کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان من یه اسلیم 250 گیگ دارم بعد از حدود 30 بار بازی کردن دیسک رو شناسایی نمیکنه و باید ریستش کنم تا مشکل بر طرفشه ماله چند تا از دوستان هم اینطوری بود
البته شانسیه ممکنه تا ماه ها بدون این مشکل کار کنه شانسی اینطوری میشه
بیشتر وقت هایی که دیسک توش هست و کنسول تکون میخوره (تکونش میدم) اینطوری میشه
به نظرتون مشکل داره؟یا که کلا اسلیم ها اینطوری هستند

شما به خودتون رحم نميكنيد به اون بدبخت بيچاره رحم كنيد وقتي ديسك تو دستگاه نبايد تكون بديد چون ممكنه تنظيم لنز به هم ميخوره

Sent from an iPhone to hidden planets

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
درود
یکی از دوستان ما 4 تا بازی خریده.( GTA V,LOS ,SC و ACIV)
که فقط AC IV اجرا شده و بقیش اجرا نشده.
ارور 00-80-03 هم داده.
دستگاه هم LT3 هست.

jacobson

کاربر سایت
Mar 29, 2014
56
نام
امین
اقا من یه سوال دارم این که سی دی رو open tray میده برا چیه؟ بعد من چندتا سیدیه نو خریدم موقعی که میزارم هیچ کدومش کار نمیکنه ولی وقتی سیدییه قدیمیمو میزارم یه 5دقیقه ای که بازی می کنم بعد سیدی نو هامو میزارم کار میکنن انگار که دستگاه باید گرم کنه بعد بره سراغ حرکات اصلی:d مشکل از چه از سیدی ها هست یا نه از درایوه؟ ارورش ام انریدیبل دیسک می ده

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اقا من یه سوال دارم این که سی دی رو open tray میده برا چیه؟ بعد من چندتا سیدیه نو خریدم موقعی که میزارم هیچ کدومش کار نمیکنه ولی وقتی سیدییه قدیمیمو میزارم یه 5دقیقه ای که بازی می کنم بعد سیدی نو هامو میزارم کار میکنن انگار که دستگاه باید گرم کنه بعد بره سراغ حرکات اصلی:d مشکل از چه از سیدی ها هست یا نه از درایوه؟ ارورش ام انریدیبل دیسک می ده

تا درایوتون باز نشه نمیشه دقیق گفت ایراد از اون است یا نه. اما ممکن دیسک های قدیمی شما روی دیسک هایی با کیفیت بالا رایت شده باشه که برای خواندن دیسک به لنز شما با یکم فشار اوردن به موتور لنز امکان خواندنش فراهم میشه. که بعد از کار کردن چون لنز دستگاه به حالت اولش برنگشته زمانی که دیسک های جدید را قرار می دین دیگه احتیاج به فشار اوردن اضافه به لنز نیست و دیسک را راحت می خوانه. این مشکلی که شما می گید ممکن با یک تمیز کردن و گرد و خاک گرفتن مشکلش حل بشه و حتی با تنظیم لنز توسط یک تعمیرکار حرفه ای یا نهایتا با تعویض خود موتور لنز. بنابراین هیچ کس به شما نمی توان جواب قطع و درستی بده.تا زمانی که توسط یک تعمیرکار باز نشه.

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
سلام خدمت دوستان عزیز

xbox 360 یکی از دوستام این ارور کد میده:

30804099b8000f00c0000059

میخواستم بدونم این ارور کد معنیش چیه

ممنون و موفق بشید.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام خدمت دوستان عزیز

xbox 360 یکی از دوستام این ارور کد میده:

30804099b8000f00c0000059

میخواستم بدونم این ارور کد معنیش چیه

ممنون و موفق بشید.

این کد ارور خیلی قدیمی است ماله زمانیه که فلش که روی دستگاه ریخته شده بعد از آپدیت دچار اختلال میشه. یا آپدیت بصورت ناقص صورت گرفته . شما یکبار باید آپدیت آخر را از طریق فلش با فرمت FAT بریزید اگر مشکل حل نشد . باید یک بار دیگه LT3 را روی دستگاه بریزید.

PAYDAY

کاربر سایت
Feb 19, 2014
61
نام
ali
از لایو میخوام برای اولین بار به gtaonline وصل بشم وچند تا فایل زده باید اپدیت شه بعدش سرعت دانلود نمیشه یک زره افزایش داد 74mb دو ساعته دانلود کرد!!!!

s@m@n

کاربر سایت
Feb 27, 2009
34
نام
saman
سلام
من يه هارد ٣٢٠ برايه xboxam خريدم امروز اومدم با كلي ذوق و شوق زدم به دستگاه ارور داد
4099-0000-3000-0902-8007-045D اينم كد ارور هست خواهشأ كمك كنيد كارم اورژانسيه در ضمن ايكس باكسمم fat هست

Tr0ll

کاربر سایت
Nov 9, 2011
6
نام
مصطفی
سلام ترو خدا یکی به من کمک کنه
من یه آرکید فت دارم
امروز رفتم کال آف گوست و جی تی ای ۵ رو براش گرفتم و تووی دستگاه کپی کردم اما بعد از یک دقیقه بازی ارور disk authorize faild میده روی هر دو بازی
جی تی ای یک ساعتی بازی کردم صبح نداد ولی بعد از ظهر ارور داد

gerard

کاربر سایت
Nov 17, 2014
5
سلام خسته نباشید من چند وقت پیش وصل شدم به لایو که آپدیتهای جدید رو بگیرم وقتی داشتم آپدیتهای جدید رو میگرفتم دیدم خیلی طول میکشه و کنسلش کردم و دوباره وارد کنسول شدم منتها یه مشکل هست آواتارا از بین رفتن و فقط یه آدمک تماما سفید رنگ به جای آواتار به نمایش در اومده و وقتی رو costumise avatar کلید میکنم هیچی نمیاد که آواتار طراحی کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر از سایت خوبتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر