aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان ... یه بازی حدود ده سال پیش انجام میدادم که اسمش رو یادم رفته. بازی در سبک ادونچر بود شاید یه جورایی شبیه ماریو. میشد هم با شخصیت دختر بازی کرد هم پسر. هرکدوم که انتخاب میکردی هیولا یا چیزی شبیه به این اون یکی رو میدزدید و باید نجاتش میدادی. مرحله اول بازی هم زیر زمین اتفاق میفتاد. ممنون میشم اگه کمکم کنید پیداش کنم.

روی چی بازی میکردی؟ 2 بعدی بود بازی؟

Amur

کاربر سایت
Sep 6, 2019
8
سلام دوستان. من یه بازی حدود سال ۲۰۰۹ تا حدود ۲۰۱۳ بازی میکردم که عکس اول بازی یه مرد تپل بود که اسلحه به دست داشت و یه علامت زنبور هم داشت ژانر این بازی اکشن کمدی بود وبازیش اینجوری بود که این مرد تپل اسلح داشت و با یه سری آدم خنده دار رو توی یک شهر میزد لطفا اگه میدونید کدوم بازیه بگید

shmax46

عضو جدید
Jan 19, 2016
9
سلام یه بازی بود حدودآ ده یا دوازده سال پیش سبک پلتفرمر و دو بعدی دو نفره هم میشد پلی داد شخصیتاش دو تا موجود گوژپشت مانند بودند که یکی سبز و یکی دیگه آبی بود اگه اشتباه نکنم و دشمنا هم یه سری گربه یا موجود روی این سکو ها میومدند بعد ما باید میزدیم زیر سکو بعد میرفتیم پیش اون دشمن تا از بین میرفتن مراحل مختلفی هم داشت از آتش فشان و صحرا و معدن و دریا و جنگل بگیر تا آخر بعد تمام کردن چندتا مرحله باس داشت یادمه یکی از باس هاش یه موش گنده و زشت بود که با سرعت رو سکو ها اینور و اونور میرفت که مثل بقیه دشمنا چند مرتبه باید میزدیم زیر سکویی که اون بود تا میمرد

Alireza7780

عضو جدید
Sep 23, 2019
1
سلام من چند سال پیش یه بازی شمشیری تو سبک ار پی چی و استراتژیک پلی دادم گرافیکش متوسط بود شخیصت اصلیشم زن بود بعد میتونستی یه گردان سرباز یا با منجنیق یا توپ یا سربازای دیگه به جاهای دیگه حمله میکردی و هم میتونستی نیرو هاتو کنترل کنی و یا تو نقش فرمانده های نیرو های خودت یا حتی به عنوان یکی از سرباز های عادی بازی کنی بعید میدونم کسی بفهمه چه بازی رو میگم ولی اگ گفتین که دمتون گرم

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
سلام من چند سال پیش یه بازی شمشیری تو سبک ار پی چی و استراتژیک پلی دادم گرافیکش متوسط بود شخیصت اصلیشم زن بود بعد میتونستی یه گردان سرباز یا با منجنیق یا توپ یا سربازای دیگه به جاهای دیگه حمله میکردی و هم میتونستی نیرو هاتو کنترل کنی و یا تو نقش فرمانده های نیرو های خودت یا حتی به عنوان یکی از سرباز های عادی بازی کنی بعید میدونم کسی بفهمه چه بازی رو میگم ولی اگ گفتین که دمتون گرم
2 kingdom under fire

solyone

عضو جدید
Sep 25, 2019
1
سلام دوستان . یک بازی قدیمی شمشیری بود عاشقشم به اسم نمیتونم پیداش کنم چون اسم نوشته رو پاکتش با اسم واقعیش فرق داشت ، ده ساله دنبالشم!! داستانش ازین قرار که یه جنگجوی قدیم بنام مارکوس از سرزمین آفتاب که آرم روی پرچشمون هم خورشید بد باید از دست ارکهای سبز رنگ و بلارد های کوتوله نجات میداد . اگر این سری رو تا آخر میرفتی ، یک مرحله دیگه باز میشد که میتونستی با قهرمانهای سرزمین ماه بازی رو از اول شروع کنی. بازی کاملا رویایی بود .روی جلدش یک ارک سبز رنگ خشن رو کشیده بود که سر ماکوس توی دستاشه و اسم نوشته شدش " قلعه شیطانی بود ".تو زمانهای این بود که تازه وارکرافت 3 اومده بود چون با هم خریدمشون. ممنون میشم اگه راهنمایی بشم .

pothoshap

عضو جدید
Oct 15, 2019
1
سلام من چند سال پیش یه بازیی استراتژی چینی میکردم خیلی قشنگ بود ولی اسمش یادم نمیاد اما بازی اینجوری بود که دیوار هاش بزرگ بودن و از همون اول بازی دیوار ها بود و دیوار هاش خراب نمیشدن و کارگر که با تبر درخت قطع میکردن داشت و آشپز خانه داشت پرورش خوک هم داشت منجنیق داره و سرباز هاشم شمشیر زن کماندار نیزه دار هیرو هاشم فقط یکیشونو میدونم که جادوگر پیر اگه کسی این مشخحصات رو میدونه و بازی شو بلده لطفان راهنمایی کنین پیداش کنم خیلی ممنونتون میشم

sadra8698

عضو جدید
Oct 16, 2019
3
سلام یه بازی بود که عکس یه قطب نما فکر کن بود بعد اولشم یه کشتی بود که شکسته بود بعد با اون کشتی باید ادم یا...میخرید
مثلا میزاشتی یکی از ادما درختع کار کنه بعد ادم ها رو ارتقاع میدادی فکر کنم 5 تا سطح داشتن ادما
ترو خدا بگید بد جور دنبالشم

Kinglo9990

کاربر سایت
Oct 5, 2019
3
سلام آقا خسته نباشید امیرحسین هستم تقریبا یک گیمر حرفه ای
مدت هاست دنبال یک بازی که قدیما بازی میکردم میگردم اسمشو یادم رفته و هرکاری میکنم و به هرطریقی جست و جو میکنم پیداش نمیکنم
آقا قدیما یکی برامون یه بازی تفنگی آورد خیلی خیلی مشتی و سخت بود به طوری که مثلا نیم ساعت یا یک ساعت و حتی برای بعضی ها کلی روز طول میکشید فقط مرحله اولش رو بتونی رد کنی!
به طوری که یکی از رفقام وقتی فهمید من مرحله 2 بازی هستم و توی یک روز رفتم مرحله دوم باور نمیکرد
آقا ااز مشخصات بازی چیز زیادی یادم نیست فقط یادم میاد که وقتی مرحله رد میکردی کلی فیلم نشون میداد و کلی توضیحات بهت میداد تو بازی و با هیچ کلیدی نمیتونستی این فیلم هارو رد کنی و باید حتما کلیپ هارو میدیدی تا در جریان بازی قرار بگیری و بازی رو شروع بکنی
دومین چیزی که یادمه این هست که یه همراه و یک یار کنار خودت داشتی که همه جا تقریبا دنبالت بود و هروقت گمش میکردی بالای سر خودش یه علامت تعجب زرد رنگ یا نارنجی رنگ بود که اگه اونو دنبال میکردی یارت اونجا واستاده بود
سومین چیزی که یادم میاد این هست که بعضی جعبه ها توی بازی بود به نام جعبه مهمات وقتی میرفتی کنارش نیاز نبود کلید خاصی بزنی خود به خود خشاب هات پر میشد (البته اینو مطما نیستم ولی 90 درصد یادمه اینجوری بود)
چهارمین چیزی که یادمه اینه که قبل از شروع بازی میتونستی خودت سلاح انتخاب کنی اینم مطمعا نیستم ولی یه چیزایی توی این مایه ها بود
و آخرین و خاطره انگیز ترین چیزی که یادمه این بود که وقتی دشمن رو بهش تیر میزدی حسابی دست و پا میزد و جون میداد تا بمیره و صدای آه و ناله و درد کشیدن دشمنت رو خوب میشنیدی

خلاصه اگه این بازیه نایاب رو پیدا کنید بهترین بازی تاریخ هست تو ژانر بازی های تفنگی از همه بهتر حتی از کالاف دیوتی و بتل فیلد و ای جی آی و...
واقا حرف نداشت یادمه وقتی رسیدم مرحله آخرش بچه های تو محل باور نمیکردن ممیگفتن دروغ میگی ما هنوز مرحله دوم بازی هستیم خخخ
هرکس بتونه واقعا اسم بازیو کمکم کنه جایزه خوبی پیشم داره ... چون 3 ساله دنبال بازیشم

KhodashaMostafa

عضو جدید
Oct 29, 2019
1
سلام یه بازی آفلاینه بایداسلحه هارو جلودر ورودی بچینی بعد دشمن با موتور واردمیشه بعدش هرچی میگذره ادواتش قویتر میشن باید طوری اسلحه بچینی که راهش طولانی بشه واسلحه هات روهم بایدآبدیت کنی اسمش رویادم رفته

mohammadkeikh

عضو جدید
Oct 30, 2019
1
سلام من چند سال پیش یک بازی روی ps4 انجام دادم داستانش در مورد یک دختره بود میتونست بره تو فکر بقیه و کنترلشون کنه داستان از بچگیش شروع میشد تا بزرگسالیش ادامه داره کسی اسم بازی میدونه؟

ardn

عضو جدید
Nov 30, 2019
2
سلام
بین ۶ تا ۹ سال پیش یه بازی کردم اول شخص هم شمشیر داشت هم تفنگ هم قدرت جادویی کا فکنم بادست چپش انجام میداد
اول داستانشم اینجوری بود که من از قایق پیاده می شدم به دختر بچه میومد طرفم بعد میرفتیم پیش مادرش که فکنم ملکه بود بعدش چندتا شمشیر به دست میومدن یکیشون با همون قدرتش از چند متری منو بلند می کرد و فقط باید تماشا میکردم اونا ملکه ر کشتن و اون دخترو بردن وبعد شخصت داستا بی هوش می شد
چند ماه بعد از تموم کردنش تو مجله بایت روزنامه خوراسان خوندم که قسمت ۲ هم ساخته شده
انرژی بازیم از یه کپسولایی شبیه باتری تامین مشد کا با یه مایع ابی رنگه پر میشد
باقدرتش که تو دستش بود می تونستی از دیوار بالا بری یعنی وقتی رو دیوار مگرفتی یه فلش ابی رو دیوار میومد
یه دستش معمولا شمشیر بود اونیکی دیگه تپانچه یا یه تیرکمون کلتی یا همون قدرت جادیی متونستی اتخاب کنی
اگه کسی اسمشو مدونست بگه که خیلی وقت دنبالشم دمتون گرم

ardn

عضو جدید
Nov 30, 2019
2
سلام
بین ۶ تا ۹ سال پیش یه بازی کردم اول شخص هم شمشیر داشت هم تفنگ هم قدرت جادویی کا فکنم بادست چپش انجام میداد
اول داستانشم اینجوری بود که من از قایق پیاده می شدم به دختر بچه میومد طرفم بعد میرفتیم پیش مادرش که فکنم ملکه بود بعدش چندتا شمشیر به دست میومدن یکیشون با همون قدرتش از چند متری منو بلند می کرد و فقط باید تماشا میکردم اونا ملکه ر کشتن و اون دخترو بردن وبعد شخصت داستا بی هوش می شد
چند ماه بعد از تموم کردنش تو مجله بایت روزنامه خوراسان خوندم که قسمت ۲ هم ساخته شده
انرژی بازیم از یه کپسولایی شبیه باتری تامین مشد کا با یه مایع ابی رنگه پر میشد
باقدرتش که تو دستش بود می تونستی از دیوار بالا بری یعنی وقتی رو دیوار مگرفتی یه فلش ابی رو دیوار میومد
یه دستش معمولا شمشیر بود اونیکی دیگه تپانچه یا یه تیرکمون کلتی یا همون قدرت جادیی متونستی اتخاب کنی
اگه کسی اسمشو مدونست بگه که خیلی وقت دنبالشم دمتون گرم
تا یه جاهایی انگار با سربازای دولتی میجنگید بعدش باز میرفت با همونایی که ملکه هرو کشتن میجنگیدی که همون یارو اولی شمشیرتو میگرفت وقتی یکی از ادماش و میکشتی شمشیرشو بر مداشت با شمشیر اون که بیشتر شبیه قمه بود هرکی میکشت جنازش قیب می شد لباساشون شبیه لیگ او شدو فیلم بتمن بود ولی بازی اساسینز نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر