کلیک

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
خوب نباید انتظار زیادی داشت الان به تاپیک مجلاتم زیاد سر نمیزنن چه برسه به ضمیمه یکشنبه جام جم:) به هر حال به نظر من چیز بدی نیست ارزش 50 تومنو داره.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
به نظر من ارزش 50 تومن هم نداره...
یه بخش خبرهاش بدرد میخوره که ما تو سایت خودمون ماشاالله 100 برابر بهتر خبر میزاریم...

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
ولی با خبرهای سایت نمیشه شیشه پنجره رو پاک کرد:biggrin1:
قبول دارم خبراش سوختس من بیشتر برای نقداش میگیرم اگرچه اونام برا بازی های قدیمی هستش ولی یه مزیت داره اونم اینه که مختصر و مفید بازی رو تو نصف صفحه نقد میکنه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
اون ستون سمت چپ هست حالم بهم میخوره ازش;)
چه قدر هم ملت تحویلش میگیرن...

ولی با خبرهای سایت نمیشه شیشه پنجره رو پاک کرد:biggrin1:

به قول بروبچ 100 امتیاز!!
برو تو جدول...
58.gif

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
کلا که هر وقت اومدیم بگیریم یکشنبه تعطیله کل کلیک قسمت بازیش 5 دقیقه هم طول نمیکشه کاش که به جای عکس از بازی هایی که نقد میکنه مطلب بزاره؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
حالا مطلب هم نه. واقعا حیفه نصف صفحه یه عکس جفنگ بی کیفیت میذارن به چه بزرگی حداقل اگه میخوان عکس بذارن برن یه عکس درست و حسابی بذارن که یه چیزیش معلوم باشه.

BaziArena

کاربر سایت
Aug 24, 2006
58
نام
BaziArena
من واقعا یه پیشنهاد برای روز نامه ی جام جم دارم:
به نظر من اگه اون چند صفحه ی ضمیمه رو ورداره و روز نامه رو 50 تومن بفروشه خیلی به نفعشونه و صرفه جویی هم میشه!

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
به نظر من اگه اون چند صفحه ی ضمیمه رو ورداره و روز نامه رو 50 تومن بفروشه خیلی به نفعشونه و صرفه جویی هم میشه!
نه از کلیک که بدمون نمیاد تازه جام جم یکشنبه ها فروشش چند برابر میشه فکر کنم یکشنبه ها تعداد بیشتری روزنامه میزنن;)

M.s.A

کاربر سایت
Nov 3, 2006
38
منم با نظر شما کاملا موافقم واقعا این کار اسراف برگه.

Dash Ashki

کاربر سایت
Mar 24, 2007
8
سلام...
اينقدرها هم كه ميگيد بدك نيست البته براي تازه كارها...
اونايي كه تازه كار با كامپيوتر و اينترنت رو شروع ميكنند اين ضميمه جام جم تقريبا با قيمت پاييني كه داره و تو همه زمينها مطلب داره به نسبت براي اونا خوبه...
البته براي ما هم خوب بود اون شماره هاي اولش چون علم كامپيوتريمون به اون حدي نبود كه بگيم كليك ارزش نداره اما به مرور زمان چون سطح سواد كامپيوتريمون بالاتر رفته ديگه كليك زياد برامون چيزه خاصي نداره...

موفق باشيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر