من چن سال پیش یه بازی بود خیلی دوسش داشتم
حالت شبی ساز بود
میشه گفت یجوراییم نبود
داستان اینجور بود تو منوی بازی یه عالمه مپ بود که مثلا یکی معموریت بود یکی عادی
تا اونجا که یادمه
یکیش این بود توی یه روستا مثل عربستان بودی تو بیابون بد دید در شبم داشتی شب بود
ولی نمیدونستم چکار کنم
یکیش یه کمپ نظامی بود یه خروار تانکو هلیکوپتر بود هرکدومو میخاسی ورمیداشتی هرجا میخاسی میرفتی
یکیم با تانک بود حالت دهاتو روستای خودمون سرسبزم بود باز دشمن نبود
یکیم بود وسط بیابون بودی پیاده
تروخدا اگر میدونید بگید

ali.kam

عضو جدید
May 11, 2020
1
نام
علی
سلام دوستان عزیز من علی هستم حدود شش سال پیش یه بازی دوبعدی استراتژیک داشتم که حذف شد الان اسمش یادم نیست بازی اینطوری بود که با استخون یه ماشین جنگی میساختی و روش سلاح نصب میکردی بعدش دکمه شروع رو میزنی تا با ماشین دشمن بجنگه اگه کسی اسمشو میدونه لطفا به من بگه ممنون میشم

m.persianking

عضو جدید
May 20, 2020
2
سلام دوستان
وقتتون بخیر
من یه مدت پیش یه بازی دانلود و بازی کردم که الان هرچی فکر میکنم اسمش یادم نیست.
یه بازی سبک استراتژیک برای pc بود. سبک بقا هم بود. در مورد زامبی ها. شما کنترل 4 نفر رو دارین که اینا رو میتونید به شکل رندوم پیدا کنید به مرور و مرحله رو ببرید جلو. ضمن اینکه بعضی جاها میگردین دنبال وسایل با بعضی گروه های دیگه برخورد میکنید و باهاشون معامله هم میکنید با زامبیا میجنگید میرید جلو از شهر میرید تا مراحل میرسه به تونل های مترو. آخرش با یه زامبی بزرگ میجنگین و بازی تموم میشه. تو حین بازی باید حواستون به این باشه که افرادت از گرسنگی نمیرن میتونید دارو هم پیدا کنید زخمی هارو درمان کنید. بعد کارکترا مختلفن مثلا آتش نشان و پلیس و آدم معمولی یا زندانی یا هرچی. و اینکه یه بخش craft هم داشت و افراد وسایل مورد نیاز رو اونجا میساختن
یه نقشه هم داشت که هرچی میرید جلو هی ضبدر میخوره بعد زامبی ها پشت سرتون میان و دیگه نمیتونین برگردین و مدام باید به جلو برین Judgment.Apocalypse.Survival.Simulation هم نیست

Ramsin320

کاربر سایت
May 22, 2020
4
نام
Ramsin
سلام یه بازی قبلا بازی میکردم گرافیک خوبی هم نداشت داستانش اینجوری بود که چند نفر کشتی شون خراب میشه و کشاورز دارن مهدس دارن کارگر دارن و تو باید اون جزیره رو آباد کنی و

Ramsin320

کاربر سایت
May 22, 2020
4
نام
Ramsin
سلام یه بازی استراتژی که چند نفر کشتی شون خراب میشه و مهندس دارن. کشاورزدارن .کارگردارن و لگوشم یه قطب نما بود و تو باید اونجارو آباد میکردی یه جزیره کوچیک بود لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه خیلی وقته دنبالشم وهی باید لول ساختمونارو بیشتر میکردی

Ramsin320

کاربر سایت
May 22, 2020
4
نام
Ramsin
سلام بازی که میگم لگوی قطب نما داره استراتژی هستش داستانش اینجوریه که :کشتی چند نفر خراب میشه و به جزیره میرسن و اونجا ساکن میشن و تبدیل میشن به گروه های مختلف کشاورز. کارگر.مهدس و باهم جزیره رو آباد میکنن و باید لول ساختمونارو بالا برد و باید راه هایی که به جاهای دیگه جزیره هستو بسازی

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . حاجی یه بازی بود من برای میکرو داشتم حدودا سال ۸۴ یا ۸۵ شایدم ۸۳ بازی میکردم که اسمش یادم نیست . اول بازی که شروع میشد عکس یه مردی بصورت سیاه و سفید میومد . شخصیت اصلی بازی یه مرد لباس سبزی بود که دشمناش رو با تیر میزد . پس زمینه ی بازی هم سیاه و سفید بود . رنگ دشمناش هم سفید بود . مرحله ی دومش هم سوار یه ماشین قرمزی میشد مثل وانت بود یه اسلحه هم به ماشینه وصل بود که باید باهاش یه هلیکوپتری رو میزدی . اگه کسی میدونی چیه اسمشو بگه .

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
احتمال داره منظورتون guerilla war باشه
اونم دنبالش بودم ولی خیلی وقت پیش پیداش کردم دونفره هست بازیش که پرتت میکنن پایین توی چاه . وای باورم نمیشه توی ایران کسی همچین بازی ای رو بشناسه . ولی نه این بازی موردنظر نبود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر