ElectricJafar

عضو جدید
Mar 9, 2020
1
سلام بجه ها این بازیی ک میگم حداقش برای قبل 2010 هستش توی یسری سایتا گشتم اما پیداش نکردم
حالت عادی داستان بازی یادم نیست ولی بازی حالت دو بعدی داشت و کاراکترت یه سرباز کوچولو بود که یه مسیرو به جلو میرفتی و سربازایی که توی مسیر بودنو با یه توپ های ابی مانندی سمتشون پرت میکردم و اگ میخورد بهشون یار من میشدنو میومدن طرفم
جزییات دقیق تری فعلا تو ذهنم نیست ولی خوشحال میشم اگ کسی بازی کرده باشتش و بدونه کدومو میگم و یه اسمی عکسی چیزی ازش بهم برسون

MgW

عضو جدید
Mar 18, 2020
2
سلام دوستان امیدوارم بتونید کمکم کنید
تقریبا یه 9 سال پیش یه بازی رو کامپیوتر داشتم نوع بازی 2 بعدی بود به صورت ماجراجویی
شخصیت بازی یه پسر بود که باید خواهرش از دست یه باس نجات میداد
بازی در 4 تا فصل دنبال میشد که اولیش داخل جنگل بود بعد میرفت داخل مصر بعد میرفت داخل یه قلعه و فصل آخر داخل فضا بود
دوستان اگه اسم بازی رو میدونید به این ایمیل بفرستید
ah104554@gmail.com

Aydinccb

کاربر سایت
Aug 12, 2018
3
سلام دوستان.
اقا من نزدیک به بیست سال پیش بچه که بودم ی بازی داشتم که هیچی ازش یادم نیست نه اسمش نه حتی مرحله های بازی ولی یکم از بازی رو میگم شاید کسی می دونست کمکم کرد.
اینو یادمه یه بازی اول شخص شوتر بود و اینکه انگار تو فضا بود بازی یادمه هک میکردم تو بازی و اینکه شمشیرم داشت و مثل سپر استفاده میکرد کسی چیزی میدونه؟ حاضرم ی کلیه ام رو بدم ولی اون بازی رو دوباره بازی کنم

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بازی برای سگا بود دوتا برادر بودن مثل پانکا لباس پوشیده بودن تو مراحل برا خونش پر شه ب دستکاهای که پول میندازی نوشابه میده باید لقد میزدی تو خرابها جنگ میکردیم تیره چراغ برق و میکند میزد ب دشمن همینا یادمه
:D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
بازی برای سگا بود دوتا برادر بودن مثل پانکا لباس پوشیده بودن تو مراحل برا خونش پر شه ب دستکاهای که پول میندازی نوشابه میده باید لقد میزدی تو خرابها جنگ میکردیم تیره چراغ برق و میکند میزد ب دشمن همینا یادمه
:D

Two Crude که به ژاپنی میشه Crude Buster...!!

132479

robertofantasy

کاربر سایت
Sep 25, 2006
158
سلام دوستان امیدوارم که کمکم کنید
من ۸ یا ۹ سال پیش یه بازی نصب کردم الان هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم
یه بازی استراتژیک جنگی که بازی داستانش با ارتش امریکا شروع میشه یعنی جنگ مدرن هستش منظورم اینه که ماشینای جنگی مثل BTR و تانک های امروزی امریکایی درونش هستن و اینکه بازی SKIRMISH نداره و فقط داستان خود بازیه و مرحله اول اینطوری شروع میشه که در ابتدا یه گروه سه نفری از تکاور های امریکایی داخل یه پایگاه نظامی هستن زیر فرمان شما و گیم به شما نحوه تیراندازی به هدف رو نشون میده یعنی یادگیری هستش بعدش که یادگیری تموم شد شمارو به سمت شهر میبره و با نیروهایی که بیشتر به آشوبگر میخورن درگیر میشین و در مرحله های بعدی هم با ارتش روسیه درگیری ب وجود میاد و در مرحله های جلوتر فرماندهی ارتش المان رو ب دست میگیرید وباید فردی رو از بیمارستانی ک توسط روس ها حفاظت میشه نجات بدید...تکرار میکنم که بازی استراتژیک هستش و جنگ مدرن
ممنون !!!
Act of War: Direct Action یا
Act of War: High Treason
یا world in conflict

mahdiyar12

کاربر سایت
Mar 21, 2020
5
سلام دوستان
من حدود 8 سال پیش یه بازی استراتژی میکردم که مشخصاتی که ازش یادم مونده رو پایین مینویسم.

1- بازیش مثل خیلی از بازی های دیگه مپ کوچیک داشت ولی دقیقا یادم نمیاد کجای صفحه بود ولی احتمال میدم سمت بالا صفحه بود
2- مثل بازی وارکرافت چند تا بیس تو نقشه بود و با هم دیگه میجندگیدن
3- میشد با ربات های دیگه هم تیمی شد
4- ساختمان سازی های بیس مثل بازی های ژنرال و وارکرافت بود
5- توش از سبک های مختلف بیس داشت مثلا یه سبکی بود که عنکبوت بودن و سبک ساختمان ها هم مثل عنکبوت بودن یا یه سبک دیگه داشت که مصری بود
6- وقتی بازی رو اجرا میکردی اولش یه کات سین نشون میداد
7- لوگو بازی یه لوزی که فکر کنم رنگش به سبز میخورد بود
8- همه ی سرباز ها تو بازی 2 تا نوار داشتن که یکی از نوار ها نوار سلامت بود و اون یکی مثل وارکرافت نوار مانا بود که برای قدرت سرباز ها اگر اشتباه نکنم استفاده میشد
9- زاویه دید بازیش هم مثل وارکرافت (bird view) بود
10- بازیش قاب داشت یعنی با قابش خریده بودم که از این قاب های کاغذی قدیمی رو داشت

دوستان فقط همین چیزا از بازی یادم مونده لطفا کمکم کنید چون از این بازی خیلی خاطره دارم و خیلی خوش حال میشم اگر بتونم دوباره بهش برسم. ممنون :)

mahdiyar12

کاربر سایت
Mar 21, 2020
5
سلام خسته نباشید ی بازی استراتژیک هس تو فاز جنگ های صلیبی که چهار قبیله هستند یکی مصری یکی یونانی یکی هم رومی اون یکیشو یادم نمیاد بعد این بازی رو تو سی دی بازی عصر اساطیر Age of Mythologyبود این بازی حدودا ۱۲ سال پیش بازی میکردم اگه کسی اسمشو میدونه بگه خیلی دنبالشم

یکی از این 3 تا نیست؟
133053

LuckyLuke

عضو جدید
Mar 21, 2020
1
یه بازی بود که بچگی ها به اسم مبارزه تو گلهای بهشت 1 بود
یه شخصیتی داشت با کلاه لبه دار حالت پیکسلی و سوم شخص از روبرو داشت
شخصیت اصلی باید رقیبا رو میکشت و رقیباش یه سری سرباز با لباس های نارنجی کمرنگ بودن و حتی میتونست اونا رو یار خودش کنه
ولی خب از جون خودش کم میشد
یه سری وسیله هم بود که میشد سوارش شد مثلا زیردریایی و بعضی هاشون قابلیت شلیک هم داشتن
فک میکنم داستان هم داشت، یه شخصیت منفی زنش رو گروگان گرفته بود و باید اون رو آزاد میکرد
کسی میدونه اسم این بازی چیه؟

mahdiyar12

کاربر سایت
Mar 21, 2020
5
یه بازی بود که بچگی ها به اسم مبارزه تو گلهای بهشت 1 بود
یه شخصیتی داشت با کلاه لبه دار حالت پیکسلی و سوم شخص از روبرو داشت
شخصیت اصلی باید رقیبا رو میکشت و رقیباش یه سری سرباز با لباس های نارنجی کمرنگ بودن و حتی میتونست اونا رو یار خودش کنه
ولی خب از جون خودش کم میشد
یه سری وسیله هم بود که میشد سوارش شد مثلا زیردریایی و بعضی هاشون قابلیت شلیک هم داشتن
فک میکنم داستان هم داشت، یه شخصیت منفی زنش رو گروگان گرفته بود و باید اون رو آزاد میکرد
کسی میدونه اسم این بازی چیه؟
سلام خیلی دوست دارم کمکت کنم ولی واقعا اطلاعاتی که دادی خیلی ناقص هستند و نمیتوم با این اطلاعات پیدا کنم بازی رو لطفا همه اطلاعات بازی رو بنویس مثلا:
1- سبک بازی فلان بود
2- زاویه دید دوربین فلان چیز بود ( همراه با مثال )
3- حدودا در چه سال هایی بود
4- اسم شخصیت های بازی چی بودن
5- بازی برای چه پلتفرمی بود
6- گرافیک بازی در چه حدودی بود

و....

• Like
Reactions: sslazio99

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108
چه خوب که این تاپیک وجود داره چون من یکی از بهترین بازی های عمرم رو اسمش رو اصلأ نمیتونم پیدا کنم. همین اول بگم این بازی شاهکاره و اینقدر قدرش دونسته نشده که حتی اسمش رو هم سالهاست پیدا نکردم.
1- بازی ژاپنی بود. از نظر گرافیکی در زمان خودش معرکه بود. به سبک سایلنت هیل بود ولی گرافیکش خیلی بالاتر بود. بیشتر حالت سوم شخص داشت ولی تا جایی که یادم میاد دوربینش اول شخص هم میتونست نشون بده و خیلی طبیعی تر از سری سایلنت هیل بود. دقیقأ نقشه اش هم شبیه همون بود.
2- معمایی و داستانی بود.
3- مورد سوم خیلی میتونه به پیدا کردنش کمک کنه چون خاص هست: اینکه در یکی از بخش های بازی یکی از خانه ها آتش میگیره و ما وارد خانه میشویم و در جستجوی اینکه عامل این حادثه کی بوده.
4- شخصیت اصلی بازی یک خانم بود.
اسم این بازی چیه؟؟

mahdiyar12

کاربر سایت
Mar 21, 2020
5
چه خوب که این تاپیک وجود داره چون من یکی از بهترین بازی های عمرم رو اسمش رو اصلأ نمیتونم پیدا کنم. همین اول بگم این بازی شاهکاره و اینقدر قدرش دونسته نشده که حتی اسمش رو هم سالهاست پیدا نکردم.
1- بازی ژاپنی بود. از نظر گرافیکی در زمان خودش معرکه بود. به سبک سایلنت هیل بود ولی گرافیکش خیلی بالاتر بود. بیشتر حالت سوم شخص داشت ولی تا جایی که یادم میاد دوربینش اول شخص هم میتونست نشون بده و خیلی طبیعی تر از سری سایلنت هیل بود. دقیقأ نقشه اش هم شبیه همون بود.
2- معمایی و داستانی بود.
3- مورد سوم خیلی میتونه به پیدا کردنش کمک کنه چون خاص هست: اینکه در یکی از بخش های بازی یکی از خانه ها آتش میگیره و ما وارد خانه میشویم و در جستجوی اینکه عامل این حادثه کی بوده.
4- شخصیت اصلی بازی یک خانم بود.
اسم این بازی چیه؟؟
اطالاعاتی که دادی خیلی خیلی کم هست اگر واقعا میخوای بازی که دوست داری رو پیدا کنی اطلاعات بیشتری بده

• Like
Reactions: peyman_eun

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108
اطالاعاتی که دادی خیلی خیلی کم هست اگر واقعا میخوای بازی که دوست داری رو پیدا کنی اطلاعات بیشتری بده
فضای بازی حالت مه داشت. بازی خیلی قدیمی بود حدود 10 سال پیش بازیش کردم. حالت معمایی و کاراگاهی داشت و به شدت مرموزانه. شخصیت اصلی یک زن بود. گرافیکش خیلی بالا بود یعنی جزئیاتش خیلی زیاد بود. تأکید میکنم بازی ژاپنی بود. از این بازی آتش سوزی ساختمان رو نمیتونم فراموش کنم.
این رو هم بگم که بازی Syberia نیست. ولی توی سبک Silent Hill و Syberia بود. فضاش هم خیلی شباهت به این دو بازی داشت.
دیگه چیزی یادم نمیاد. روی PC بازی میکردم.

amtm_g

کاربر سایت
Mar 24, 2020
4
سلام
من وقتی بچه بودم حدود سال های 2007 تا 2010 ی بازی کامپیوتری داشتم ماشین بازی بود من زیاد مراحل نرفتم ولی یادمه دو تا ماشین باز کرده بودم یکی دوج چلنجر قرمز بود یکی هم فورد کابین دار حالا رو فورد بودن ماشین شک دارم ولی مطمئنم کابین دار دو در بود همه ماشین ها قرمز بود فک کنم
حالا شاید من بلد نبودم رنگ عوض کنم لطفا کمک کنید

amtm_g

کاربر سایت
Mar 24, 2020
4
سلام
من وقتی بچه بودم حدود سال های 2007 تا 2010 ی بازی کامپیوتری داشتم ماشین بازی بود من زیاد مراحل نرفتم ولی یادمه دو تا ماشین باز کرده بودم یکی دوج چلنجر قرمز بود یکی هم فورد کابین دار حالا رو فورد بودن ماشین شک دارم ولی مطمئنم کابین دار دو در بود همه ماشین ها قرمز بود فک کنم
حالا شاید من بلد نبودم رنگ عوض کنم لطفا کمک کنید
البته بین دوج چلنجر و فورد موستانگ شک دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر