کدوم دسته بهتره ؟ ( PS3 Vs. X360 )

دسته ی کدام کنسول بهتر است ؟ ( PS3 , XBOX360 )

• Playstation 3

رای‌ها: 145 37.6%
  • XBOX 360

رای‌ها: 214 55.4%
  • من دسته ی PS3 ( یا XBOX 360 ) رو تست نکردم .

رای‌ها: 27 7.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    386
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
Good Controller

شاید برای بعضی افراد که دستای بزرگ دارن دسته PS3 یه مقدار ناراحت باشه ولی برای اونایی که PS باز هستن فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

دسته X360 هم بزرگ و ارگونومیک و راحته مخصوصاٌ برای کسایی که زیاد PS بازی نکردن.

ولی از لحاظ SIXAXIS و عمر باتری مشخص که PS3 برتری داره.

ولی فکر کنم اگه سونی یه دسته مثل دسته های مفهومی که به نمایش گذاشته بود عرضه کنه فروش خوبی میکنه. : :

PS3_boomerang_controller.jpg

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
اون دسته رو كه سوني به نمايش گذاشت آبروش رفت همه مسخرش كردن
در ضمن تا اواخر سال 2008 دسته هاي جديد 360 ميان كه شباهت زيادي به
دسته هاي wii دارن
اون وقت ديگه نه wii-نه ps3 حرفي براي گفتن ندارن

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
با این که من از کنسول زیاد استفاده نمیکنم ولی میگم جفتشون تقریبا مساوی هستند ولی 360 بهتر از PS3هستش.چون خیلی ی ی ی راحت تره .

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
مگه قرار نبود فن بازی در نیارین اگه یه نگاهی به صفحه های قبلی بندازین میبینید که فن های 360 اینجا رو
گرفتن درسته دسته های 360 بهتره ولی نه تا اون حد و به نظر من بهتره اسم این تاپیک بشه
ps3 V.S fanboys of 360 :biggrin1:
در کل برای برنده شدن جنگ کنسول ها دسته زیاد مهم نیست مهم قدرت کنسوله:-"

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
به نظر من آنالوگ های دسته 3 ارتفاعش خیلی بالا و به خاطر همین بازی کردن برام باهاش مشکله . چند وقت پیش تو ویژه نامه کلیک باتری های دسته بازی ها رو با هم مقایسه کرده بودند. اونجا که گفته عمر مال 360 بیشتره حالا نمی دونم چطور می گید مال 3 بیشتره. یه مورد دیگه اینکه دسته 3 بیش از حد سبکه. ولی مال 3 در عوض خرکارتره. دکمه هاش دیرتر خراب می شن.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
چرا سونی یه دسته ی خوب نمیسازه؟کسی خبر نداره که قرار هست سونی دسته ی جدیدی با طرح جدید برای ps3 بسازه یا نه؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
کلا دسته ی 360 برای FPS بهتره ولی دسته ی PS3 برای بازی های ورزشی خیلی بهتره
رای من >> PS3

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
360 چون دسته اش بزرگتر است انگشت های بازی کنده راحت تر میتواند بازی کند.:biggrin1:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
به نظر من اگه کسی که می خواد بازی کنه اگه این کاره باشه و به لذت بردن از بازی و تموم کردنش فکر کنه با هر دسته ای هم باشه حتی اگه پیلیسه داشته که دستشو زخم کنه بازم می تونه به خوبی بازی کنه و حالشو ببره

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
راي من دسته ي 360 چون جدا بهتره حالا جدا از شوكش كلا تو بازي ها با دسته ي 360 حالش بيشتره به جز يه مورد اونم فوتبال
دسته ي 360 براي fps همچنين racing محشره

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
دسته x360 در نوع خودش بی نظیره من که قبلن ps باز بودم موقعی دسته 360 رو گرفتم دستم حالم به هم خورد ولی یه کم باش کار کردم دیدم نه خیلی بهتره مخصوصا دکمه های پشتش و شک قوی اون و طراحی جهت هاش که برای کسانی که سریع بودن تو بازی اکشن براشون مهمه واقعا این طرح بهتره
به نظر من ماله 360 خیلی بهتره:love:

nima_pcbaz

کاربر سایت
Aug 19, 2007
73
نام
نیما
به نظر من دسته ي PS3 بهتره. فقط سبكيش و نداشتن شك يكم بد بود كه با آمدن DS3 اونم بر طرف شد.
چرا سونی یه دسته ی خوب نمیسازه؟کسی خبر نداره که قرار هست سونی دسته ی جدیدی با طرح جدید برای ps3 بسازه یا نه؟
مثلا سوني بايد چي كار كنه؟ دكمه هاشو رنگي كنه يا جاي دكمه هارو عوض كنه.
ولي من شنيدم سوني قراره همچين كاري بكنه. (البته شايد شايعه باشه)
به نظر من دسته 360 مخصوص بازیهای اکشن و Racing هستش ولی دسته ps3 مخصوص فوتبال هستش
با تشکر کسی لینک دانلود برنامه Ps3 controller برای pc رو نداره

با نظرت موافقم ولي در كل دسته ي PS بهتره.
از اين سايت مي توني دانلود كني: http://www.ps3-hacks.com

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بنظر من دسته های 360 بهتره چون هم خوشکل تره هم اینکه خوش دست تره و هم اینکه دکمه های L و R پشتش خیلی جالبه. از نظر اینکه دسته های PS برای فوتبال خوبه رو قبول دارم ولی از نظر برتری من با هر دو حال می کنم.:laughing:

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
تابلویه که دسته های 360 بهتره حتی در بازیه فوتبال چون با دسته ps3 بعد از یک ساعت بازی کردن دست ادم خسته میشه ولی با دسته 360 چون بازی با دگمه شوک دسته انجام میشه بازی خیلی راحتتره و دستم خسته نمیشه....
کلا هرکی بگه بازی با دسته ps3 راحتتره فن بازی دراوورده.من هردو کنسلو دارم پس نگید فن بازی در اووردم...

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
اميدوارم اخرش به قفل شدن نينجامد راستي دسته 360 كه خوبه اما دسته ي پي اس 3 رو امتحان نكردم پس راي نميدم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر